UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Līvānu tipa mājas 2. stāva sienas izzāģēšana
Autors: banaans (46.109.108.---)
Datums: 05/11/2018 21:00

Labdien! No sākuma vēlos pateikt, ka visu forumu (un google) izmeklējos pēc informācijas par līdzīgām tēmām, bet neko īsti neatradu. Arī "līvānu tipa" mājas projektu es nekur internetā neatradu. Tādēļ mēģināšu uzdot savu jautājumu šeit, varbūt kāds gudrs cilvēks atradīs laiku, lai man izpalīdzētu.

Situācija ir tāda, ka es vēlētos līvānu tipa mājā otrajā stāvā apvienot, to saucamo halli (uzejot pa kāpnēm pa labi) ar blakus istabu, jo halle pati par sevi ir diezgan šaura, bet apvienojot ar blakus istabu doma ir iegūt tādu, kā lielāku dzīvojamo platību, un arī saules gaisma iespīdētu iekšā. Es gribētu izzāģēt lielu arku, teiksim 80% no sienas. Tā kā no mājas plānojuma es maz ko saprotu (projektu arī nekur neatradu) tad mani interesētu vai šī siena ir būtiska mājas konstrukcijā? Uzlienot augšā pašos bēniņos, virs istabas, no jumta vispār nekādas atsevišķas brusas nekur negulstās uz mājas vidus daļu, tur ir pilnīgs tukšums visā platībā, jumta brusas aiziet tikai uz sānu sienām.
Cik lasu, es saprotu, ka citi neiesaka jaukt nost līvānu mājas sienas, bet tas laikam attiecās uz pirmā stāva sienām, uz kurām balstās otrais stāvs un tās ir daudz būtiskākas visā mājas konstrukcijā.
Cik droši būtu izzāģēt lielāko daļu šīs otrā stāva sienas, un vai nevar gadīties kādi sarežģijumi?
Liels paldies jau iepriekš!

Re: Līvānu tipa mājas 2. stāva sienas izzāģēšana
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 06/11/2018 07:23

Pirms daziem gadiem remonteju vienu Livaneni. Bija nosedusas gridas platnes, sur tur bija sapuvis. Nav tur nekadas bruses!Visur ir sava starpa salimeta skaidu plate. Ar to arkas veidosanu tur uzmanigi, Kartigi jaizpeta ko kas tur, citadi var sanakt ziepes....

Re: Līvānu tipa mājas 2. stāva sienas izzāģēšana
Autors: banaans (46.109.108.---)
Datums: 08/11/2018 03:09

Paldies par atbildi! Kā jau minēju, bēniņos kad uzkāpu, tad uz sienas nekas tur nebalstijās, bēniņos gan bija brusas, bet siena bija brusu starpā.

Re: Līvānu tipa mājas 2. stāva sienas izzāģēšana
Autors: Kasparam (80.89.74.---)
Datums: 08/11/2018 08:44

Iemet google līvānu mājas remonts. Vienā forumā bija tēma par līvānietēm. Tur bija daudz interesantas info



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   **    **   ******         ** 
 ***   **  **    **   **  **   **    **        ** 
 ****  **  **          ****    **              ** 
 ** ** **  **           **     **              ** 
 **  ****  **           **     **        **    ** 
 **   ***  **    **     **     **    **  **    ** 
 **    **   ******      **      ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727