UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Muižnieks (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 12:59

Pirms iegādāties šos blokus, ilgi un dikti štukoju... Keraterm 51 vai EcoTerm 500.
Un atkal jau reklāma vainīga...
Jau liekot pirmo rindu un tagad, kad esmu ticis līdz 6 rindai - esmu vīlies savā izvēlē.

Kādēļ izvēlējos EcoTerm 500:

1) "Viegli" "Ātri" līmējams
2) Silts
3) Mega "precīzs"
4) Reklāma
5) Vieglāk iestrādājamas komunikācijas sienās
6) Joprojām pastāv iespēja nesiltināt viņu
7) Gāzbetonu var līmēt ziemā (bet apstrādāt?)

Nu tad pats stāsts.

Pēc izvēles izdarīšanas sazinos ar Aeroc. Viss operatīvi tai paša dienā tiekos ar pārstāvi,
protams tiek izbrāķēti konkurenti, te gan jāpiebilst, ka konkurenti to pašu par Aeroc=)
Par apjomu ko vēlos pasūtīt tiek pieprasīts 10K ar kapeikām. Plus izkraušana gandrīz 700 eiras (man pagalmā ar piekabi netikt, tāpēc ražotājs piedāva iespēju vest 5 piegājienos katra reiz bija 140eiro, plus mīnus...) zināju, ka ja kraus manis nolīgts traktors, brāķētos blokus atpakaļ nevienam neatdošu, bet nu 700 eiro.... kamoon (traktors izmaksāja 100)
Esmu kārtīgs latvietis, pvn maksāšana mūsu zagļu valstī ir sāpīga, tādēļ intersējos pie pārstāvja vai pastāv cita iespēja... Jā ir... tieku pie tel numura. Persona telefona otrā galā izteica 1 piedāvājumu, tad 2. un beigās vēl 3. ( 8700, laikam bij gala cipars).
Man jautājums pašam Aeroc... Jums tas tā normāli ka darbinieki tā čakarē jūs?
Beigās iegādājos caur paziņām... viņiem protams savs uzcenojums un tā, bet tomēr zināmu summu ietaupīju.
Kādēļ neizvēlējos no lētēkā - es nepazīstu to cilvēku un samaksāt 8700 un tad gaidīt būs vai nē... pārāk riskanti. Ja būtu piegāde, tad samaksa, tad būtu pircis no viņa.
Atverot pirmo.. tad otro... tad trešo utt paletes, cik tur procenti var būt rūpnīcas brāķa? 5-10%..
Ja visās līdz šim atvērtajās paletēs ir aptuveni 30% ar lūzušiem stūriem (lielāki vai mazāki stūri).
Kāpēc tik daudz?.... ja uz paletes ir rakstīts datums piemēram 25.06.16. un piegāde notiek 30.06.16... bloks tikko uzražots ir gatavs pārciest ceļu no Igaunijas uz Latviju? (EcoTerm 500 tikai est ražo). Var jau būt ja krautu paši Aeroc braķis būtu mazāk (STIPRI Šaubos). !!!BET, paletēs ir bloki kuri savāstarpā ir salipuši, viņus atdalot, viņi plīst labāk nekā eglīšu mantiņas). UZ šo brīdi esmu atvēris 22 paletes, tikai 4 ir bijuši daži brāķi, pārējos situācija ir bēdīga.
Par ietaupītajiem 600 eiro uz izkraušanu... gan jau pārdzīvošu un aizvilkšu tos visus caurumus.
Bet vai ar šādu brāķa procentu tas bloks ir tik silts kā solīts? Šaubos.
Acustic 250... no šī bloka līmēju nesošo starpsienu - Ideāls bloks, ne lūzuši stūri, ļoti precīzs uz 1mm visi.
EcoTerm 500... ārsienas... bloka izmērs 500x600x199.... jā jā, visi bloki ir 199, reti kurš sasniedz 200. Un liela daļa bloku staigā visās dimensijās, nevis kā solīts 2mm, bet visus 3mm.
Katru rindu, 250 blokam man nākas rīvēt 1mm nost, jo Igauņi neprot uzražot precīzu 500 bloku... esmu vīlies... Kur palika ātrā un vienkāršā līmēšana?
Gāzbetons apstrādājas viegli, tas tiesa.. bloku pierīvēt var gan ar smilšpapīru, pat ar rupju darba cimdu=) Nozāģēt ātri un viegli, gropes izveidot elementāri. Nu brīnišķīgs materiāls.
Nu vismaz 70%!!! no piegādātā.
Bet kad ārā ir -5, apstrāde pārvēršas murgā.
Paletēs bloki ir mitri, un kad viņi sasalst... gāzbetons paliek par neapstrādājamu ledus kluci.
Nē nu, ar lielu piepūli var visu izdarīt... Bet kur tad atkal paliek ātri un viekārši?
Kā mans tēvs teica.. 21.gs materiāls - maksā dārgi, pi... tik pat ilgi kā agrāk.
Var jau būt lv rūpnīca ražo precīzākus, var jau būt tieši man partija ir brāķēta, viss iespējams.
ĀĀĀ.. Vēlviens joks.. Acustic kopā 11 paletes... 8 ok... 3 paletes, kur marķējumā skaidri un gaiši izsvītrots CE marķējums. Ražotas 2014 gadā un CE nosvītrots... tas ir kā? Privātajiem varam piegādāt visu kas neder lielajiem? Viņu atbilde Epastā... mums izbeidzās uzlīmes marēķējumam, ar blokiem viss ir ok.... Di*** kantoris=)

