UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Raull (84.237.165.---)
Datums: 20/01/2006 04:29

Gribēju pajautāt, kur var dabūt tipveida privātmāju plānus, kurus reāli izmanto pie mums būvniecūbā. Paldies.

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: evert (---.maksinets.lv)
Datums: 02/03/2006 03:23

IPProjektam zvanu , jautāju cenu par konkrētu dvīņu mājas projektu,
nosauc man summu 1200Ls, pēc nedēļas aizbraucu - nu jau cenas pieaugušas
tagad šī projekta summa ir 1490Ls (gandrīz 300.Ls) ?!?!?
...nu nezinu ,galu galā atradu arhitektu caur paziņām ,kuram iedevu
no www.IPProjekts.lv bildes un viņš man uztaisīja projektu par 1000Ls
un tikai par 3nedēļām....

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: six (87.110.18.---)
Datums: 02/03/2006 18:00

Vai kadam nav Cesis laba projektetaja adreses?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Raimis (159.148.111.---)
Datums: 30/03/2006 19:54

šeit visu esi pareizi sapratis, bet piemēram Rīgā, ja tev nebūs vismaz ārējo tīklu projekti (gāze, kanalizācija, elektrība..), tev neviens nedos būvatļauju.
Tā lūk.
Rajonā ir savādāk, kaut gan esmu dzirdējis, ka dažviet jau ar sāk pieprasīt ārējos tīklus.

andrek Wrote:
-------------------------------------------------------
> LBN 209(Instrukcija ģimenes māju unzemnieku
> sētu projektēšanai)sadaļa 5.Projekta
> dokumentācijas sastāvs...sastāvā jābūt:...
> punkts 5.1.2.paskaidrojumu rakstam, kurā
> raksturots projektējamo ēku un būvju
> konstruktīvais risinājums,kā arī dots
> elektroapgādes, gāzes apgādes, ūdensapgādes,
> kanalizācijas,vēdināšanas, apkures un
> ugunsdrošības risinājumu raksturojums.;
> ...punkts 5.3. Pēc pasūtītāja pieprasījuma
> projekta dokumentācijas sastāvu var
> paplašināt.
> ...kur auni, tur cirpēji...



Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Raimis (159.148.111.---)
Datums: 30/03/2006 19:56

šeit visu esi pareizi sapratis, bet piemēram Rīgā, ja tev nebūs vismaz ārējo tīklu projekti (gāze, kanalizācija, elektrība..), tev neviens nedos būvatļauju.
Saskaņot projektu protams var bez komunikācijām.
Tas pasūtītājam ir jāsaka, jo viņš jau būs tas, kurš ņems ārā būvatļauju.
Tā lūk.
Rajonā ir savādāk, kaut gan esmu dzirdējis, ka dažviet jau ar sāk pieprasīt ārējos tīklus.

andrek Wrote:
-------------------------------------------------------
> LBN 209(Instrukcija ģimenes māju unzemnieku
> sētu projektēšanai)sadaļa 5.Projekta
> dokumentācijas sastāvs...sastāvā jābūt:...
> punkts 5.1.2.paskaidrojumu rakstam, kurā
> raksturots projektējamo ēku un būvju
> konstruktīvais risinājums,kā arī dots
> elektroapgādes, gāzes apgādes, ūdensapgādes,
> kanalizācijas,vēdināšanas, apkures un
> ugunsdrošības risinājumu raksturojums.;
> ...punkts 5.3. Pēc pasūtītāja pieprasījuma
> projekta dokumentācijas sastāvu var
> paplašināt.
> ...kur auni, tur cirpēji...



Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: UK tiklu projektetajs (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 30/03/2006 20:20

Ja vajag kadam udens un kanalizacijas tiklu projekts (ieksejiem tikliem, vai arejiem), rakstiet uz e-mailu: UKtikli@#$%&gmail.com

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: gac (81.198.50.---)
Datums: 06/04/2006 02:40

Ja man ir nepieciešama ēkas rekonstrukcija(no 65m2 uz ~200m2) ķekavas pagastā,tad cik man maksās projekts un vai ir iespājams ašam kaut ko mēģināt zīmēt arhitekta vietā,vai tas ir galīgi garām un valsts iestādēs par tādiem mākslas darbiem tā viegli ar kāju pa pēcpusi dabūšu??? Vaarbūt kāds var ieteikt ne pārāk dārgu arhitektu?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: td (87.110.76.---)
Datums: 06/04/2006 03:29

Projektēšanas darbu tāme atbilstoši LAs 29.04.05:
Dati- rekonstruējamā platība 200 m2,rekonstrukcija dārgāka par jaunbūvi, resp ~600Ls/m2 tātad būvdarbu teorētiskās izmaksas 200x600= 120000 Ls;
attiecīgi projektēšana 12-14% (14400-16800), bet tā kā pilnu projektu netaisām tad:
Ķekavas būvvalde pieprasa divstadiju projektu:
Skiču projekts 15% = max 2500 Ls
Tehniskais projekts bez inženierkomunikšcijām un ekonomiskās daļas 34%x0,5 =max 2856 Ls
Projekta vadība, situācijas apsekošana un saskaņošana 16% no iepriekšējām divām summām = max 857 Ls
Kopā: 2500+2856+857+4%neparedzēti izdevumi= 6461Ls

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: gac (81.198.50.---)
Datums: 06/04/2006 21:14

Tie ~600Ls/m2 ir neatkarīgi vai tā būs koka karkasa ēka vai arī bloku/ķieģeļu ēka?
Ja vēlos veikt dārza mājas rekonstrukciju (uz tādu kā dzīvojamo māju) ,saglabājot dārza mājas statusu, vai projekta izmaksas mainās? Un kādas ir nosacījuma atšķirības dārza mājai un dzīvojamai mājai(sienu biezums/siltinājums,kanalizācija,ūdens piegāde u.tml.?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: td (87.110.76.---)
Datums: 07/04/2006 01:03

Sienu izbūve sastāda ļoti nelielu daļu no rekonstrukcijas kopsummas un sienu materiāls būtiski m2 cenu nemaina, jo muļķīgāki projektēšanas noteikumi-saglabāt kaut kādus statusus, saglabāt sirdij tuvu senču iemūrētu kieģeli, projektā mēģināt apiet kādu birokrātu izdomājumu utt- projektēšanas izmaksas tikai palielinās- vislētāk ir nedarīt neko...
Normatīvos nav atšķirības dārza vai pilsētas māja, atšķirība ir sezonas rakstura izmantojama vai visu gadu apdzīvojama.

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: paparam (83.136.139.---)
Datums: 07/04/2006 03:34

Nu nez nez! Ja pie manis atnaak cilveeks ar savu domu lidojumu un man atliek tik realizeet uz papiira vinja iedomas tad taads projekts no manas puses ar visu BK liidz shim maksaaja tikai 600 Ls! Nu bet tagad palasot shaadas lietinjas taada sajuuta, ka esu dempingojis! :)

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: td (87.110.76.---)
Datums: 07/04/2006 15:18

paparam- no Ls 600,- noskaiti PVN, soc. un ienākuma nodokli, izmaksas biroja uzturēšanai,tehnikas amortizāciju uc.- jautājums: Kas Tevi līdz šim uzturēja un vai sapņos bieži redzi VID inspektoru?-, par dempingu, autortiesībām, civiltiesisko apdrošināšanos un tirgus kropļošanu nerunāsim...Kāpēc nelasi sēnes Īrijā?-

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: gac (81.198.50.---)
Datums: 07/04/2006 17:17

Kur var internetā palasīt par to sezonas vai visu gadu apdzīvojamas ēkas normatīviem???
Par to statusu man būvvaldē pateica ka,kamēr pastāv kooperatīvs,tikmēr nevar mainīt statusu!!! Nez nez nez vai tā var būt?!Tāpēc arī te jautāju!

