UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
3D vizualizācija
Autors: Dizaina servisa centrs (217.157.23.---)
Datums: 07/04/2004 17:55

Jebkuru projektu, māju, dzīvokli ir iespējams vizualizēt 3 dimensijās, lai foto realitātē apskatītu topošās telpas ar vai bez mēbelēm, gaismām un materiāliem.
Paraugi apskatāmi www.int-dizains.lv

Kādēļ 21 gadsimtā ir jābūvē bez iepriekšējas telpas vai ēkas vizualizācijas?

Re: 3D vizualizācija
Autors: dns (195.2.104.---)
Datums: 28/04/2004 09:01

Tēma protams interesanta, bet ieskatoties šajā mājaslapā grūti uzticēties DIZAINERIM, kam mājas lapa ir vienkārši atbaidoša. Es savā prātā domāju ka dizaineris ir cilvēks ar stila un gaumes izjūtu.

p.s. Vēl tikai gribētu pjautāt ar kādu programmu vislabāk veidot, ja vēlme vizualizēt gan interjeru, gan eksterjeru. Esmu sācis pētīt ArchiCAD, bet varbūt ir labāki, vienkāršāki risinājumi.

p.p.s. Dacei novēlu pārtaisīt gaumīgāku mājaslapu un tad jau būs ok :)

Re: 3D vizualizācija
Autors: Dace@@ (195.215.5.---)
Datums: 05/05/2004 15:03

ArhiCAD ir piemērots lieliem rūpnieciskiem objektiem un ir samērā sarežģīts un neērts lietošanai. Jeb citiem vārdiem sakot nav lietotājam draudzīgs.

Pavadot vairākus mēnešus dažādu programmu testēšanā es beidzot atradu īsto ar kuru joprojojām esmu apmierināta. Ir tikai viens trūkums - nevar izveidot liektas jumta konstrukcijas.

Tā ka vēlu veiksmi programmas meklējumos.

Atbaidošās mājas lapas autore,
Dace

Re: 3D vizualizācija
Autors: dns (195.2.104.---)
Datums: 08/05/2004 16:05

Dace! Ja nav noslēpums, kā sauc to Jūsuprāt īsto programmu???

dns,
mājaslapu vērotājs :))

Re: 3D vizualizācija
Autors: Dace@@ (217.157.23.---)
Datums: 10/05/2004 11:02

Chief Architect 9.5 iesaku iegadaties studentu versiju kas maksa ap 200$ plus muita. Noladet var tikai demo versiju kura ir "tuksa" bez 8000 objektiem.
Objektus var papildinat interneta no saitiem , kas noraditi mana majas lapa.
Dace

Re: 3D vizualizācija
Autors: andree (81.198.18.---)
Datums: 19/05/2004 14:07

reaals KEKS - tas DNS no saakuma uzbrauc un tad prasa paliidzeet - lohs kaa LOHS!!!!! haha

Re: 3D vizualizācija
Autors: tomzs (81.198.230.---)
Datums: 26/05/2004 22:50

zheel ka tik veelu to izlasiju.. , bet radaas ko teikt shajaa sakaraa :|. Nu ja arhicad ir ruupnieciskiem objektiem, tad kaapeec tajaa progaa kurraa straadaajat nevar uzteisiit liektas plaknes ??? Un starp citu cik ilgaa laikaa top Juusu privaatmaajas vizualizaacijas?? Varu pachuksteet ka Autocadaa ar Artlantis paliidziibu tas iespeejams ~5-6h .... un vispaar nezinu labaaku progu vienkaarshu un ne tik vienkaarshu eeku vizualizaacijaam kaa Autocad. Ar interjeriem ier taa gruutaak, bet tas lai paliek 3D studio zinjaa -)......
p.s. pirms spriest veiksmi progu peetiishanaa ... p

Re: 3D vizualizācija
Autors: tomzs (81.198.230.---)
Datums: 26/05/2004 23:00

p.s.s. varu piekrist ieprieksh mineetajam .. majaas lapa :/ ... khmmm....
Draudziigs ieteikums - interjeeriem izmantojiet kaadu nopietnaaku progu .. .. nepamaniju neko taadu, ko nebuutu iespeejams uztaisiit ar tik nedraudziigo ;)) Arhicad. Un veel viena lieta, VIZUALIZAACIJAI ar apkaarteejo vidi jaasapluust harmoniski taa lai izskatiitos, ka eeka tur atrodas gadiem !!!

Re: 3D vizualizācija
Autors: Dace@@ (217.157.23.---)
Datums: 28/05/2004 10:14

tomzs - noradi adresi, kur var redzet vizualizāciju kur māja saplūst ar apkārtējo vidi un tas būtu realizēts ar Arhicad. Arī interjeru gribētos apskatīt, kur būtu redzama lakota grīdas virsma, puscaurspīdīgi aizskari pie loga ar skatu aiz tā un spogulis.

Man ir viens attēls, kas vēl nav mājas lapā uzlādets, bet manuprāt labi saplūst ar apkārtējo vidi. Es labprāt parādītu un uzklausītu komentārus.

Būtu interesanti salīdzināt abu progu texniskās iespējas. Manuprāt nepārspējams vizualizācijās tomēr ir 3DX MAX (nav mans progs).

