UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Piedāvā darbu :  Building.Lv Forums

Padari savu dzīvi labāku!
Autors: richulis5 (212.93.105.---)
Datums: 19/08/2011 15:57

Sveiki visiem!

Foruma noteikumi man neatļauj izpaust, kas šī ir par kompāniju, tāpēc uzreiz to neteikšu. Velos piedavat izcilu iespeju pelnit interneta! Nesolu, ka nopelnisi miljonu, ka bus viegli un ka nebus daudz laika jaiegulda. Esmu izskrejis cauri visadiem saitiem, kas piedava miljonus un vieglu naudu... mulkibas! Darbojos jau gadu, meklejot veidu ka nopelnit interneta un beidzot esmu to atradis. Zinu par jebkuru saiti, kas izmaksa/neizmaksa. Labi bet par to nav runa...

Tatad vienigais, kas jadara ir japiesaista cilvekus, un tu sanem naudu nevis par to, ka piesaisti, bet gan par to ka cilveks paliek zem tevis (downline) menesa beigas. Izklausas vienkarsi, bet tomer tik vienkarsi nav. Jo gruti atrast, kas ir gatavs maksat 10$ menesi un darboties ar cilveku piesaistisanu.

Es ticu, ka mes visi varam sadarboties un nopelnit labu naudu. Ja, es velos Jus piesaistit zem sevis lai man butu kads labums, bet Jusu labums ir tas ka esmu latvietis un visiem varu palidzet. Sis saites devize ir : Jusu veiksme ir mana veiksme. Es visiem palidzesu, nekautrejieties rakstit man uz e-pastu. Loti svarigi, lai cilveks, kas ir jusu upline (virs tevis) tev palidz, so saiti pazistu loti labi tapec vari man uzticeties.

IELIKU VIDEO LAI JUS ZINAT, KA TAS DARBOJAS.

video - vispereja informacija.

Tatad soli, kas Jums jadara:

1) ja Jus ieinterese si iespeja, rakstiet uz e-pastu - smitmean(at)inbox.lv (nosutisu Jums ielugumu uz jusu e-pasta adresi),

2) registrejieties pec video prezentacijas noskatisanas,

*bus nepieciesams paypal konts, to var dabut registrejoties paypal.com

tad bus nepieciesams izveleties domainu - nem vienu no saraksta, tam nav nozimes.

3) pec registracijas ej uz ''Invite" un nosuti ielugumus saviem draugiem u.t.t.

(si sistema nedarbosies ja Jus nepastastisiet par to citiem)

pats galvenais piesaistot draugus ir viniem pateikt, lai ari vini piesaista cilvekus, jo savadak bus veja izmesta nauda (5ls). No ta, cik cilveku ir zem tevis ir atkarigi tavi ienakumi, ja cilvekiem zem tevis neveiksies, ari tev neveiksies. tapec loti svarigi ir palidzet viens otram!

isuma ka tas darbojas:

1x5 (1 esmu es, 5 ir cilveki ko es piesaistu)

5x5(pirmais 5nieks ir manis piesaistitie cilveki, otrais - 5 cilveki ko vini piesaista)

u.t.t. lidz 5. limenim

un par to visu tu sanem naudu!

1 x 5 = 5

5 x 5 = 25

25 x 5 = 125

125 x 5 = 625

625 x 5 = 3125

tagad saskaitam kopa 5+25+125+625+3125 = 3905$ ~ 1950ls!!!!! Menesi!

ESI OPTIMISTS UN TU TO ARI NOPELNISI.

Noskatieties video! Ceru, ka Jums palidzeju, ceru uz lielu atsaucibu, un ceru, ka mums veiksies.

[www.youtube.com]

NOTEIKTI PIEVIENOJIES MANAI KOMANDAI!

Re: Padari savu dzīvi labāku!
Autors: Adrijs (81.198.254.---)
Datums: 09/09/2011 16:06

PELNI AR PAYPAL LEGĀLI!!!

