UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pvc ārdurvis
Autors: AnnaAnn (62.85.97.---)
Datums: 30/04/2022 08:29

Sveiki! Vēlējos mainīt nestandarta izmēra ārdurvis (1500x2100). Šobrīd skatos uz PVC durvīm. Nedaudz uztrauc vai tās būtu gana siltas, jo vējtveris nav. Papildus ir arī ierobežotas finanses..
Vai kādam ir pozitīva pieredze ar PVC durvīm? Kur tādas var iegādāties? (Kantori daudz, bet nevaru atļauties iegrābties)

Re: Pvc ārdurvis
Autors: Aldiss (195.122.12.---)
Datums: 30/04/2022 13:05

Ļoti neiesaku taisīt liela izmēra ārdurvis vienā vērtnē.
1) smagas
2) izmērs 2500x2100 milzīgs, nestandarts => cena nedraudzīga
3) ja tās ir ārdurvis, tad vējainā laikā atverot vai nu pašu aizpūtīs pa gaisu, vai rokturi no rokām izraus. sanāk 3m2 bura. Ja mazs bērns tad vējainā laikā pats ar ārdurvīm netiks galā,
4) ziemā kā atvērsi, uzreiz izraus no telpas visu silto gaisu, līdz pat guļamistabai. Stāsts par tiem pašiem 3m2.
5) varētu likt uz sāniem bīdāmās durvis bet, tad ailes platumiem jābūt krietni lielākiem - 3, 4 metrii,


Ko var darīt - taisīt ārdurvis ar divām vērtnēm, no kurām ikdienā virina tikai vienas, teiksim 80- 90cm platās durvis. Ja vajadzīga platāka eja, atver vaļā otru pusi . Piemērs - kā padomju laiku blokmāju kāpņu telpas, tikai koka vietā plastikāta durvis ar stikliem.

Siltumam noteikti ar 3 stikiem (divām paketēm). Ja spīd virsū pusdienas vai vakara saule, labāk ņemt baltās,, vai taisīt gaišā tonī, citādi var sanākt problēmas ar virināšanu, jo temperatūras maiņas dēļ izmēri var staigāt.

Re: Pvc ārdurvis
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 01/05/2022 13:03

Aldis ir izteicis manas domas gandrīz par 100%. Man pašam verandai ir divviru tādas durvis. Varu piekrist par to, ka krāsa varētu ietekmēt, jo man piemēram siltā laikā durvis veras ar nelielu ķeršanos un man nav baltas - koka brūnā imitācija un tāpēc labi uzsilst. Bet kopumā es atbalstu PVC risinājumu kā labu.
Bīdāmās panorāmas arī ir redzētas ,bet man nav daudz komentāru par tām, zinu ka tādas ir un mūsu klimatā ir lietotāji.

Re: Pvc ārdurvis
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 02/05/2022 07:17

Es gan ieteiktu likt aluminija durvis.Gadu gaita ir sanacis vairakam PVC durvim mainit atslegas, tiesa gan, ne privatmajam bet veikalos un kafejnīcas...Tad nu dazas no tam diezgan bedīga stavoklī.Izlodzījusas, šķības, keras, pieregulet vairs navar....Labi, tur slodze lielaka, bet vienalga... Taja pasa laika aluminija durvim tadas lietas nenoveroju.Sev arī izvelejos aluminija durvis...Tiesa, tas gan grieni dargakas ka PVC. Bīdamā PVC sistema draugam uz terases izejas ieliktas. Viss ok, durvis labas. Tikai ikdienas lietosanai gan nebutu ertas.....Un nezin kas pec gadiem tur bus.Bet tas mans viedoklis, citam varbut patik.

Re: Pvc ārdurvis
Autors: Aldiss (77.219.8.---)
Datums: 02/05/2022 07:56

Alumīnija durvīm ir vāji ar siltuma izolāciju, ja uznāk - 20 un vairāk grādu sals, tad apledo.
Man vienām PVC durvīm Gealan9000 profils, no 2016.gada kalpo labi, nav regulētas. Otrām gadu vecām Salamander profils, arī trīs stikli, bet tās durvis tādas ļodzīgākas, augšā un apakšā gumijas nepieguļ bez roktura pacelšanas uz augšu.

Re: Pvc ārdurvis
Autors: Jampadracis (212.3.217.---)
Datums: 02/05/2022 13:38

Man ir 1200x2100 PVC ar 3 eņģēm. Nu diezgan smagas. Kalpo trešo gadu, bet tas nav rādītājs, jo lietoju tās reti. Galvenās durvis 1000x2100. Arī kalpo labi.

Nu tām pvc durvīm iestrādāts metāla rāmis profilā, tā, ka no pvc tur tik apvalks (nu vismaz manā gadījumā).

Kas būtiski - distanceros galvenajiem 2 atbalsta punktiem nelietot tos plastmasa štruntus - tā vietā ielikt kārtīgus finiera klucīšus.

1500 platumā ar vienu vērtni - nu baigi smagās - ja tādas vajag, tad labāk ielikt ar 2 stikliem - varbūt būs OK, bet tāda platuma vērtne tāpat jebkura materiāla durvīm ir baigi smagi.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **         **      **  **     **  ********  
 **    **   **    **   **  **  **  ***   ***  **     ** 
 **    **   **    **   **  **  **  **** ****  **     ** 
 **    **   **    **   **  **  **  ** *** **  **     ** 
 *********  *********  **  **  **  **     **  **     ** 
       **         **   **  **  **  **     **  **     ** 
       **         **    ***  ***   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727