UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

meklēju arhitektu
Autors: Incīts (85.115.116.---)
Datums: 16/08/2009 18:59

Sveiki. Man būtu šāds jautājums. Vēlos apvienot istabu ar virtuvi,tātad būtu jānojauc daļa sienas. Vai tā ir nesošā vai nē, tas man nav zināms.Tātad.. ar ko man būtu jāsāk ? Cik lasīju tad vispirms būtu vajadzīgs arhitekts un pēc tam jādodas uz būvvaldi, vai pareizi ? Un tad pie viena, varbūt varat ieteikt kādu arhitektu. Mīļš paldies

Re: meklēju arhitektu
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 17/08/2009 13:48

Arhitektu (pus)bezdarbnieku tagad pārpārēm :(

Jāsāk ar speciālista atrašanu, kas spēs pateikt, tā siena nesoša vai nē. Tas tikai no malas izskatās elementārs uzdevums, īpaši panelenēs, kur pat vecie konstruktori izliekas, ka neko neatceras. Bet varbūt neizliekas un nekad nav zinājuši?

Ja siena nenesoša, varēs iztikt ar vienkāršotās renovācijas apliecinājuma karti. Tās sagatavošanas un parakstīšanas cenas ir nokritušas ir smieklīgām (tik smiekli nenāk) summām. Kaut atbilstoši likumdošanai, to karti parakstījušie sertificētie speciālisti uzņemas pilnu atbildību, tb, ja siena nokritīs un kādu sakropļos, nāksies maksāt pabalstu visu mūžu. Pagaidām projektētāji gan vairāk dzīvo pēc krievu principa - avosj ...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  ********        ** 
 **     **  ***   **  ***   ***     **           ** 
 **     **  ****  **  **** ****     **           ** 
 **     **  ** ** **  ** *** **     **           ** 
  **   **   **  ****  **     **     **     **    ** 
   ** **    **   ***  **     **     **     **    ** 
    ***     **    **  **     **     **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727