UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Tipveida projekti un cik pie viņiem jāpieturas?
Autors: Nezinitis0 (91.188.61.---)
Datums: 24/03/2009 15:09

Lieta taada, ka esmu atradis vienu no entajiem tipveida projektiem kursh man liekas pienjemams. Neesmu ar shaadaam lietaam saskaaries, taapeec jautaajums, cik strikti ir jaapieturaas pie projekta? Vai varu muureet no citiem materiaaliem nekaa noraadiit projektaa? Gan jau tur ir kaut kaadi slodzes meeriijumi, bet nododot maaju man tak neurbinaas sienas un nebaudiis no kaa esmu ceelis? Taapat jumta materiala izveele? Vai piemeeram jumta logi, vai varu to ielikt blakus istabaa, vai nelikt vispaar?

Re: Tipveida projekti un cik pie viņiem jāpieturas?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 24/03/2009 21:57

Pirmkārt, ļoti daudzas lietas atkarīgas no skaņojošās būvvaldes.

Sienu iekšpuse gandrīz nevienu neinteresēs, tāpat arī, kādas krāsas tapetes līmēsi, taču fasāžu apdarei un/vai krāsojumam var pievērst (un var nepievērst) uzmanību, lai atbilst saskaņotajā projektā rakstītajam, tas pats par jumta materiālu un/vai krāsu. Jumta segums tīri konstruktīvi var prasīt dažādu spāru konstrukciju. Dažādiem sienu materiāliem atbilst dažādas pamatu konstrukcijas, tipveida projektiem pamati parasti ir kaut kāds abstrakts vidējais, kas parasti jau der, tomēr ne vienmēr.

Logi citur, citādāki vai vispār bez ir vienmēr skaņojamās projekta izmaiņas.

Re: Tipveida projekti un cik pie viņiem jāpieturas?
Autors: KOHINURS (81.198.158.---)
Datums: 30/03/2009 23:38

Īsti neiebraucu.

Tas tipveida projekts tak tāpat jāpiesaista konkrētajai vietai un jāakceptē būvvaldē. Tad kāda problēma, pirms iesniegšanas būvvaldē, veikt izmaiņas projektā.

Bet, ja būvatļauja jau uz rokas, tad būvnormatīvi nosaka kārtību kā veikt akceptēta projekta izmaiņas. Tikai projektants, kas to projektu sagatavoja iesniegšanai būvvaldē, visdrīzāk, prasīs samaksu.

Re:
Autors: Aivo (87.226.4.---)
Datums: 15/11/2009 18:03

iesaku ieskatīties - www.solarhouse.lv



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   **    **   *******   ******** 
 **   **   **    **  ***   **  **     **  **       
 **  **    **        ****  **  **         **       
 *****     **        ** ** **  ********   ******   
 **  **    **        **  ****  **     **  **       
 **   **   **    **  **   ***  **     **  **       
 **    **   ******   **    **   *******   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727