UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Piedāvā darbu :  Building.Lv Forums

Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: mysaulite (80.70.23.---)
Datums: 14/04/2011 11:24

Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!

Darbs no mājām

Šeit es nepiedāvāju ''ātru veidu kā kļūt par miljonāru'', bet šis ir lielisks veids kā gūt papildus ienākumus, gandrīz vai nedarot neko. Te nav klikošana uz reklāmām, un vari neaicināt nevienu cilvēku (ja nevēlies).

Pats neticu šādām saitēm, bet dzīve piespiedusi riskēt! Varbūt ir vērts pamēģināt!


[club-asteria.com]

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 14/04/2011 13:57

Cik tad centus jau esi tā nopelnījis? 0.05 $ ? :) skan daudzsološi!

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: mysaulite (80.70.23.---)
Datums: 14/04/2011 14:11

godīgi nav tālu no patiesības! Bet tos 15USD dabūju ārā! Taka tas vieš zināmas cerības ka arī turpmāk var kautkas sanāk. Galvenais pats neesmu iegūldījis neko!

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 14/04/2011 14:28

Un kāds tev no tā labums ka tu šeit reklamējies?

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: normix (212.93.100.---)
Datums: 14/04/2011 16:50

Tev ir lieliska iespēja labi nopelnīt!!!
Sakot, iespēja labi nopelnīt, es domāju pinīgi nopietni. Par šo pelnīšanas veidu, kuru es jums aprakstīšu, es saskatu ļoti lielas perspektīvas, iespējams izveidot ļoti pievilcīgu ienākumu, katru mēnesi.

Tātad kā viss notiek. Sākumā ir jāiegulda 27$.Lasi tālāk. Tālāk ir jāsameklē kā minimums 2 cilvēki, kuri arī ieguldīs 27$ lai sistēma priekš tevis sāktu strādāt. Tagad lasi uzmanīgi. Piemēram, es tevi uzaicināju, Tu apmaksāji 27$, es par to saņemu 25$. Tālāk Tu sāki strādāt, tev jāmeklē divus cilvēkus(var arī vairāk, bet iesākumam vajag divus).
1. Pirmais cilvēks kurš zem tevis registrēsies aizies zem manis un es par to saņemšu 25$
2. Par otru cilvēku kurš zem tevis regitrēsies Tu saņemsi 25$.

Tālāk lasi būs interesanti.

3. Otrs cilvēks, kurš zem tevis reģistrējās, sāka meklēt divus cilvēkus, Viņš atrada pirmo civēku, kurš reģistrējās. Un tas cilvēks aizgāja zem Tevis un Tu par to nopelnīji 25$.

4. Tagad zem tevis ir divi cilvēki: viens ir atradis divus civēkus, viens nav. Tas zem kura nav neviena cilvēka uzaicina pirmo cilvēku un viņš aiziet zem TEVIS un Tu atkal nopelnīji 25$.


Un tā var turpināties bezgalīgi. Padomā par to, ka ieguldot tikai 27$ var iegūt labus ienākumus, kuri aug.
Kas ir 27$ salīdzinājumā ar to ko var iegūt?

JA ir interese, tad sazinies ar mani caur skype normixxx777, vai ivons()mail.com

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: EjTakTu (78.84.61.---)
Datums: 14/04/2011 23:27

Piramīdu shēmas nav bezgalīgas...

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 15/04/2011 07:45

es zinu vismaz divus, kas ticēja piramīdu bezgalīgumam tāpat kā normix, un ka nauda aug kokos.
tagad viņi domā savādāk.

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: aaaa (78.84.190.---)
Datums: 15/04/2011 08:28

Mana paziņa strādāja kādā R-Eiropas lielā investīciju firmā un, izrādās, Mērdoka pirmaīdā naudu ieguldīja daudz prominentu finansistu, karaliskās ģimenes etc., tas nozīmē, cik stulba tomēr ir tauta, bet no otras puses - kā viņi var zināt, ka konkrētam pilsonim ir uzbūvēta piramīda?

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 15/04/2011 11:19

kā var zināt? drīzāk jāprasa kā var nezināt teicienu par bezmaksas sieru.
bet haļava taču ir tik vilinoša.

cita starpā, vai tas tomēr nebija lēmans brazers, kura šefu arī ielika būrī, jo bija aptīrījis savējos, tajā skaitā pašu stīvenu spīlbergu.
tādas lietas netiek piedotas. ja tikai svešos, tad gan vēl tagad staigātu uz brīvām kājām, svilpodams suļiko.

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: rn (46.109.132.---)
Datums: 22/02/2012 00:26

Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
[signup.wazzub.info]
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties!

Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…
[signup.wazzub.info]

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: links (46.109.133.---)
Datums: 08/03/2012 22:42PELNI NAUDU AR WAZZUB PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!!!
[signup.wazzub.info]

Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!

Noskaties šo video par WAZZUB!
[youtu.be]
Prezentācija par wazzub part1!
[youtu.be]

8.aprīlī 2012 gada 23:59 šo tekstu vairāk nevienam nesūtīšu!Kapēc es tā darīšu jūs sapratīsiet,kad izlasīsiet visu tekstu līdz galam!

1.janvārī 2012 gada sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB!Šodien jūs to uzzinājāt vieni no pirmajiem Latvijā.Izmantojiet šo priekšrocību tūliņ pat un sāciet rīkoties:
[signup.wazzub.info]

Tas ir visiem zināms fakts;
Ka tādas kompānijas,kā Google vai Facebook nopelna miļijardus dolāru tikai tāpēc,ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus.Ir pienācis laiks saprast,ka mēs beigu beigās varam izlemt,kurš pelnīs vairāk naudu!
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija,kura mums maksās naudu tikai par to,ka mēs izvēlējāmies WAZZUB,kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu.

Tas ir viegli un tik vienkārši:
Mūsu uzdevums ir populirazēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams un vēlams to daŗīt ļoti ātri.Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 9.aprīlim 2012 gadam,jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi!
Piemēram:
Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā,jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot izņemot to ko jūs jau tā darat katru dienu internetā.
Iedomājaties,kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus?Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs!Nav nekādu ierobežojumu,jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet,jo vairāk jūs nopelnīsiet!

Tagad ir ļoti svarīgi saprast:
Mēs tagad esam uz starta līnijas jaunam projektam,kurš būs līdzīgs Google.USA Amerikā dažiem ļoti bagātiem cilvēkiem nedeva mieru fenomenālie Google sasniegumi un peļņas pieaugums,kurš pagājušā gadā sastāda 12 miļijardus dolāru!
Triumfiālais gājiens Google ir pie vainas dēļ kā grupa bagātu cilvēku no amerikas izlēma radīt līdzīgu projektu google,bet ar vairāk paplašinātām iespējām!Uz doto brīdi projektā WAZZUB ir iegūldīti 2 miļijardi dolāru.Darbam,projekta izstrādei un projekta palaišanai ir pieacināti labākie programētāji,web dizaineri,mārketieri un citi IT tehnoloģiju speciālisti.Šis projekts drīz atnāks pie mums un tas ir nopietni un uz ilgu laiku!

Tagad ir svarīgi atcerēties:
1.janvārī 2012 notika oficāls starts projektam Wazzub.Izmantojiet šo iespēju tagad,lai būtu vieni no pirmajiem,kuri sāks būvēt savu grupu.
Laiks,lai radītu savu impēriju ir tikai līdz 9.aprīlim 2012.gadam!!!
Tikai tie,kuri reģistrēsies līdz 9.aprīlim 2012.gadam varēs pretendēt uz šo pasīvo ienākumu!Šī ir īslaicīga pirms starta AKCIJA,pēc 9.aprīļa vairāk tas nebūs iespējams!
Vārti aizveras 8.aprīlī 2012.gadā(pusnaktī pēc austrumu laika).

Lai pievienotos pilnīgi bez maksas vienkārši uzspiediet uz linka pārejiet uz WAZZUB uzaicināšanas,reģistrācijas lapu un aizpildiet reģistrācijas formu un nospiediet .Pēc pāris minūtēm pārbaudiet savu e-pastu un saņemiet apsveikumu no kompānijas par to,ka reģistrējāties!Un tajā paša e-pastā saņemsiet arī autorizācijas linku uz,kuras vajaga obligāti uzspiest,lai varētu pabeigt reģistrācijuAr to jū pierādiet,ka uzrādītais e-pasts pieder jums.Vēl pēc pāris minūtēm jūs uz savu norādīto e-pastu saņemsiet datus,lai ielogotos savā privātajā back offisā!ielogojaties savā back offisā un nokopējiet savu reflinku un sāciet būvēt savu komandu.

Reģistrācijas links:
[signup.wazzub.info]


Ceru,ka jūs saprotat,ka vienkarši tikai reģistrējoties un sēžot rokas klēpi salikuši nevienu neaicinot neko nenopelnīsiet!Daudzi nesaprot mārketinga triku dziļumu un smalkumu ko izmanto portāla WAZZUB radītāji!Portala wazzub radītāju ideja ir sekojoša:
Secret Backdoor(reģistrācija tikai ar ielūgumiem)Lietotāji sāk reģistrēties par brīvu un saņem savu personisko reflinku.Aicina savus radiniekus ,draugus un partnerus pievienoties WAZZUB un sāk būvēt savu struktūru.

