UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Vienkāršotā renovācijas karte
Autors: audi-xtr (81.198.148.---)
Datums: 18/03/2020 13:55

Sveiki visiem, lūdzu padalieties pieredzē, vēlos no bankas nokārtot, hipotekāro kredītu mājokļu remontam, un viņi man prasa šo karti, pats esmu celtnieks darbus veikšu pats. Kā lai vienkāršā veidā nokārto šo karti. Remonts ir vienkāršots, nekādas nesošās konstrukcijas netiks aiztiktas. Liels paldies visiem.

Re: Vienkāršotā renovācijas karte
Autors: jtdesign (83.243.94.---)
Datums: 19/03/2020 10:06

Kaut saprotu, ko Tev vajag, tomēr bankas prasību derētu formulēt precīzi nevis savā atstāstā. Pirmkārt, nav redzams, kāpēc vispār šāda prasība parādījusies. Tāpat nav zināms, vai jau veiktās pārbūves vispār iespējams tik vienkārši legalizēt. Sava dzīvokļa pārbūvi vairumā gadījumu drīkst veikt tā īpašnieks saviem spēkiem.

Re: Vienkāršotā renovācijas karte
Autors: Danimars. (85.254.74.---)
Datums: 19/03/2020 16:04

Sāc ar projektu, arhitektu birojs to izstrādās un arī paskaidros kur jāiet un kas jādara. Man vismaz viss bija sagatavots lai varētu pasākumu saskaņot Rīgas būvvaldē un zemes dienestā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **    **  ********  ******** 
 **  **  **  **     **  ***   **  **    **     **    
 **  **  **  **     **  ****  **      **       **    
 **  **  **  **     **  ** ** **     **        **    
 **  **  **  **     **  **  ****    **         **    
 **  **  **  **     **  **   ***    **         **    
  ***  ***    *******   **    **    **         **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727