UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: spk (87.110.152.---)
Datums: 03/12/2006 23:37

Neļaus tev neviens paneļmājā veikt kautkādus darbus ar nesošajiem elementiem tāpat vien, ar "mazo renovāciju" (nez, kas tas tāds) :) Dabūsi vien izstrādāt projektu ailas izveidei betona blokā, un slēgt līgumu ar sertificētu būvinženieri, ka viņš visu to pasākumu kontrolēs. Pirms 5-6 gadiem man tas pasākums (projekts + būvinženiera paraksti) izmaksāja ap 500 Ls, tagad varu tikai iedomāties :)

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: evert (81.198.217.---)
Datums: 08/12/2006 18:30

IngussT Wrote:
-------------------------------------------------------
> Šobrīd pērku dzīvokli un jau esmu izdomājis,
> ka tanī ir nepieciešamas nelielas izmaiņas.
>
> Vēlos apvienot vannas istabu ar toaleti, lai
> iegūtu kaut cik saprātīgu platību
> labierīcībām. (vecajā lietuviešu projektā
> šīs telpas atsevišķi ir nelietojamas)
> Attiecīgi ir jāatsakās no koridora, kurš ved
> uz virtuvi un ieeja virtuvē ir jāizsit no
> viesistabas.
> Sanāk, ka man ir nepieciešams tikai izsist vienu
> carumu lielajā blokā (nost jaucamās sienas ir
> "papīra".
>
> Vai šādas darbības veikšanu es navru
> norakstīt uz mazo renovāciju un iztikt bez
> visādām būvatļaujām? (Pie tam man ir
> 5.stāvs, tādejādi šim blokam, kurā sitīšu
> caurumu nav nekas daudz jābalsta)




Man ir tieši tāda pati doma: Vecais lietuviešu projekts , visas sienas tur ir no papiira, domaaju ka tur iipašš projekts nebuus vajadziigs. Iešu uz namu paarvaldi un tur jau man izstaastiis kas taalaak jaadara. Došu ziņu.

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: JanisK (85.254.223.---)
Datums: 02/02/2007 08:33

par to pašu tēmu. karoč dzīvoklis jaunajā projektā...vēlos sadalīt istabu divās daļas...šim nolūkam jauztaisa starpsiena (gipškartons uz metāla profiliem). telpu pielietojums nemainās, komunālie mezgli netiek pārvilkti. neviena esošā siena netiek pārtasīta. vai šādai pārbuvei nepieciešama kaut kāda saskaņošana?
iepriekš pateicos

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: JanisK (85.254.223.---)
Datums: 02/02/2007 08:41

p.s. kas mainās, ja istaba tie sadalīta piemēram ar stikla bīdāmajām durvīm?

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: KOHINURS (84.237.157.---)
Datums: 02/02/2007 23:56

Durvis (bīdāmas vai veramas), gribi vai negribi, var būt tikai kādā telpu norobežojošā konstrukcijā. Tātad - vai nu siena ar durvīm vai sabīdāma siena un abos gadījumos sienas jāattēlo stāva plānos.


Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: NIKA-PIKA (---.zb.lv)
Datums: 08/03/2007 22:11

Help man blondīnei, vai lietuviešu projektā tā siena, kas atdala istabu no virtuves ir nesoša vai nenesoša??? Gribu tur izeju uz virtuvi uztaisīt, bet neviens no paziņām nevar apskaidrot tā ir nesoša siena vai nav nesoša siena... lūdzu palīdziet ar info!

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: paparam (80.70.23.---)
Datums: 13/03/2007 05:33

NIKA PIKA to tik uz vietas pateikt var! :) Buus vien tev kaads jaaaicina ciemos :P
veel jau vari peetiit inventarizaacijas lietu un skatiities cik bieza taa siena, bet labaak paaicini kaadu ciemos, kursh arii pateiks!

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: LIENE!!! (87.110.121.---)
Datums: 14/06/2007 04:39

Cik tas varetu maksat, kur man versties, kadi dokumenti ir nepieciesami, ja velos izsist sienu starp virtuvi un viesistabu. zinu, ka siena nav nesosa.

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: iecis (213.180.121.---)
Datums: 21/07/2007 10:11

pilnigas aplamibas sarakstijis tas,kas piemin lielaas cenas. jaa,visas siis poziicijas ir iespeejamas, bet parasti taados gadiijumos, ja jaademontee nenesosas sienas, pietiek ar sertificeta arh. aizpilditu vienkarsoto apliecinajuma karti, ko var sanemt turpat buvvaldee. protams, var jau par to arh. samaxaat taukskji, es no taa neatteiktos, bet parasti es kaa arh. par taadu darbinu nemu zem 200 ls un bez buvkonstruktora taadaa gadiijumaa var iztikt (ja neskar nesosaas sienas.)arii apsekosana nav tik daarga. taa kaa, taas cenas variee. to,kuras sienas ir nesosas, var uzzinaat buuvvaldee. ja kaadam kaadi jaut., drosi raxtiet.

Re: Dzīvokļa pārbūve
Autors: andzaaa (217.199.123.---)
Datums: 15/04/2008 14:09

Esmu dzīvokļa iegādes procesā. Lietuviešu projekts jaunais, 2 ist. dzīvoklis. ir vēlme veikt pārplānošanu (apvienot virtuvi un istabu). kur varētu uzzināt vai siena starp virtuvi un istabu un siena starp abām istabam ir nesošās vai ne? Ja ir, tad kas ir nepieciešams, lai varētu veikt nepieciešamos darbus un ar kādām izmaksām ir jārēķinās?

Dzīvokļa projekts:

[www.rigarealestate.lv]




Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **     **   *******   **     ** 
 **        **     **  ***   ***  **     **   **   **  
 **        **     **  **** ****         **    ** **   
 ******    ********   ** *** **   *******      ***    
 **        **         **     **         **    ** **   
 **        **         **     **  **     **   **   **  
 ********  **         **     **   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727