UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Piedāvā darbu :  Building.Lv Forums

interesants piedāvājums!
Autors: Lorita (91.200.67.---)
Datums: 06/02/2012 12:47

Labdien!

PELNI NAUDU AR WAZZUB PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!!!
Wazzub ir pati interesantākā parādība internetā uz šo brīdi

Atceries Šī AKCIJA darbojas tikai līdz 31.martam 2012.gadam!

31.martā 2012 gada 23:59 šo tekstu vairāk nevienam nesūtīšu un nekur nereklamēšu! Kapēc es tā darīšu jūs sapratīsiet, kad izlasīsiet visu tekstu līdz galam!

Š.g. 1.janvārī sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien jūs to uzzinājāt vieni no pirmajiem Latvijā. Izmantojiet šo priekšrocību tūliņ pat un sāciet rīkoties!

Tas ir visiem zināms fakts;
Ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miljardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus.Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu!
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu.

Tas ir viegli un tik vienkārši:
Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams un vēlams to darīt ļoti ātri.Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi!
Piemēram:
Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā.
Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!

No kurienes radīsies nauda, ko maksāt wazzub partneriem:
Reģistrētie lietotāji savā interneta brovzerī uzstāda WAZZUB, kā mājas lapu pēc noklusējuma! Projekta izstrādātāji ir izreiķinājuši, ka 1.aprilī 2012.gadā portālā wazzub būs reģistrējušies vairāk kā 10 miļijoni lietotāju līdz ar to uz saitu tiks novirzīts ļoti iespaidīgs trafiks ,kuru momentāli fiksēs reitinga roboti(ALEXA un citi).Portāla reitings strauji ies uz augšu un wazzub kļūs super pievilcīgs reklāmu devējiem! Uz ievietotas reklāmas rēķina portāla īpašnieki nopelnīs miljoniem dolāru!
50% peļņas tiks novirzīta izmaksām tiem lietotājiem, kuri palīdzēja saitam attīstīties pašā sākumā aicinot cilvēkus!
Un šajā periodā mūsu galvenais uzdevums ir turpināt aicināt jaunus cilvēkus un vērot, kā mūsu struktūra aug! WAZZUB to sauc par $FACTOR(dolārs faktors).Jo vairāk būs lietotāji ,kas pievienosies projektam pēc jūsu reflinka (5 līmeņos), jo lielāks jūsu $FACTOR.Un jo lielāks jūsu $FACTOR izaug, jo lielāka jūsu peļņas daļa , kad projekts būs palaists!

Tagad ir ļoti svarīgi nepalaist garām momentu un izrādīt maksimālo aktivitāti. Sevišķi tas attiecas uz tiem, kuri vēl līdz šim brīdim nav sapratuši, ka REĢISTRĀCIJA ŠAJĀ PROJEKTĀ IR PILNĪGI BEZMAKSAS UN NAV JĀIEGŪLDA PILNĪGI NEKĀDA NAUDA!!!
Reģistrējies šeit

[signup.wazzub.info]
TAS NEKO NEMAKSĀ! IR VĒRTS PAMĒĢINĀT

Re: interesants piedāvājums!
Autors: subaru (95.68.97.---)
Datums: 06/02/2012 13:06

nenosmieties ha ha...tik aizmirsi pateikt kur "mana" peļņa nonāks? atverot laptopu izbirs no klaviatūras? ā, pareizi, tu man pa pastu atsūtīsi ha ha. nākamreiz ievieto tabulu bankas kodu ievadīšanai, nu, lai vieglāk manu internetā sūri grūti nopelnīto naudiņu apstrādāt:D

Re: interesants piedāvājums!
Autors: rn (46.109.132.---)
Datums: 21/02/2012 17:38

Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
[signup.wazzub.info]
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties!

Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši… Reģistrējies:
[signup.wazzub.info]

Re: interesants piedāvājums!
Autors: Lindis (212.93.105.---)
Datums: 22/02/2012 20:06

Chau Chau!!!
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu

[signup.wazzub.info]

Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!

Veiksmi visiem!

Re: interesants piedāvājums!
Autors: links (46.109.133.---)
Datums: 08/03/2012 22:40PELNI NAUDU AR WAZZUB PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!!!
[signup.wazzub.info]

Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!

Noskaties šo video par WAZZUB!
[youtu.be]
Prezentācija par wazzub part1!
[youtu.be]

8.aprīlī 2012 gada 23:59 šo tekstu vairāk nevienam nesūtīšu!Kapēc es tā darīšu jūs sapratīsiet,kad izlasīsiet visu tekstu līdz galam!

