UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Gulbuves fasade
Autors: Alexejs (77.219.5.---)
Datums: 13/01/2019 02:20

Labdien. Tatad ipasuma ir nonakusi 1967 gada maja-gulbuve. Majai it ka nav ne vainas, bet te saksim
1.Maja ir aukstas gridas, ne visur, bet parsvara tuvak sienam.
2.pasas sienas ari dazas vietas ir aukstas.
Maja apsuta ar silikatkiegeli, tapec faktisko balku stavokli neredzu, bet jumta sijas ir ok.
Celtnieks neesmu, bet man ir doma silikatkiegeli nemt nost, lai redzetu stavokli un tad ta vieta likt gazbetonu, kuru pec tam dekoret un kurs kalpos ka sienu pamats. Vai ta ir laba doma? Faktiski sanaks ka sienas bus gazbetona aiz kuram ir balki.nu un proti cik tas izmaksas 100m2 majai?

Re: Gulbuves fasade
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 13/01/2019 09:55

Es piekrītu, ka silikātķieģeli varētu ņemt nost, bet tā vietā nelikt gāzbetonu, bet nosiltināt esošo sienu ar kādu no risnājumiem (es ieteiktu ekovati), ja tā ir pieņemamā stāvoklī. Koka būves patiesībā ir ļoti izturīgas un var viegli arī pastiprināt, ja ir šaubas. Uz spiedi jebkurš materiāls ir izturīgs, tāpec vien nav jāpārcenšas ar jaunu sienu.
Grīdas pats par sevi var un vajag siltināt, tāpat kā pārsegumu. Un sanāks silta un patīkama māja.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **   ******   ********  ********  
 **        **     **  **    **  **        **     ** 
 **        **     **  **        **        **     ** 
 ******    *********  **        ******    **     ** 
 **        **     **  **        **        **     ** 
 **        **     **  **    **  **        **     ** 
 ********  **     **   ******   **        ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727