UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

arhitekta pakalpojumi
Autors: dana (---.btv.lv)
Datums: 20/11/2008 22:32

Gribētu zināt,cik varētu apm.izmaksāt mājas projekts apm.8x10 pusotra stāva mājai.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 21/11/2008 10:06

Ļoti dažādi, īpaši šajos saspringtajos laikos, kaut aktuāli tas ir bijis vienmēr. Teiksim tā, no Ls 500 (šur tur var būt vēl mazāk) par papīru čupiņu (par projektu to var nosaukt tikai hipnozes iespaidā) ar visiem vajadzīgajiem štempeļiem līdz summām ar 4 nullēm, ja strādājis kāds populārs arhitekts. Ja projektu taisījis kāds no pasaules stārhitektiem, nuļļu skaits attiecīgi palielinās.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: a (87.110.160.---)
Datums: 21/11/2008 10:29

staararhitekti so forumu nelasa, tici man.

ps.Manuprat sadai vienkarsai buvei butu jaizmaksa Ls800-1000.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 21/11/2008 13:40

Oponēšu - privātmājas projekts ir stipri sarežģīts pasākums, daudz vienkāršāk ir uzprojektēt vienu 20-dzīvokļu namu nekā solīdu privātmāju. Bet samaksas par darbu apjoms atšķiras kardināli, lai neteiktu vēl vairāk.

Taču a nosauktā cena par standarta ražojumu šim brīdim, diemžēl, ir adekvāta un kāds students pa vakariem var lieliski piepelnīties.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: Projektētājs (213.21.206.---)
Datums: 21/11/2008 14:20

Tik kardināli gan negribētu piekrist jtdesign,bet tas,ka uz lieliem objektiem var labāk nopelnīt,tas gan fakts.
Un 8x10 nepredente uz `solida privātmaja` statusu drīzāk gan vienkāršs,praktisks ģimenes mājoklis.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: dana (---.btv.lv)
Datums: 21/11/2008 15:05

Paldies par padomiem!Nu vismaz orientējoši zināšu aptuveno cenu,jo nekādu dižo pili netaisāmies celt,jo māja domāta mazai ģimenei(3 cilvēki) un pasaulsavenu arhitektu arī man nevajag,jo tur projekta cenā iekļauts arī arhitekta vārds.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: a (---.radioswh.lv)
Datums: 21/11/2008 16:10

Janem vera, ka projekta cenu ietekme ta saturs.Ja tur ir ir tikai gimenes majas BK dalja, tad var but ari letak, tacu, ja projekta redzam ari ievilktas linijas, kur un ka mums atradisies udens, kanalizacija, elektribas izvadi, apkures aprekini,tad ta cena bus apmeram tada, ka jau mineju.Isak sakot visu nosaka saturs un detalizacija.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 21/11/2008 16:34

12x8 vienstāvu mājai vasarā nopirku par 250 Ls, protams bez inženiertīkliem/

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: a (81.198.52.---)
Datums: 21/11/2008 22:58

to : andisk26

Nu ir jau starpiba, vai tu noperc, vai izveido SAVU projektu.

ps.gatavu projektu jau pie labas gribas var vispar nofenderet, atliek tikai piesaistit un saskanjot.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 22/11/2008 08:35

Protams protams, es jau nestrīdos, tik uzrakstu par savu pieredzi. Protams ja ir nauda individuālajam, un ja ir padomāts arī par būvniecības izmaksām, tad esmu tikai par individuālo.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 22/11/2008 10:18

Cilvēkam, kurs veido daudzdesmittūkstošu objektu, runāt par naudas neesamību ir vismaz smieklīgi. Bet tā jau ir, pasaule zin ne vienu vien miljardieri, kas ekonomē uz sērkociņiem, tos skaldot 4 un vairāk daļās.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: dana (---.btv.lv)
Datums: 22/11/2008 13:10

andisk26,varbūt tu varētu padalīties ar adresi,kur var tik lēti dabūt projektu!Tā kā es sarežģītu projektu savai mājai negribu,man pat varbūt izdevīgāk nopirkt gatavu projektu,bet ietaupīto naudu ieguldīt dārgākos un labākos materiālos mājas celtniecībā,jo man daži cilvēki ir teikuši,ka arhitekts vienkāršai mājai tāpat izmantos jau gatavu projektu,bet naudu paprasīs kā par savu darbu.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 22/11/2008 15:20

Es ņēmu gatavu no firmas kas ražo un montēs man koka karkasu, ja zini tādu kantori IESI, projekts gan tāds pavisam vienkāršs, bet man apmierināja. Apskaties vēl ss.lv tur ir pilns ar lētajiem kantoriem viens no tiem bij plan2.lv, ja nemaldos tad cenas ap to summu arī figurēja.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: SAK (84.237.200.---)
Datums: 23/11/2008 16:31

Nu redz kur tas āķis slēpjas. Tipveida projekts+koka karkasa māja. Manuprāt šajā gadījumā runāt par atsevišķu projekta cenu nav korekti, jo tikpat labi daļu projekta cenas var iekļaut mājas būvēšanas izmaksās. Līdzīgi kā - pērc veļasmašīnu un dabū fēnu par brīvu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  **     **  **        ********  
 **     **   **  **   **     **  **        **     ** 
 **           ****    **     **  **        **     ** 
 ********      **     **     **  **        ********  
 **     **     **      **   **   **        **     ** 
 **     **     **       ** **    **        **     ** 
  *******      **        ***     ********  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727