No 1.janvāra līdz 9.aprīlim notiek Restarts:
Reģistrētie lietotāji savā interneta brovzerī uzstāda WAZZUB,kā mājas lapu pēc noklusējuma!Projekta izstrādātāji ir izreiķinājuši,ka 9.aprilī 2012.gadā portālā wazzub būs reģistrējušies vairāk kā 10 miļijoni lietotāju līdz ar to uz saitu tiks novirzīts ļoti iespaidīgs trafiks,kuru momentāli fiksēs reitinga roboti(ALEXA un citi).Portāla reitings strauji ies uz augšu un wazzub kļūs super pievilcīgs reklāmu devējiem!Uz ievietotas reklāmas reiķina portāla īpašnieki nopelnīs miļijoniem dolāru!
50% peļņas tiks novirzīta izmaksām tiem lietotājiem,kuri palīdzēja saitam attistīties pašā sākumā aicinot cilvēkus!
Un šajā periodā mūsu galvenais uzdevums ir turpināt aicināt jaunus cilvēkus un vērot,ka mūsu struktūra aug!WAZZUB to sauc par $FACTOR(dolārs faktors).Jo varāk būs lietotāji,kas pievienosies projektam pēc jūsu reflinka(5 līmeņos),jo lielāks jūsu $FACTOR.Un jo lielāks jūsu $FACTOR izaug,jo lielāka jūsu daļa peļņas,kad projekts būs palaists!

No 9.aprīļa-30.jūnijam tiks palaista Beta versija:
Uz 9.aprīli ir ieplānots starts WAZZUB.Saits uzsāks savu pilnvērtīgo dzīvi un tikai reģistrētie lietotāji uz doto brīdi sāks pelnīt naudu!Soli pa solim tiks pievienotas vairāk un vēl vairāk visādas funkcijas,kuras pataisīs wazzub par ideālu reklāmas portālu.
Šeit būs:
Iespaidīgs intruments meklētājs,
Personlizēta sadaļa jaunumiem.
Labākie peidāvājumi internetā un unikālas izklaides iespējas(video,spēles utt.).Protams,ka tās nav visas funkcijas es tika nosaucu dažas!
.Šo projektu viņi plāno pabeigt 1.jūlijā 2012.gadā,kad visas funkcijas strādās viss būs uzstādīts un projekta radītāji,izstrādātāji varēs tālāk koncentrēties uz projekta tālāko modernizāciju.

Domas un pārdomas:
Atklāšu mazu noslēpumu priekš tiem,kuri pat uz saules saskata melnus traipus un arī tiem,kuri visizdevīgākos piedāvājumos meklē zemūdens akmeņus!
Daži kompānijas solījumā<>,ierauga tikai skaitli 4.000 un uz viņa ieciklējas:ūs>
Pirmkārt-tiem kuriem izmaksu cipari liekas neiespējami lieli!Pameiģiniet reģistrēties un uzaicināt vismaz 10-20 draugus vai radus,pazīstamos un jūs atklāsiet,ka pa trīs mēnešiem aizpilīdit matricu 5x5 nav pa spēkam visiem!
Iemesls-jūsu veiksme ir atkarīga ne tikai no jūsu aktivitātes,bet arī no jūsu piesaistīto cilvēku aktivitātes!!!Par cik akcijas laiks ir ierobežots,kādam izdodas uzbūvēt struktūru no 10 cilvēkiem,kādam no 250 un vēl kādam no 3000 cilvēkiem utt.Tāpēc gala rezultāta projekta īpašniekiem nevajadzēs nemaz tik milzīgas naudas izmaksāt reģistrētiem lietotājiem ,salīdzinot ar to cik viņi nopelnīs,kad projekts sāks strādāt ar pilnu jaudu!

Tagad ir ļoti svarīgi nepalaist garām momentu un izrādīt maksimālo aktivitātiSevišķi tas attiecas uz tiem,kuri vēl līdz šim bridim nav sapratuši,ka REĢISTRĀCIJA ŠAJĀ PROJEKTĀ IR PILNĪGI BEZMAKSAS UN NAV JĀIEGŪLDA PILNĪGI NĒKADA NAUDA!!!
REĢISTRĒJIES ŠEIT:
[signup.wazzub.info]

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: zive (87.110.64.---)
Datums: 15/07/2012 23:44

Sveiki!
Piedāvāju iespēju piepelnīties. Vēlos jums palīdzēt , tāpat kā man palīdzēja šis turpmāk aprakstītais biznesa plāns. Ieguldījums (un risks)- tikai 5 eiro, kas budžetam tāpat neko nenodarīs. Reāls plāns, ar kuru jau nodarbojas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Paziņas pelna jau apmēram 1000 eiro mēnesī, es pagaidām aptuveni uz pusi mazāk.

