UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Svaiga māksla un neapzāģēti dēļi
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 05/04/2011 09:43

Iz uzcepta svaiga arhitektoniskā māksla
[www.archdaily.com]

Aplūkojot bildes, mani ieinteresēja jautājums - vai dēļus var naglot vai skrūvēt ar 2 naglām vai skrūvēm (un viņas netiks nocirptas dēlim briestot un žūstot)?

Pats sev ar līdzīgiem neapzāģētiem dēļiem vai nomaļiem gribu apšūt šķūni, bet nevaru dabūt!
Cik plats var būt 20-25 mm biezs dēlis (ja skrūvēts ar vienu skrūvi vidū)?
Diez vai plātāki par 12 cm nelocīsies augšup/lejup?

Re: Svaiga māksla un neapzāģēti dēļi
Autors: vlp (87.110.101.---)
Datums: 05/04/2011 19:35

Tas ir labākais. Tur jau ir pamatīgi skrūvēts no iekšpuses sānu dēļiem. Tikai jumtam sists cauri.

Re: Svaiga māksla un neapzāģēti dēļi
Autors: KOHINURS (78.84.64.---)
Datums: 10/04/2011 02:05

Kaut ko tml. pagājušo rudeni uzliku piebūvei - neēvelēti dēļi (arī gribēju 12cm un vairāk, bet par sakarīgu cenu nācās ņemt 10cm un nemaz nav slikti) krāsoti ar melnu zviedru krāsu. Skrūvēju. Bet skrūves gan skatīju, lai nav kaut kādi ķīnieši. Vietām paeksperimentēju, jo vēl jau būs jāturpina. Ar nopietnāku skrūvi apakšējo dēli un atiecīgi virsējos dēļus ar maigākām pie pirmās kārtas apšuvuma. Bet citā vietā visas skrūves laidu cauri iekš latojuma. Pagaidām starpību neredzu. Viss stāv daudz maz normāli, bet ja arī kaut kur kaut kas pašķiebies vai ieplaisājis - tas jau pieder pie stila šādai rupjai nenolaizītai fasādei. Man gan jumtam lielas pārkares (1,2 - 2,2m), tā kā tiešā veidā ūdens faktiski netiek klāt - vien tik cik mainīgs gaisa mitrums un temperatūras.

Re: Svaiga māksla un neapzāģēti dēļi
Autors: Vienstāvs (212.93.97.---)
Datums: 10/04/2011 08:54

Šaurāki taču ir labāk! Man tuvajā gaterī situācija otrāda - ne pārāk garus un ne vienmērīga platuma platākus vēl pa vienam var izlasīt no tiem, kas rodas, apzāģējot resnos baļķus, taču, lai dabūtu šaurākus, uz gateri pašam jāsarunā atgādāt pavisam citu koku kategoriju - "sīkbaļķus", kas by default laikam tiek novirzīti malkā.
Otro kārtu man ir doma stiprināt starp pirmās šķirbām uz kaut kādiem distanceriem.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ******   ********  ******** 
  **   **   **        **    **  **        **    ** 
   ** **    **        **        **            **   
    ***     ******    **        ******       **    
   ** **    **        **        **          **     
  **   **   **        **    **  **          **     
 **     **  ********   ******   ********    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727