UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Uzcelt pašam
Autors: Karkasnieks76 (80.89.77.---)
Datums: 08/12/2018 21:18

Sveiki!

Man ir karkasa viesu mājas 30m2 plāns ar visam detaļam, lai varētu pats uzcelt. Meklēju kur Latvijā var pasūtīt izzāģēt visu pēc plāna, lai pec tam man butu tikai jāsaliek kopā? Atradu tikai Frame-house.eu, bet viņi neņem pasūtijumus mājai mazāk par 80m2.
Paldies!

Re: Uzcelt pašam
Autors: filja (80.89.73.---)
Datums: 08/12/2018 21:25

Ko Jūs gribat ,lai Jums izzāģē?Paņemat garinātāju un uz vietas visu izzāģējat:))Tas ir kā divus pirkstu apm.zt!

Re: Uzcelt pašam
Autors: Karkasnieks76 (89.201.6.---)
Datums: 08/12/2018 22:06

Es gaidīju šo atbildi:)
Es kādu laiku dzīvoju ASV, un tur uzcēlu šo pašu māju ar draugu divu dienu laikā. Ar garinātaju es-neprofesionāls zaudeju nereāli daudz laika mērījumos,zaģēšanā utt. ASV pēc plāna varēja to visu izdarīt kaut DEPO līdzīga veikalā. Un buvlaukumā es to salieku kā LEGO.

Re: Uzcelt pašam
Autors: Mairis (90.139.221.---)
Datums: 08/12/2018 22:37

Karkaseni var būvēt ASV nevis Latvijā. Savādāk peles un vējš svilpos katru vakaru sienās.

Re: Uzcelt pašam
Autors: SerViss (213.226.141.---)
Datums: 08/12/2018 22:54

Varbūt der. googlē ieraudzīju.
[gateris.lv]

Re: Uzcelt pašam
Autors: filja (80.89.75.---)
Datums: 09/12/2018 09:08

tad priekškam Jums vispār mocīties un likt kautko kopā pašam,var taču pasūtīt gatavu.Bet ja gribat detaļas meklējiet uzņēmumus kas ražo karkasenes,domāju,ka pa Jūsu naudu viņi būs gatavi realizēt jebkuru projektu:))

Re: Uzcelt pašam
Autors: jtdesign (83.243.94.---)
Datums: 09/12/2018 10:53

Man domāt, nepareizajā vietā meklējat (tur, kur gaišs nevis kur atrodas), māju ražotāji ir šāda pasākuma konkurenti, ne palīgi. Jebkura sakarīga kokapstrādes darbnīca to ir spējīga izdarīt. vien organizācijas līmenis no USA atšķirsies par pāris kārtām (kārta=10x) - ja USA atved materiālus ar shēmām un instrukcijām (mājas komplektu), tad te, ticamāk, atvedīs kaudzi koku un meklēšana/šķirošana būs paša uzdevums.

Re: Uzcelt pašam
Autors: Georgs999 (80.89.72.---)
Datums: 09/12/2018 12:55

Varbūt tomēr dienas laikā to šķūni/māju ASV sasviedāt? Ko var muldēt. Tad jau visi divās dienās celtu mājas.

Re: Uzcelt pašam
Autors: qwe (158.255.56.---)
Datums: 11/12/2018 14:26

Georgs999
Jā, 5-stāvu jaunbūvi uzceļ 1 mēneša laikā, bet te lūk pieredze noteikti ar 1-stāva karkasnieci, kura žūpām ātrāk necēlās kā 3 mēnešus.
Pie mums vienkārši ir cilvēki pieraduši manuāļus, instrukcijas, pamācības nelasīt. Nerunājot nemaz par profesionāļa piesaisti būvniecībā un tad liekas, ka neko ātrāk nevar uzsliet, kā pieredzējušais Vaņa.

Viena lieta ir pieskrūvēt jau gatavu līsti, otra - procesēt visu posmu līdz līstes sagatavošanai. Rupji rēķinot es teiktu 10x ilgāk atkarībā no pārliecības, pieredzes. Attiecīgi gatavai un vietas norādītai detaļai nevajag ne pārliecību, ne pieredzi. Tikai taisnus pirkstus.

Ja ceļ tikai apšūtu no vienas puses koka karkasu, kura ar pirktu parādīts, kur kurai detaļai ir jābūt, tad nav nekādu problēmu uzcelt 30m2 divās dienās. It sevišķi ja ir atbilstoši instrumenti kā piemēram skrūvju pistoli, nevis kā LV visu dara ar 30€ vērtu akumulatora skrūvgriezi. Ja būtu pieredzē ar 10 tādas pašas konstrukciju uzcelšanām, domāju, ka arī beigās 1 dienā tiktu galā.

Re: Uzcelt pašam
Autors: Pašdarbnieks (77.219.0.---)
Datums: 11/12/2018 19:37

30m2 tāda vidēja lieluma kempinga būdiņa vien ir. Detalizēts projekts tādam brīnumam diezvai atmaksāsies. 15m2 šķūneli esmu uzslējis dienas laikā. Pirms tam sienu blokus sazīmēju autocadā un uztaisīju speceni elementiem-garums,skaits.
Palīgs zāğēja pēc specenes materiālus un es pats liku kopā. No rīta sākām, vakarā jau bija spārsvētki ..:)

