UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 16/02/2010 11:46

Kungi1Var jau domāt par visādām alternatīvām,bet,es uzskatu,ka bez klasiskas izglītības,pieredzes un iepriekšējo būvniecības veidu zināšanas nav iespējama nekāda esošo būvju uzlabošana.Iedomājieties auto mehaniķi,kurš,neparzinot auto uzbūvi,cenšas uzlabot dzinēju,ritošo daļu u.t.t.Tas pats attiecas uz būvniecību kā nopietnu nozari,nevis kā hobiju.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 16/02/2010 12:05

Profesionāļi, labojiet savas nesen celtās lielbūves un neizpārdotos ciematus, lai vējš nepūš pa šķirbām, sienas nepelē un linoleji nesmird, bet lieciet mieru pašbūvētājiem - viņi jūsu pusnomaksātajiem līzingiem daudz palīdzēt nevarēs.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: Valdis Liepa (---.bitemobile.lv)
Datums: 16/02/2010 12:10

Praktiskās iemaņas var gūt darot, bet kāpēc tā darīt var tikai balstoties uz zināšanām. Ne par velti Japānā atjaunojot savas vērtības ik pa 20 gadiem tur piedalās 3 paaudzes ; viedie dod padomu prasmīgie nodod prasmes un jaunie mācās darot pārējo uzraudzībā.
Secinājums, kamēr nedarbojas 3 paaudzes rokrokā katrs pats kāpj uz sava grābekļa/izmantojot īso interneta pieredzi,kas galvenokārt apskata pēdējo padsmit gadu tradīcijas par dzīvi uz parādu kā rožainu sapni.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 16/02/2010 12:13

vIENSTĀVAM.Par to nav atbīldīgi profesionāĻI,PROFESIONĀĻI,IR ATRODAMI PAR ATBILSTOŠU PAKALPOJUMU PROFESIONĀLĀS BIEDRĪBĀS,JA KĀDS IR ŅĒMIS CILVĒKUS NO ROKAS,SLUDINĀJUMOS,U.T.T,TAD PIEDOD.MAN,VIENSTĀV,KUR TU SASKATI KĀDU PROFESIONĀLI?

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 16/02/2010 12:26

Valdim Liepam!Sākot no 30.tiem.gadiem līdz 90.to.beigām,pašrocīgi būvēto,bet nepabeigto privātmāju skaits ir apm.97%.Man ir korekta statistika.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 16/02/2010 13:32

Tātad, ja es vēršos pie amatnieku biedrības biedra, viņam, neskatoties uz vēlmi pašam savākt pasūtījumu, būtu godprātīgi jāatstāj lēmums biedrības valdei? Baidos, ka tāda risinājumā nav ieinteresēts ne viņš, ne es, tikai biedrības valde un uzņēmumi, kam viņa piespēlētu pasūtījumus. Mazais par biedru skaitās formāli, lai drīkstētu legāli darboties, un saka tā: kāda jēga man no kautkādas biedrības un mācību poligona, ja to izmanto tikai divas lielākās firmas?

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 16/02/2010 14:33

Atvaino,vienstāv!Nezinu,ko tu esi no texta sapratis-es saprotu sekojošo,jā kāds amatnieks ir sevi pierādījis ar vairāku gadu kvalitatīvu darbu,tad viņš ,iespējams,ir reģistrējies pie Amatnieku kamerā-tas ,tomer,ir drošākais veids kā izvēlēties pārbaudītus meistarus,vairāk nekas,nekādas klaušas nekādai slepenai biedrībai nav jāmaksā -ne tieši ne pastarpināti.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: spk (192.130.154.---)
Datums: 16/02/2010 22:37

ekharts, tu, profesionāli, esi nedaudz apmaldījies, šinī forumā pa lielam jautājumus uzdod hobijisti, uz kuriem šad tad atbild pro. Tavu profesionālo sāpi var saprast, vietējo celtnieku reputācija ir ļoti zema, un es ļoti šaubos, ka šāda sava viedokļa paušana šo reputāciju uzlabos.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 17/02/2010 07:46