Atsuti savu emailu - dace@#$%&int-dizains.lv

Re: 3D vizualizācija
Autors: Ragnars (159.148.66.---)
Datums: 04/06/2004 13:23

Man interesētu apskatīt kādus vizuālus vai vismaz konceptuālus piedāvājumus mājas būvniecībai ārpus Rīgas uz kādiem 750- 800M3.
Mana personīga vēlēšanas lai viesistaba būtu kopā ar virtuvi un viesistabas vidū būtu kamīns vai kamīnkrāsns caur ko arī veiktu apkuri visai mājai.
aarrow@#$%&bssystems.lv

Re: 3D vizualizācija
Autors: Dace@@ (80.232.243.---)
Datums: 06/06/2004 10:32

Ragnāram
Mājas lapā [www.houseplans.com] var atrast dažnedažādus māju plānus un skatus no ārpuses. Šos projektus var arī nopirkt on-line, taču izlasiet VAPON atbildi "Cik maksā uzrasēt AutoCadā" par to kas vēl vajadzīgs, lai projektu apstiprinātu.

750-800m3 ir ļoti liela platība, ja tā ir ēka vienai ģimenei. Pat ja viesistaba ar virtuvi būs 200m3 :-) ko liksiet pārējā ēkā? Kvadratūras salīdzināšanai tie ir apmēram 10 trīssistabu dzīvokļi.

Re: 3D vizualizācija
Autors: vapon (62.85.59.---)
Datums: 07/06/2004 16:02

!!! TIE IR m3 - kubikmetri. Sanāks apm. 230m2 liela māja

Re: 3D vizualizācija
Autors: eazeo (159.148.235.---)
Datums: 07/07/2004 11:28

ljoti laba programma ir Architectural Desktop 2005 (baazeeta uz AutoCAD 2005), var izdariit pilniigi visu, tikai vajag maaceet, Latvijaa pagaidaam gan vinja ir retajam. rendereeshana tiek taisiita ar VIZ render 4 (visas spoguljvirsmas, video utt), kas naak komplektaacijaa. cena gan nav iipashi draudziiga ~4800 euro, protams ir vietas kur dabbuut pavisam "leeti";) vienigais ir mazinja probleema ar lv fontiem, kas nebija 2004 versijai

Re: 3D vizualizācija
Autors: bredgars (---.iem.gov.lv)
Datums: 15/07/2004 12:39

Ideāla programa ir ArCon visādos variantos, un to internetā var atrast.

3ds max vizualizacijas
Autors: Roberts Čikuls (---.16.livas.lv)
Datums: 20/05/2007 22:59

Manuprāt nav labakas programmas par 3ds. max, kura tu vari vizualizēt, ko tik gribi, tikai tas nav autocad, ko var iemācīties pāris dienās, tas prasa nenormāli daudz laika, lai profesionāli veiktu kādu vizuālizāciju- nu jau pats kā pus gadu esmu mācijies šo programmu, kas protams ir sekmējusies. Ir izņemtas daudzas apmācības un tagad ir palikuši dažādi sīkumi. Es iesaku, ja r laiks, izmācīties šo programmu- uzrasē autocad plānu no augšas, tad pārnes plānu un 3ds. max izvelc sienas un tad veido interjera priekšmetus.

Re: 3D vizualizācija
Autors: Roberts Čikuls (---.16.livas.lv)
Datums: 20/05/2007 23:05

Starp citu, ja interesē konkrētāk, ko var izdarīt rds. max, iesaku apmeklēt šo saitu: [www.finalrender.com].
Apskatoties šo saitu, es vēl vairāk sāku gribēt zināt šo programmu- nezinātu dažām bildēm, ka tas ir 3d vizualizācija- nevarētu saprast, ka tas ir ar kompjūteru.:))

Re: 3D vizualizācija
Autors: Haralds (80.233.244.---)
Datums: 21/05/2007 16:34

Celtniecībai nevar būt nekas labāks par Revitu (tas pats Autodesks to ražo).
Sienas, logus, skapjus utt. var salikt tur stundas laikā. Var uzreiz dabūt ārā mazu foto, kā tas izskatīsies, bet var arī noeksportēt uz 3Dmaxu un salikt sīkumus.

Re: 3D vizualizācija
Autors: spilvens (---.fix.lv)
Datums: 21/05/2007 18:06

Ljoti vienkaarsha programma lietoshanaa ir Punch Architectural Series. Pat buudams pilniigs profaans visaados cados, pa vienu dienu savu maaju iechibinaaju iekshaa un tagad tapetes liimeeju :D Nu un protams var izveidot arii visu apkaarti ar celinjiem kokiem utt.


Re: 3D vizualizācija
Autors: m.projekti (159.148.17.---)
Datums: 25/05/2007 05:30

..jaa, satarpcitu.. interese apkartejo viedolis par Revit Building...

Re: 3D vizualizācija
Autors: nusoon (---.bkb.lv)
Datums: 28/06/2007 01:42

SketchUp + Artlantis

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **      **  ********   **    ** 
 **     **  **   **   **  **  **  **     **  **   **  
 **     **  **  **    **  **  **  **     **  **  **   
 **     **  *****     **  **  **  **     **  *****    
 **     **  **  **    **  **  **  **     **  **  **   
 **     **  **   **   **  **  **  **     **  **   **  
 ********   **    **   ***  ***   ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727