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: td (87.110.76.---)
Datums: 08/04/2006 15:35

gac- lai apzinātu problēmu, kas ir kas būvniecībā ļaudis ilgus gadus studē dažādās universitātēs un praktizējas proj. birojos un būvlaukumos. Mētājot būvniecības departamentu no vienas paspārnes uz otru, nepārtraukti krītot valdībām, nevienam mūsu valstī nav laika un iespēju sakārtot būvniecību regulējošos likumus un normatīvus- lai viennozīmīgi atbildētu uz jautājumu par- sezonas vai vissezonu- jāiepazīstas ar vairākiem desmitiem dokumentu apkopojumiem gan LBN ,gan SnIP, gan LV standartu formātā, pie tam, kaut kas no tā visa nav vēl spēkā stājies, kaut kam ir apturēta darbība, viens papīrelis ir pretrunā ar otru utt...Praksē šādi jautājumi tiek risināti vietējā būvvaldē, kā "cariņš" saka, tā arī notiek. Šo procesu nav vērts mēģināt izprast, vienkārši jādabū rakstiski noteikumi PAU veidā un tie jāizpilda.

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: paparam (83.136.139.---)
Datums: 09/04/2006 01:32

Kaadas autortiesiibas?? Ja dzheks atnaak pac ar savu maaju, kaada nevienam nav! un es to uzliek uz papiir un izdomaa, sareekjin un saziimee BK sadlaj?! Un kas man pa to ka cit pleesh devinjs aadas! Es panjems avu mazuminj un ir okei! Par VID man maza beeda savu minimaalo algu sanjemu un viss! Un tur taa liet, ka privaatmaajas tiek njemtas tikai haltuuraas! Taa kaa cool out! Seenes vari lasiit pats iirijaa, man te pat labi!

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 10/04/2006 00:38

Tātad, ja mūsu valstī ar tās lielajiem nodokļiem grib strādāt godīgi un likumiem atbilstoši, ir jātaisa vienam cilvēkam vismaz vienu projektu par Ls 600 nedēļā. Iekrāt neko nevarēs, biznesu attīstīt arī nē, bet zobus vadzī jākar nebūs. Tikai strādājot "pa melno" [pat ne "pa pelēko"] var šādi dempingot, tb nodokļi netiek maksāti vispār [ja nu tik tā minimālā pašnodarbinātā sociālā iemaksa], visas programmas pirātiskās.

Ja strādājot kādā nebūt birojā atliek laiks haltūrēt, tad tas birojs ar šādiem darbiniekiem drīz bankrotēs, tagad darba apjoms ir tāds, ka pat raujot ar mellu muti padarīt laikā grūti.

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: gac (81.198.50.---)
Datums: 10/04/2006 19:01

Paskaidrojiet man lūdzu kā atšifrējas PAU?!

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: PaaO (80.70.20.---)
Datums: 11/04/2006 03:06

Plānošanas un Arhitektūras Uzdevums

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: gac (81.198.50.---)
Datums: 11/04/2006 21:39

paldies! :)

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: spk (81.198.129.---)
Datums: 12/04/2006 06:46

Es bi teiktu - 600 Ls pa maz, 6000 Ls pa daudz, kautkur pa vidu +/-, driizaak -.
Par nodokljiem, luudzams, neniideet - pashnodarbinaatajiem (un uznjeemumiem) ir pietiekami plashs spektrs ar iespeejamiem "attaisnotajiem izdevumiem" u.c. pasaakumiem, kas nodoklju slogu samazina konkreeti un uzlabo dziives kvalitaati nemeeriigi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   **     **  ********  ********  
  **  **   **    **  **     **     **     **     ** 
   ****    **        **     **     **     **     ** 
    **     **        **     **     **     ********  
    **     **         **   **      **     **     ** 
    **     **    **    ** **       **     **     ** 
    **      ******      ***        **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727