Apnika rakstīt, gan jau apnicis arī kādam lasīt manu kļūdaino tekstu.
Bet tādās ir manas domas par šo bloku.... Esmu vīlies par lielu naudu.
Ja būvējat paši savām rokām māju, tad padomājat 2reiz, vai dārgais Aeroc ir tā vērts!
UZ šodien es būtu izvēlējies Keraterm 51... varu saderēt, ka būtu ticis līdz tai pašai 6 rindai=)
Tā nav antireklēma, tā arī nav reklēma, tā ir sāpe, kuru gribējās uzrakstīt!

Paldies.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: amaks (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 13:14

Pārāk trausli tie bloki, pārāk daudz gaiss un pārāk maz viegla, tāpēc arī problēmas.
300 kg/m³

Akustic 575 kg/m3 blīvāki noturīgāki, tāpēč mazāk brāķa...

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Niks (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 14:03

Man ir līdzīgs stāsts par Aeroc bloku precizitāti. Es uzbūvēju māju no Aeroc Ecolight 375. Tā kā to darīju pats un pirmo reizi, tad sākumā likās, ka kaut ko nemāku darīt. Uzlīmēju vienu rindu noslīpēju taisnu, lieku virsū nākošo un tā atkal šķība. Reti, kad kāda rinda nebija jāslīpē. Šis pasākums reāli tērē spēkus un paildzina laiku. Nu kā tā var būt? Jā, diemžēl tā var būt. Secinājums beigās man bija viens - zemas kvalitātes ražošana. Labi, ka nebija man iepriekšējā autora minētie 500mm platie bloki. Tur jau vispār var atstiepties slīpējot tik lielu plakni. Tik liels brāķa procents, kā bija Muižniekam, man nebija gan. Varbūt tikai daži bloki no 32 paletēm.
Pēc tam citā objektā vienu piebūvi būvēju no Aeroc Ecotermplus 375. Ar šim blokiem šādas ģeometriskas problēmas nebija - mauc tikai faktiski bez slīpēšanas. Prieks bija būvēt. Manuprāt, ka abi bloku veidi bija ražoti tepat Latvijā.
Kopumā nenožēloju, ka būvēju no gāzbetona, jo ar Keraterm bloku mūrēšanu pats noteikti nebūtu ticis galā. Nu neklausa man tā "putra".

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: DsKs (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 14:07

Muižnieks, jau pašā saknē esi gājis uz otru pusi ... 250 gāzbetons ( bez starpības ražotājs,kurš lētāk sola,no tā ņem ) ar vismaz 400 kg/m3 + 150 siltinājums galarezultātā būtu siltāka siena un mazākas kopējās būvniecības izmaksas ... un siena,kurā vismaz skrūve turās ...

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Jampadracis (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 14:49

Vai kādam ir arī pārdomas par citu ražotāju blokiem? (Saprotu, ka daudzi - roka roku mazgā, bet tomēr?)

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: amaks (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 18:35

+ Tev

" ja uz paletes ir rakstīts datums piemēram 25.06.16. un piegāde notiek 30.06.16"

cik zinu, tad gāzbetonam pēc cepšanas ir jānogatavojas 20dienas, jo viss tāpat kā betonam vēl cietā un notiek ķīmiskie procesi...

būs Tev jēls un trausls atvests.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: DzinPo (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 18:42

Es nezinu, varbūt es nepareizi mūrēju vai man nav tādu prasību, bet ar Texoblock nekādu problēmu nebija..Bet tas, ka Aeroc ir liels dirsējs to jau man sākumā teica. Galu galā - paskatieties kādu reklāmu viņš taisa..Es domāju, ka labam materiālam reklāmu nevajag..

