UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: EjTakTu (78.84.53.---)
Datums: 19/11/2011 15:05


Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: 123 (80.233.178.---)
Datums: 19/11/2011 16:02

Cik neaptēstam jābūt, lai Rimšēviču klausītu.
Un ja arī būtu krīze, tad kurai bankai būtu izdevīgi kaut ko tādu sludināt? Lai aizbaidītu cilvēkus no kredītu ņemšanas? Vai ieteikt neņemt, jo banka zina, ka ekonomika augs, kā rezultātā naudas apgrozījumi un peļņa arī augs uz vienu un to pašu īpašumu? Protams, ka pašreiz ir riskanti izlemt. Var būt gan krīze vai augšupeja. Bet banķieris, kurš pasludina šādu lietu, pats savu banku iedzen mīnusos. Tā kā atliek izlemt, ar kādu nolūku kādam ir izdevīgi cilvēkus atturēt no kredītiem.
Paskatamies, kas tagad notiek ar Swedbank. Vai viņa ir bankrotējusi dēļ lielajiem ņemtajiem kredītiem? Vai ieguvusi n-tos nekustamos īpašumus?

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: m. (78.84.75.---)
Datums: 19/11/2011 16:07

Rimševičs parvilka ādu uz otru pusi - sēnāk ir labi dabūjis štangā pēctam kad teica ka ekonomiskā pārkaršana nebūs...

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 20/11/2011 16:32

123 Wrote:
-------------------------------------------------------
> jtdesign
> ...un vispār par ko tu runā? Varbūt derētu
> izlasīt visu tēmu, pirms kaut ko teikt?


Kungs dara, kā grib, man viena ne pārāk augstu atalgota ierindas darbinieka (rīt var jau būt atlaists) teiktais ir tikai informācija zināšanai, ne rīcībai. Pasūtīt projektu utt. tikai tad, kad kredītlīgums (kaut nodomu prokola veidā vaikautkātā, juristi pareizāk pateiks) jau parakstīts. Uzbraucieni bankas meitenei pilnīgi ne pa tēmu, tas nav viņas kompetences līmenis (ne tikai darba pienākumos nav ierakstīts, bet pat aizliegts lēkt augstāk par savu dē - subordinācija saucās), par ko esi satraucies, pat viņas tiešais boss būs gana sīks gariņš, lai ticētu viņam uz vārda.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: aaaa (78.84.186.---)
Datums: 20/11/2011 20:10

jtdesign: Shoreiz par bankas meiteni gan nepiekritiishu. Pats personiigi esmu saskaries ar absoluti nekompetentiem bankas darbiniekiem, no seerijas, ka vinji pat pashi nesaprot ka vispar rekjina procentus, neatshkjir peldosho no fikseetaas utt. Reiz tiesham nacas itka pieklajigi, bet tomer bezkaunigi piecelties un pateikt, paldies, sarunu diemzhel beigshu, jo meitenei saprashana bija nulle un ar taadu tiesham nebija veerts pat runaat. Gadas arii taa.
Bet par globalo ekonomiku runajot, man ka optimistam liekas, ka tuvakaja laika buus baigi liela shmuce un mes busim priecigi nevis par to, vai ir darbs un vai varam savu zviedru podu un ittalju fliizes bankai atmaksaat, bet par to, ka varam kaut vaariitus kartupeljus eest.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: slēpnis (95.68.88.---)
Datums: 20/11/2011 20:21

Vai nu tā šmuce būs tik liela, ka zemē vairs kartupeļi neaugs? Kaut kā neticās.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: 123 (94.103.57.---)
Datums: 21/11/2011 00:10

jtdesign
Interesanti kā tu vari kaut kādu kredītlīgumu vai nodoma līgumu lūgt bankai parakstīt, ja banka to neparedz? Un visdrīzāk sūtīs tevi pārs mājas tālāk. Tur var, pēc tavas versijas, tikai pārunāt personīgi ar kredītspeciālistu, neatkarīgi no bankas. Bez maz vai ultimāta līgums, lai viņa atbild par saviem vārdiem?
Un arī loģiski, ka banka neparedzēs, jo bankas kredītspeciālistam ir jāsniedz man kā potenciālam kredīta ņēmējam 100% precīza informācija. Bankas darbiniecei ir jāzina kredīta izsniegšanas kārtība, ja reiz viņas amats ir kredītspeciālists. Tas, pēc mana, ir elementāri.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 21/11/2011 09:32

Slēpnim:
Cik Tu un Tava ģimene gadā pārtikas apēd un cik Tu un Tava ģimene gadā pārtikas saražo? Atceries pasaules auglīgāko zemi Ukrainu un viņu Golodomoru ne tik senā pagātnē. Galu galā modernā lauksaimniecība ir 100% atkarīga no naftas un minerālmēsliem (arī nafta) un bez tās vismaz 2/3 pasaules iedzīvotāju vienkārši nomirtu badā. Ja jau globāla šmuce un, nedod Die's vēl kāds kariņš, visādi var būt.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: m. (78.84.75.---)
Datums: 21/11/2011 10:12