1.janvārī 2012 gada sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB!Šodien jūs to uzzinājāt vieni no pirmajiem Latvijā.Izmantojiet šo priekšrocību tūliņ pat un sāciet rīkoties:
[signup.wazzub.info]

Tas ir visiem zināms fakts;
Ka tādas kompānijas,kā Google vai Facebook nopelna miļijardus dolāru tikai tāpēc,ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus.Ir pienācis laiks saprast,ka mēs beigu beigās varam izlemt,kurš pelnīs vairāk naudu!
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija,kura mums maksās naudu tikai par to,ka mēs izvēlējāmies WAZZUB,kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu.

Tas ir viegli un tik vienkārši:
Mūsu uzdevums ir populirazēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams un vēlams to daŗīt ļoti ātri.Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 9.aprīlim 2012 gadam,jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi!
Piemēram:
Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā,jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot izņemot to ko jūs jau tā darat katru dienu internetā.
Iedomājaties,kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus?Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs!Nav nekādu ierobežojumu,jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet,jo vairāk jūs nopelnīsiet!

Tagad ir ļoti svarīgi saprast:
Mēs tagad esam uz starta līnijas jaunam projektam,kurš būs līdzīgs Google.USA Amerikā dažiem ļoti bagātiem cilvēkiem nedeva mieru fenomenālie Google sasniegumi un peļņas pieaugums,kurš pagājušā gadā sastāda 12 miļijardus dolāru!
Triumfiālais gājiens Google ir pie vainas dēļ kā grupa bagātu cilvēku no amerikas izlēma radīt līdzīgu projektu google,bet ar vairāk paplašinātām iespējām!Uz doto brīdi projektā WAZZUB ir iegūldīti 2 miļijardi dolāru.Darbam,projekta izstrādei un projekta palaišanai ir pieacināti labākie programētāji,web dizaineri,mārketieri un citi IT tehnoloģiju speciālisti.Šis projekts drīz atnāks pie mums un tas ir nopietni un uz ilgu laiku!

Tagad ir svarīgi atcerēties:
1.janvārī 2012 notika oficāls starts projektam Wazzub.Izmantojiet šo iespēju tagad,lai būtu vieni no pirmajiem,kuri sāks būvēt savu grupu.
Laiks,lai radītu savu impēriju ir tikai līdz 9.aprīlim 2012.gadam!!!
Tikai tie,kuri reģistrēsies līdz 9.aprīlim 2012.gadam varēs pretendēt uz šo pasīvo ienākumu!Šī ir īslaicīga pirms starta AKCIJA,pēc 9.aprīļa vairāk tas nebūs iespējams!
Vārti aizveras 8.aprīlī 2012.gadā(pusnaktī pēc austrumu laika).

Lai pievienotos pilnīgi bez maksas vienkārši uzspiediet uz linka pārejiet uz WAZZUB uzaicināšanas,reģistrācijas lapu un aizpildiet reģistrācijas formu un nospiediet .Pēc pāris minūtēm pārbaudiet savu e-pastu un saņemiet apsveikumu no kompānijas par to,ka reģistrējāties!Un tajā paša e-pastā saņemsiet arī autorizācijas linku uz,kuras vajaga obligāti uzspiest,lai varētu pabeigt reģistrācijuAr to jū pierādiet,ka uzrādītais e-pasts pieder jums.Vēl pēc pāris minūtēm jūs uz savu norādīto e-pastu saņemsiet datus,lai ielogotos savā privātajā back offisā!ielogojaties savā back offisā un nokopējiet savu reflinku un sāciet būvēt savu komandu.

Reģistrācijas links:
[signup.wazzub.info]


Ceru,ka jūs saprotat,ka vienkarši tikai reģistrējoties un sēžot rokas klēpi salikuši nevienu neaicinot neko nenopelnīsiet!Daudzi nesaprot mārketinga triku dziļumu un smalkumu ko izmanto portāla WAZZUB radītāji!Portala wazzub radītāju ideja ir sekojoša:
Secret Backdoor(reģistrācija tikai ar ielūgumiem)Lietotāji sāk reģistrēties par brīvu un saņem savu personisko reflinku.Aicina savus radiniekus ,draugus un partnerus pievienoties WAZZUB un sāk būvēt savu struktūru.