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: zhuks (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 18:47

Esmu dzirdējis tautu runājam, ka Roclite ir trauslāks par citu ražotāju produkciju- cik tur patiesības, nezinu, salīdzinājis neesmu.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: DsKs (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 19:18

zhuks,tās varāetu būt tikai runas ... katrs ražotājs taču piedāvā dažādus blokus un pats vari izvēlēties ... 500kg/m3 , 400kg/m3 , 300kg/m3 ...

es tiešām nesaprotu,kas dzen cilvēkus būvēt tik biezas ārsienas no viena materiāla un uzskata,ka siltināšana ir kaut kāds ārkārtējs pasākums ... jebkurā gadījuma siena pēc tam būs jāarmē,jauzvelk un jānokrāso ... bloks vai vate ... bez starpības

tīri matemātika - 150m2 vienstāva namelim 500os blokus ārsienām vajadzēs apmēram 75m3*80 euro ( skatos,ka tagad par tik piedāvā ss.lv )=6000 euro

250os blokus piemēram no Texo vajadzēs 38m3*60 euro ( arī skatos ss.lv piedāvājumus ) + 150mm vate uz 150m2*15 euro = 4500 euro

Rezultātā ir siltāka siena,lētāks pasākums ( nauda kas paliks pāri no bloku līmēšanas mēs novirzam uz vates līmēšanu ),siena,kurā vismaz skrūve turās + visas logu un durvju pārsedzes ir lētākas un siltākas ( Aeroc pārsedzes piedāvājas manuprāt tikai ar 500kg/m3 tilpummasu un attiecīgi pret bloku būs stipri aukstākas ) ...

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Tas kas uz jumta (85.10.211.---)
Datums: 08/01/2017 21:16

Mūrēju roclite energo380. Pats mūrēju. No 50 kubiem 2,5 kubi man palika pāri ar noplēstiem stūriem, bet mūrēju arī tādus, kam bija nelieli stūri noplēsti. Citus ar noplēstiem stūriem zāģēju priekš tām vietām, kur vajadzēja īsākus blokus. Vēl kādi 2 kubi atgriezumos. Ņēmu ar 8% rezervi. Pietika visam. Par ģeometriju īsti sūdzēties nevarētu, bija tā, ka reizēm nācās parīvēt kādu malu vairāk, bet kopumā precīzi. 6,8 m augstumā uz horizontāli un vertikāli viss bija līmenī. Tagad atliek tikai apmest sienas.
Kopumā labi bloki likās, pietiekami cieti, aeroc neņēmu tieši dēļ sava lielā trausluma. Biju dažos objektos, pirms tam salīdzinājumu. Vēl pagājušā gada februārī ļoti laba akcija bija. Par saviem visiem blokiem samaksāju 3 tūkstošos. Kopā ar starpsienām bija 54 kubi.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Argh (85.10.211.---)
Datums: 09/01/2017 09:33

ar 380mm blokiem esi sev atņēmis 20m3 telpas (jeb ~9m2), kas ir viena bērnu/palīgtelpas istaba.
Es arī nesaprotu, kāpēc vajag tik biezu sienu :) nav tak trīs/četri stāvi :)
Ja grib drošību, tad jāņem fibo, nevis biezāks gāzbetons (kas plīsīs tā vai šā)

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: J (85.10.211.---)
Datums: 09/01/2017 09:36

Man Aeroc Ecoterm 300mm - viss bija kārtībā gan ar bloku kvalitāti, gan ar ģeometriju, tiesa gan veda un krāmēja pats Aeroc. Mūrnieki gan pēc tam pamanījās 7mm šuves sataisīt un cauri mūra šuvēm varēja pēc tam brīvi apkārtni redzēt, turklāt nezināja, ka blokus var norīvēt, ja kāds nelīdzenums dēļ armatūras radies, bet tas jau ir stāsts par Latvijas meistaru kvalitāti.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: eduards30 (85.10.211.---)
Datums: 09/01/2017 11:45