Ganjau ir ari gana partika tikai to gana kontroleee supermarketa tikli un razhotaaji - un vinji jau nevienam neko lidzjutibas delj nedos :)

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 21/11/2011 10:44

aaaa
pēdējā komentā jar just, ka ir notikuās zināmas izmaiņas pasaules uztverē.
iespējams, ka tagad arī sazvērestības teorijas vairs nešķiet tik teorētiskas?

attiecībā uz kredītiem jāsaka, ka situācija, kad tos atmaksāt vairs nebūs aktuāli, patiešām var pienākt jebkurā brīdi.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 21/11/2011 11:15

v_t: Nedomāju, ka Tu tik naivs - tipa sazvērestībai tici un tanī pat laikā domā, ka kredīti nebūs jāatmaksā? Es Tev varu garantēt - notiek kas notikdams, kritīs USD, kritīs EUR kopā ar ASV un EU, bet kredītus mums liks maksāt līdz pēdējam elpas vilcienam, tas aizies pa burbuli pats pēdējais, es gan teiktu, neaizies nekad. Jo ja banka bankrotē, tas nenozīmē, ka tās likvidatori atteiksies no kredītmaksājumu ienākumiem. Tā vēl nekad un nekur nav noticis, ja vien tas kādam nav izdevīgi, kā Grieķijas gadījumā.
Es tomēr pret sazvērestību, bet par cīņu par resursiem un pasaules finanšu un patēriņa piramīdu, kas arī ir visu šmuču pamatā.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 21/11/2011 11:59

Ir noticis gan.
Visi īpašumi kas tika 40ajā nacionalizēti līdz ar neatkarības iestāšanos tika denacionalizēti, bet visi kredīti un saistības tā arī palika vēsture.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 21/11/2011 12:35

rbm: Vispār tas ir kolosāli interesants fakts. Kā tad no legālā viedokļa sanāk - es esmu lielas Rīgas centra mājas īpašnieks, māju esmu pircis Ulmaņlaikos par bankas naudu un hipotēka ir uz 80% mājas vērtības. Tagad 89. gadā es māju prasu atpakaļ un arī to saņemu, bet faktiski jau mājas īpašnieks ir valsts, jo hipotēkas tajā laikā izsniedza tikai hipotēku/zemes banka, bet parādu es neesmu dzēsis. Kaut kā nav dzirdēts, ka tā būtu kādam noticis. Varbūt ir, bet neesmu dzirdējis.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 21/11/2011 13:03

ir, ir.
tas ir cilāts temats. viena daļa "trimdas" tautiešu šādu attiecīgi pielāgotu denacionalizācijas likumu izmantoja, lai atgūtu un pēc tam aizgrūstu tālāk namus pirmajam, kam bija nauda. un par iegūto piķi turpināja vārgt "trimdā".

protams, labāk, ka tik liele smuce nav jāpiedzīvo, bet precedentiņš uz sejas.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: Viesturs470 (85.254.150.---)
Datums: 21/11/2011 15:15

Vainu vispirms vajag meklēt sevī !

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 21/11/2011 15:51

v_t: es nebiju domājis vai ir bijis, ka kāds dabū atpakaļ tajoslaikos ieķīlātu māju - tas ta ir skaidrs, BET - vai ir bijis reāli kāds gadījums, kad valsts pasaka - sorī vecīt, tev māja bija par 75% neizmaksāta, tātad tev nepienākas. Pēc būtības pret valsti tas būtu tikai godīgi, no otras puses sāktos diskusija - jā, bet es biju godīgs maksātājs, a padomju vara man maksāt i neatļāva...

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 21/11/2011 17:25

nezinu. speciāli neesmu rakājies.
denacionalizācijas atteikumi ir, bet vai neizmaksātas hipotēkas, vai nepierādāmu radu rakstu dēļ, vai vēl kādu iemeslu dēļ - nav interesējis.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: ints45 (81.198.10.---)
Datums: 21/11/2011 19:38

viens otrs, kam 1940.gadā pie durvīm klapēja ūtupes āmurs, bija ļoti priecīgs par krievu ienākšanu.

bet par šodienas situāciju ... domāju, ka 1938.gadā arī daudzi neticēja, ka būs WWII

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: spk (94.100.8.---)
Datums: 21/11/2011 22:34

Kāds vēl pēdējais elpas vilciens, sen jau maksātnespējas process ir izdomāts un ieviests. Jā OK kādam būs baigā traģēdija, māju pakāsīs, bet tas ir tikai attieksmes jautājums.

Re: Uzmanieties ar kredītu ņemšanu.
Autors: EjTakTu (78.84.53.---)
Datums: 22/11/2011 00:24

Bagdādē viss mierīgi...
[www.financenet.lv]

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  ********         ** 
 **     **  ***   ***   **  **   **     **        ** 
 **     **  **** ****    ****    **     **        ** 
 **     **  ** *** **     **     **     **        ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **    ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **    ** 
 ********   **     **     **     ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727