No 1.janvāra līdz 9.aprīlim notiek Restarts:
Reģistrētie lietotāji savā interneta brovzerī uzstāda WAZZUB,kā mājas lapu pēc noklusējuma!Projekta izstrādātāji ir izreiķinājuši,ka 9.aprilī 2012.gadā portālā wazzub būs reģistrējušies vairāk kā 10 miļijoni lietotāju līdz ar to uz saitu tiks novirzīts ļoti iespaidīgs trafiks,kuru momentāli fiksēs reitinga roboti(ALEXA un citi).Portāla reitings strauji ies uz augšu un wazzub kļūs super pievilcīgs reklāmu devējiem!Uz ievietotas reklāmas reiķina portāla īpašnieki nopelnīs miļijoniem dolāru!
50% peļņas tiks novirzīta izmaksām tiem lietotājiem,kuri palīdzēja saitam attistīties pašā sākumā aicinot cilvēkus!
Un šajā periodā mūsu galvenais uzdevums ir turpināt aicināt jaunus cilvēkus un vērot,ka mūsu struktūra aug!WAZZUB to sauc par $FACTOR(dolārs faktors).Jo varāk būs lietotāji,kas pievienosies projektam pēc jūsu reflinka(5 līmeņos),jo lielāks jūsu $FACTOR.Un jo lielāks jūsu $FACTOR izaug,jo lielāka jūsu daļa peļņas,kad projekts būs palaists!

No 9.aprīļa-30.jūnijam tiks palaista Beta versija:
Uz 9.aprīli ir ieplānots starts WAZZUB.Saits uzsāks savu pilnvērtīgo dzīvi un tikai reģistrētie lietotāji uz doto brīdi sāks pelnīt naudu!Soli pa solim tiks pievienotas vairāk un vēl vairāk visādas funkcijas,kuras pataisīs wazzub par ideālu reklāmas portālu.
Šeit būs:
Iespaidīgs intruments meklētājs,
Personlizēta sadaļa jaunumiem.
Labākie peidāvājumi internetā un unikālas izklaides iespējas(video,spēles utt.).Protams,ka tās nav visas funkcijas es tika nosaucu dažas!
.Šo projektu viņi plāno pabeigt 1.jūlijā 2012.gadā,kad visas funkcijas strādās viss būs uzstādīts un projekta radītāji,izstrādātāji varēs tālāk koncentrēties uz projekta tālāko modernizāciju.

Domas un pārdomas:
Atklāšu mazu noslēpumu priekš tiem,kuri pat uz saules saskata melnus traipus un arī tiem,kuri visizdevīgākos piedāvājumos meklē zemūdens akmeņus!
Daži kompānijas solījumā<>,ierauga tikai skaitli 4.000 un uz viņa ieciklējas:ūs>
Pirmkārt-tiem kuriem izmaksu cipari liekas neiespējami lieli!Pameiģiniet reģistrēties un uzaicināt vismaz 10-20 draugus vai radus,pazīstamos un jūs atklāsiet,ka pa trīs mēnešiem aizpilīdit matricu 5x5 nav pa spēkam visiem!
Iemesls-jūsu veiksme ir atkarīga ne tikai no jūsu aktivitātes,bet arī no jūsu piesaistīto cilvēku aktivitātes!!!Par cik akcijas laiks ir ierobežots,kādam izdodas uzbūvēt struktūru no 10 cilvēkiem,kādam no 250 un vēl kādam no 3000 cilvēkiem utt.Tāpēc gala rezultāta projekta īpašniekiem nevajadzēs nemaz tik milzīgas naudas izmaksāt reģistrētiem lietotājiem ,salīdzinot ar to cik viņi nopelnīs,kad projekts sāks strādāt ar pilnu jaudu!

Tagad ir ļoti svarīgi nepalaist garām momentu un izrādīt maksimālo aktivitātiSevišķi tas attiecas uz tiem,kuri vēl līdz šim bridim nav sapratuši,ka REĢISTRĀCIJA ŠAJĀ PROJEKTĀ IR PILNĪGI BEZMAKSAS UN NAV JĀIEGŪLDA PILNĪGI NĒKADA NAUDA!!!
REĢISTRĒJIES ŠEIT:
[signup.wazzub.info]Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **   ** ********  **   ** **   ** **   ** 
 **  **  **   ** **   ** ** ** ** ***  *** 
  ** **  **   ** **   ** ** ** ** **** **** 
  ***   ********  **   ** ** ** ** ** *** ** 
  ** **  **     **   ** ** ** ** **   ** 
 **  **  **     **   ** ** ** ** **   ** 
 **   ** **     *******  *** ***  **   ** 
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727