Kļūdies, spk,šobrīd nestrādāju vispārējā būvniecībā-esmu mazliet citā jomā,bet nav jau jābūt profesionālim,lai saprastu šitās pļāpāšanas absurdumu.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 17/02/2010 08:14

P.S.,spk,tā būvnieku reputācija,protams,ir zema,jo darbavietu radīšanā celtniecībā pēdējos 3.gados Latvija bija līdere ES. Loģiski,ka normālu,labi izglītotu un pieredzējušu cilvēku šajā jomā nepietika,un šos darbus sāka darīt visi,kam nebija galīgs slinkums.Kāpēc tā notika-1.bankas izsniedz kredītus visiem,kas mācēja vismaz parakstīties,2.Spekulantu inspirētie darījumi ar zemi.3.Mūsu pašu cilvēku(klientu)negausība,ņemot šos kredītus un vēloties sev visu un uzreiz.Tieši tāpēc dramatiski kritās būvniecības kvalitāte,jo tik ātri neviena valsts nevar sagatavot daudz maz profesionālus cilvēkus.Tagad šī nekvalitatīvā būvniecība turpinās,tikai iemesli ir nevis darba roku trūkums,bet klientu pieņēmums,ka labu pakalpojumu var iegūt gandrīz par velti.Un,atkal,šajā jomā mēģina strādāt cilvēki,kuriem nav nekādas kvalifikācijas,saprašanas par izdarīto,bet ,kuri sevi pasniedz kā lētu darbaspēku,tādā veida kropļojot jau tā šauro darba tirgu.No vienas galējības -otrā.Kā vienmēr Latvijā.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: spk (192.130.154.---)
Datums: 17/02/2010 08:57

ekharts, tava darbības joma nav saistīta ar daiļ*iršanu? :)

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 17/02/2010 09:46

Nē,spk,domāšana līdz daudziem procesiem man vēl nekad nav traucējusi.Bet,tas jau ir individuāli...citam tas saistās ar augšminēto darbību....

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: spk (192.130.154.---)
Datums: 17/02/2010 17:21

Skaidrs, daiļ*iršana tātad ir tavs hobijs. Ar to arī apsveicu.

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 17/02/2010 19:35

Spk-vai tu vienmēr domā nepaplašinātos teikumos?

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: spk (192.130.154.---)
Datums: 17/02/2010 21:07

Neredzu tēmu diskusijai, ir notikusi slaida pāreja no gāzbetona pamatos uz politinformāciju. Ja mēs abi pievērtos, daudziem kļūtu vieglāk elpot :)

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: ekharts (---.111.livas.lv)
Datums: 17/02/2010 21:21

Gluži manas domas..

Re: Gāzbetons pamatos
Autors: aaa7 (88.196.219.---)
Datums: 22/02/2010 17:15

Sveiks Jāni!
Baigi foršā skice, žēl, ka man nav iespēja (nemāku arī), tāpēc daži ieteikumi rakstiski.
1. Tajā vietā kur bruses guļ uz blokiem, var veidoties aukstuma tiltiņs, tāpēc ieteikums tajā vietā arī paredzēt siltinājumu. Es piemēram pacēlu grīdas līmeni , tā lai tajā vietā būtu siltumizolācija.
2. Zem pamata pabetonējuma izolāciju nevajag, bet šķembas variebērt.
3. Neredzu jēgu pabetnējumam 30X30 mm, tad jau var likt tos pašus blokus, tāpēc domāju, ka vajadzētu pabetonējumu veidot 40 vai 50 mm platu un 20 mm augstu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********    *******   ********  **        
 **        **     **  **     **  **        **    **  
 **        **     **  **         **        **    **  
 ******    ********   ********   ******    **    **  
 **        **         **     **  **        ********* 
 **        **         **     **  **              **  
 **        **          *******   ********        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727