No sākuma likās, ka tā ir parastā muļķu ķeršana-klikšķini uz nez kādiem banneriem 5000 reižu dienā un nez par ko tev nāks nauda. Vai-vēl ļaunāk-spēlē virtuālajā kazino (diez ar ko gan tas atšķirtos no reālas spēļu elles?)

Arī man sākumā, nospļaujoties par saviem 5 eiro, likās-nekas nenotiek. Bet, jo vairāk vietās tīmeklī izvietoju šo paziņojumu, jo vairāk naudiņas sāka ieripot manā kontā. Izrādījās-TAS DARBOJAS, jo katram cilvēkam tie 5 eiro nav liela nauda, bet kopā izveidojas ķēde, kas strādā gluži kā tāds pašpalīdzības fonds. Drusku fantastiski, bet fakts!!

Lūk, kas tev jādara:

1) piereģistrējies paypal.com, ja to neesi vēl izdarījis. Pievieno savu kredītkarti. Augšā redzēsi opciju „Profile”, tad izvēlies „Add/Edit Credit Card” un izpildi nosacījumus.

2) izsūti pa 1 eiro uz 5 e–pastiem(kā-skaties tālāk):
1. zive777 et inbox.lv
2. roena55 et gmail.com
3. sandra.nelke et inbox.lv
4.bannig et inbox.lv
5. zive777 et inbox.lv
Pirmais un pēdējais e –pasts ir vienāds, jo tas ir atbalsts katram uzsācējam turpmākai motivācijai.

3) kā pareizi pārsūtīt?
Katram jāsūta 1 eiro. Secībā no 1.–5., lai ķēde nostrādātu.
Ielogojies paypal.com, izvēlies „Send Payment”, tad zemāk no „Purchase” opcijas pārslēdz uz „Personal” un izvēlies iespēju GIFT. Tad netiks ņemta komisijas nauda.

4) kad būsi pārskaitījis naudu, maini e-pastu sarakstu sekojoši: pirmajā un piektajā pozīcijā liec savu e–pastu un pārējos pārbīdi par vietu, respektīvi, zive777 et inbox.lv uz 4.vietu; tad to, kas bija 4.-uz 3.vietu; to, kas bija 3.-uz 2.vietu; un to, kas bija 2., met vienkārši ārā no listes.

5) tagad drusku jāpastrādā. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs u.c. Kaut vai caur meklētāju ierakstām „darbs forums”, „darba meklētājiem” vai tml. Darba sludinājumu lapā nevajag likt virsrakstu „Pelni miljonu dienā”, drīzāk „Mārketinga speciālists” vai tml. Rezultātam vajadzētu būt, ja esi ievietojis sludinājumu kādās 200-300 vietās vismaz. Bet tas taču nav grūti-pakopēt paziņojumu visur, kur iespējams. Pat, ja no 300 izlasījušajiem procesu uzsāks 2%, tie jau būs 6 eiro tavā maciņā, tas nozīmē-afēra atmaksājusies. Bet šie uzsākušie taču turpinās tālāk, arī viņi gribēs vismaz atpelnīt ieguldīto, un tava e-adrese turpinās ceļot... UN TAD TIK SĀKSIES!

Viss ir tavās rokās, ESI DROŠS! Jo neko vairāk kā 5 eiro tu nevari zaudēt! Riskējam??

Re: Pasīvie ienākumi ilgtermiņā!
Autors: Dainis223 (78.84.100.---)
Datums: 16/07/2012 19:46

ar so majas lapu pastavigi pelnu
[www.surfjunky.com]
es nenozeloju ka izvelejos tiesi so, vajag pieregistreties uzpiest uz earn money nospiest keksiti un apaksa uzpiest lai saktu pelnit.. neko citu vairs nav jadara majas lapas pasas mainisies ik pec 30sek.. sakuma pelna bus 45$ stunda, bet tas atmaksajas.. visu dienu turu vala so lapu un vakteju ja apstajas uzpiezu atkal uz startu un naudina turpinas skaitities mana konta.. ir nepieciesms pay pal konts uz kuru vini parsuta, tiklidz esi sakrajis 25$. vini parskaitijumi veic no 1-11datumam...Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
Xt43M
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727