UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Augšceltnes
Autors: Markiz (213.21.199.---)
Datums: 23/10/2002 11:35

Vai Rīgai ir vajadzīgs savs City centrs ar augšceltnem un debesskrāpiem no stikla un betona. Kāds ir jūsu viedoklis? Es uzskatu ka ir vajadzīgs kaut kur Pārdaugavā.

Re: Augšceltnes
Autors: CrazyKing (80.232.243.---)
Datums: 05/11/2002 20:02

Hmmm... Es to arii veelos... Nuja... Muusu jau mazliet paarspiileetaa kultuuras piemineklu aizsardziiba nav atlaavusi celt daudzstaavu eekas kopsh briiviibas atguushanas - augstaakaa uzceltaa eeka peedeejos gados laikam ir LMT eeka - ar nieka 8 staaviem... Tallina jau paspeejusi uzcelt 110 metriigo Raddisson SAS un 94m augsto Uhispank... Pat Vilnja ir aktiivaaka, un tur jau top biznesa rajons...

Labi ir tas, ka uz Kiipsalas tagad jau buuvee 115m augsto "Saules Akmens" un taa buus Baltijas Valstu augstaakaa eeka... :) Un veel blakus taps "Zunda Centrs" ar 14 staaviem (citur es dzirdeeju ka 17)... Es taa peedeejos meeneshos mazliet aizraavos ar debesskraapjiem... :)

Peec weblapas [www.skyscrapers.com] noteikumiem debesskraapis ir eeka ar 12 un vairaak staaviem vai arii 35m - tas arii ir augoshaas augstceltnju fanaatiku saimes minimaalais augstums... Riigaa eekas kas paarsniedz so limitu ir apmeeram 100...

Naakotnee iecereetajaa Andrejsalas rajonaa dereetu iespraust pa debesskraapiitim - investorus augstceltnes magiski pievelk... ;)

Paardaugava jau leenaam, gliemeza aatrumaa top par augstceltnu rajonu - tur arii taps Nacionaalaa Biblioteeka ar 66m...

Nav nemaz tik bezceriigi - Riigaa pat ir labaaka situaacija nekaa Helsinkos, kur pashlaik augstas eekas necelj... :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **    **  **     **   ******   **     ** 
       **  **   **   **     **  **    **  ***   *** 
       **  **  **    **     **  **        **** **** 
       **  *****     *********  **        ** *** ** 
 **    **  **  **    **     **  **        **     ** 
 **    **  **   **   **     **  **    **  **     ** 
  ******   **    **  **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727