Būvēju no roclite 300. Pieredzes būvniecībā nav, tāpēc grūti salīdzināt. Ir nedaudz jāpieslīpē, ir arī pa kādam nošķeltam. Tie bloki kurus krāva ārā ar dakšu ir veselāki nekā tie ko krāva ar štropēm. Prasiet lai izmanto dakšas izkraušanai. Pa vasaru vienatnē uzmūrēju 12 rindas 11x9 + garāža 4x6 no 200tajiem blokiem

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Georgs999 (85.10.211.---)
Datums: 09/01/2017 13:11

Es mūrējo no texoblock 375. Strādāt jau forši ar vieņiem. Bet smagi gan. Priecājos, ka netiku ņēmis biezākus. Tur bez muguras var palikt. Katru kārtu bija daļēji jāpierīvē. Visā visumā precīzi saliku. Brāķa procents bija mazs. Veda gan pa tiešo + izkraušana, bez starpniekiem.

Un iesaku strādāt ar statīva gāzbetona zāģi. Zāģē kā sviestu pareizos lenķos, Var pat 2mm nozāģēt.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Tas kas uz jumta (85.10.211.---)
Datums: 09/01/2017 14:57

Argh Wrote:
-------------------------------------------------------
> ar 380mm blokiem esi sev atņēmis 20m3 telpas
> (jeb ~9m2), kas ir viena bērnu/palīgtelpas
> istaba.
> Es arī nesaprotu, kāpēc vajag tik biezu sienu
> :) nav tak trīs/četri stāvi :)
> Ja grib drošību, tad jāņem fibo, nevis
> biezāks gāzbetons (kas plīsīs tā vai šā)
Kaut kā nesanāk man tie 9m2, 6m2 tikai, pie pamatiem māja 11x7,6.
Vienmēr būs fibo, gāzbetona vai keraterm piekritēji. Katram savi plusi un mīnusi.
Platos blokus ņēmu tāpēc, ka uzskatu, jo mazāk darbību, jo mazāk iespēju kļūdīties.
Citādāk būs tā kā dažiem 7mm spraugas, pēc tam vēl vati nelīme klāt, ar dažiem dībeļiem pieliek klāt tikai, un māja siltuma nav tāpat. Nav nepareizu materiālu, ir nepareizas tehnoloģijas.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Niks (85.10.211.---)
Datums: 09/01/2017 22:19

Piekrītu, ka strādāt ar 500-niekiem vienatnē ir neiespējami, turpretim ar 375-niekiem vai plānākiem blokiem, sienu līmēt var viens pats, protams, ja tas kādam ir aktuāli.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: nomalas (85.10.211.---)
Datums: 10/01/2017 12:26

Pavasarī ņēmu divas fūres ar vislētākajiem 300mm Roclite no igauņiem. Krāvu ārā ar štropēm. Biju rēķinājies, ka būs kaudze ar atgriezumiem - bet nekā. Varbūt 0,5m3. Max 1m3. Ļoti maz. Pats gan nemūrēju, bet meistaru neredzēju nevienu bloku rīvējam. Ar rezultātu esmu apmierināts un lodzinieki arī teica, ka ailes `nestaigā`.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: pašdarbnieks (85.10.211.---)
Datums: 13/01/2017 15:34

Muižniek, ja nav noslēpums, cik tev ir pamata sienas biezums, lai konstruktīvi 500 bloku nobalstītu?

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: Muižnieks (85.10.211.---)
Datums: 14/01/2017 10:03

Pēda 1000x200 un Lenta 400x1200.

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Autors: pašdarbnieks (85.10.211.---)
Datums: 16/01/2017 14:35

Re: Pārdomas par Aeroc EcoTerm 500mm
Posted by: Muižnieks (85.10.211.---)
Datums: 14.01.2017 10:03

Pēda 1000x200 un Lenta 400x1200.
---------------------
Diez kas nav, bet nu diži plānāku pamata sienu arī neizveidosi dēļ 500 bloka.

Es tavā vietā tagad norautu ručaku līdz pavasarim. Ziemā nav labi mūrēt. Saiste javai līdz galam neiestāsies pie mīnusiem. Es to javu ar -5 tveru, ka viņa ir derīga vēlam rudenim vai agram pavasarim, kad pa dienu ir stabils pluss, bet pa nakti var ielekt nedaudz mīnusā..
Lai veicas

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **     **  **     **  **     ** 
 **   **   **     **   **   **   **     **   **   **  
 **  **    **     **    ** **    **     **    ** **   
 *****     ********      ***     **     **     ***    
 **  **    **     **    ** **    **     **    ** **   
 **   **   **     **   **   **   **     **   **   **  
 **    **  ********   **     **   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727