• 14 euro PayPal naudas pelnišanas metode.
Viss kas vajadzigs:
1) E-pasta adrese
2) PayPal konts
3) 14 Eur
Sākumā biju skeptiski noskaņota,
taču pāris dienu laikā, simtiem Euro sāka parskaitities manā PayPal konta!
Instrukcija:
1. solis:
Pirmais, kas jadara, iezime un nokope word dokumenta visu šo tekstu, saglabājot savā datorā, viegli pieejamā vietā.
Registrejies un izveido Premier vai Business kontu (Personal konts neder, jo ar to nav iespējams saņemt naudu no citiem lietotajiem).
Ieskaiti savā PayPal kontā 14 Eeiro, tev būs japievieno sistēmai sava kreditkarte un jāapstiprina savs bankas konts, kas var aiznemt paris dienas. PayPal ir 100% droša finansu sistema, kuru lieto miljoniem apmierinatu lietotaju visā pasaulē. Ja smagi ar anglu valodu, PayPal pieejams ari krieviski. Sakumlapā var izvēlēties valodu.
2.solis:
No sava jaunizveidotā PayPal konta, izsuti katram e-pastam no aktuala saraksta 2 Eiro. Lai to paveiktu ātri un droši, seko šai instrukcijai:
1. Ielogojies PayPal sistēmā klikškini uz ”Send Money” pogas, ekrāna augšdaļā
2. \”Recipient\ Email\” laucina ievadi e-pasta adresi, kurai velies nosutit 2eur
3. “Amount” launcina ievadi skaitli \”2?(2 euro)
4. “Category” laucina noradi “Service” (šada veida nodrošinot ši pasakuma legalitati)
5. “Subject” laucina ieraksti “EMAIL LIST”, un “NOTE” laucina ievadi “PLEASE PUT ME ON YOUR EMAIL LIST” (”Ludzu ieklauj mani sava e-pastu saraksta”). Sekojot šādai transakcijas kārtībai, jūs radat servisu, kas ir pilniba legals, jo nodrošina maksu par pakalpojumu.
6. Lai apstiprinatu, spied “Continue” pogu, lai nosutitu maksajumu.
Atkarto šos soļus visām 7 adresēm, tas ari viss!!!
Šeit ir patreiz aktuala e-pastu liste:
• E-pastu liste:
1) bellaapril409 aol.com
2) robitaills gmail.com
3) dcarp157 aol.com
4) pelagea01 gmail.com
5) jd.initio gmail.com
6) lagra tvnet.lv
7) modriskarklins inbox.lv

3. solis:
Kad esi pabeidzis maksājumus, rediģē saglabato dokumentu izdzēšot PIRMO e-pasta adresi un parejas pabidot par vienu vietu uz augšu
(2. E-pasts klust par 1., 3. Par 2. utt),
kā pedejo, SEPTiTO e-pastu, pievieno savu(to, kuru lietojat registrejoties PayPal sistema). Šis ir vienigās izmaiņas, kas jāveic šim dokumentam. ** Velreiz parliecinieties,
ka noradita e-pasta adrese sakrīt ar jusu PayPal reģistrēto adresi, preteja gadijuma, jus nesanemsiet maksajumus **
4. solis:
Publice savu parveidoto textu maksimāli daudzos forumos(50, 100, pat 200). Ta ir patiešam lieliska izdevība un ideja kā lieliski nopelnīt, tikai jāatvēl laiciņš, lai šiem
lietotajiem parskaititu 2 Euro un izvietotu šo sludinajumu citur, pēc iespējas vairākās vietās.

Autors: Lindis (212.93.105.---)
Datums: 19/02/2012 09:05

WAZZUB ir miljardiem dolāru liels projekts ar mērķi izveidot ”ideālu interneta mājaslapu”
pirmais miljardiem vērtais projektss, kas piedāvā dalīties ar 50% peļņu ar saviem topošajiem lietotājiem! (par iespēju pelnīt ar wazzub lasi tālāk, grandioza iespēja) !!!! Prognozes ir ,ka WAZZUB varētu pat konkurēt un pārspēt tādus interneta gigantus kā google, twitter, facebook. Izklausās neticami un neiespējami vaine?
Tiks maksāts par to, ka TU pievienojies un aicini arī citus, citi aicina tālāk citus utt. Kā tas notiek jebkurā tēmā pelni naudu internetā….
Viss, kas tev ir jādara ir jāpiereģistrējās WAZZUB

[signup.wazzub.info]

un jāsāk viņi reklamēt aicinot citus cilvēkus. Par katru uzaicināto cilvēku WAZZUB tev maksās 1$ + tev maksās arī par to, ja tavi uzaicinātie cilvēki uzaicinās citus, es neiedziļināšos pārāk detalizēti, bet iedošu vienkārši WAZZUB izveidotu kalkulātoru ar kura palīdzību jūs varat aprēķināt savus ienākumus,kas jums būs KATRU MĒNESI !
UZMANĪBU – WAZZUB BETA versijā lielais projekts tiks palaists jau 1. aprīlī (Nē, tas nav nekāds joks ) , bet projekts, bez jebkādiem bugiem,kļūdām utt tiks palaists – 1. jūlijā !
Tātad līdz 1. aprīlim varam aicināt un veidot pēc iespējas lielāku cilvēku grupu zem sevīm, pēctam DURVIS AIZVERAS
Kad lapa tiks palaista ”dzīvajā” iespēja pelnīt šādā veidā vairs nepastavēs, bet katru mēnesi attiecīgu naudas summu( cik cilvēki piesaistīti) saņems visi partneri, kas reklamēja un izplatīja WAZZUB līdz lielajam startam!
Tata des nolēmu izmēģināt, neko īpašu jau nezudēšu..Veiksmi arī Jums.

Autors: rn (46.109.132.---)
Datums: 21/02/2012 17:01

Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
[signup.wazzub.info]
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties!

Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši… Reģistrējies:
[signup.wazzub.info]

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **   **   **     **  **     **   **   **   **    ** 
 **  **    **     **  **     **    ** **    **       
 *****     **     **  ********      ***     **       
 **  **    **     **  **     **    ** **    **       
 **   **   **     **  **     **   **   **   **    ** 
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727