Re: Uzcelt pašam
Autors: DjCowboyLAT (62.85.54.---)
Datums: 11/12/2018 20:58

Shis ir specifiski par to celshanu dazhaas dienaas. Irija celu shiis koka loghouse majas. Viss naak no Lietuvas ruupniicas. Uz vietas veidots tika papildus karkass uz kaa staav maaja, kaa arii siltinaajums griidai, sienas papildus karkas un spundes deelju apshuvums pa virsu, kaa arii jumts. Tas ir papildus ribojums, lai buutu kur ielikt vati un pa virsu, klientu izveleets jumta segums. Principaa naaca visa maaja uz vienas paletes ar sazimeetaam detaljaam. Visus siltuma risinaajums veicaam uz vietas. Automaatiski gridaas, sienaas, griestos santehnika un elektroinstalaacija. Bez kraasoshanas, bet ar virtuvi un pilnu vannasistabas aprikojumu 30m2 maaja tieshi 5 dienas. No nulles liidz atsleegai. Visa tehnika atstraadaata, liidz ar to 80m2 tikai 2 dienas ilgaak, bet tas jau ir max 7dienas. Vinji praktizee kraasoshanu peec tam, liidz ar to atsle3gas tiek atdotas vienmeer laiciigi. Sho visu tur izveidoja lietuvieshi. Mees latvieshi veicaam komunikaacijas liidz maaju, santehniku un ja nepiecieshams kas cits, kaut taa pati kaasoshana vai teretorijas labiekaartoshana. Arpus Dublinas shos darbus veicaam pilniigu visus mes latvieshi, jo slinkums vinjiem bija braukt kautkur.
Tachu ja shiis maajas pielaagotu LV klimatam, shiis pashas maajas celtos videeji jau ap 3 nedeeljaam. Kaa celtnieks, kursh zina un ir dariijis daudzu valstu iipatniibas celshanaa, neredzu iespeeju ka muusu klimatiskajos apstaakljos vareetu maaju padariit apdziivojamu 365 tienas gadaa kofortabli, bez shiim 3 nedeljaam. Staadieties priekshaa ka Irijaa ziemas nav nekad (pat ja ir taas ir max 3 dienas gadaa), tachu LV taas ir 3 men. Liidz ar to griidas risinaajums salam, panjems visvairaak laika. Pareejais vareetu buut lidzigii. Tur arii nav daudz prasiibas, kas jaizpilda elektriibai vai santehnikai. Kaut vai trubu izolaacija, vinji taadu neliek. Cik jau laiku ieekonomee, shaadi mazi siikumi. Elektro kaarbas tur ielikt ir vienkaarshaak un aatraak, kaa muusu teiksim regjipsii, jo nav apaljas. Tur ir daudz nianses kaadeelj ir temps, bet te nebuutu.
Par to razhoshanu, man smiekli naak par to latvieshu alkatiibu. Atceros 25m2 maajinjas shis karkas, ar griidas un griestu deeljiem un spareem (viesistaba+vituvite 12m2, guljamistaba 9m2, vannasistaba 3.5m2) LT maksaa ap 3000 eiro, bet LV 10000eiro. Un es nepaarspiileeju, jo intereseejos, pie tam peetot sho karkasu specifikaacijas, LV shis arsienas buutu nevis 45mm, bet 38mm.
Irijaa gatava shii maaja ar visu 10cm siltinaajumu knauf, spundeeto deeli uz sienaam, karkasiem, protams koka logiem, pat ranilas jumtu maksaaja 12000 ar visu montaazhu. Santehnika (savilkshana, dusha, pods, izlietne, boileris un caurpluudes silditaajs) veel 5000, elektriiba 2000. Sausais atlikums, ka vinji to gandriiz visu veel ved no lietuvas, jumtu un vates arii, tad nebuus virs 20000 ar visu kraasoshanu. Mums shis viss izmaksaatu ap 30000. Un tas jau ir veel siltajam Irijas klimatam, mati celjas staavus kaadas cenas sauc sheit, tikai par razhoshanu, kur nu veel ar pilnu apdari.
80m2 maaja vinjiem galaa izmaksaa 40000 eiro, bet jau ar virtuvi un centraalapkures Jotul un radiatoriem.
Mammai ceelu karkasa daarza maaju. Maza gan 3x5, bet no nulles uz bloka pedaam, spundes deelju sienas, onduline jumtu, piliigi visu zaagjeeju, skruveeju uz vietas. Ar visaam pleveem, lai buutu potenciaals siltinaat nakotnee. Atsleegas atdevu ceturtajaa dienaa. Materiaals tieshi 1000 eiro. Ja prasiitu naudu par darbu, tad tikpat buutu cipars. Pat ja veidotu 2 reizes lielaaku un 2 reizes biezaakus karkasus, pienjemot ka materiaals buutu reiz 2, tad LV razhotaajs man pateiktu reizes 5 dargaak. Jo shiis mazaas maajinjas internetaa mekleejot saakuma, visur cena bija saakot no 3000.
Tagad onkulis meklee kas shiis maajas vareetu razhot prieksh vinjas, lai tas sastadiitu konkurenci tur Irijaa, tad cenas nav vispaar konkureetspeejiigas, ja izveelas LV razhojumus.

Re: Uzcelt pašam
Autors: filja (80.89.74.---)
Datums: 12/12/2018 10:54

ļoti emocionāls raksts!

Re: Uzcelt pašam
Autors: jonass (213.226.141.---)
Datums: 12/12/2018 18:35

Labas un kvalitatīvas guļbūves iesaku no [www.filwud.com]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  **    **        **  **     ** 
 **     **  ***   **  ***   **        **   **   **  
        **  ****  **  ****  **        **    ** **   
  *******   ** ** **  ** ** **        **     ***    
        **  **  ****  **  ****  **    **    ** **   
 **     **  **   ***  **   ***  **    **   **   **  
  *******   **    **  **    **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727