UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Krāsas un krāsošanas darbi :  Building.Lv Forums

SIA TIKKURILA, Mācību centra vadītājs Arnis Pastars.

Aicinām apmeklēt bezmaksas seminārus par dažādām ar krāsošanu saistītām tēmām! Uzziniet vairāk un reģistrējaties semināriem: www.tikkurilamacibucentrs.lv
Cik reizes jākrāso
Autors: mariss ()
Datums: 07/05/2009 08:35

Vai ir kāda krāsa, ar kuru var krāsot koka grīdu tikai 1 reizi?

Re: Cik reizes jākrāso
Autors: Eksperti ()
Datums: 07/05/2009 11:36

Nav informācijas, ka tāda krāsa būtu.

Protams, ja vecā grīdas krāsa vēl nav izdilusi cauri un nevēlamies mainīt krāsas toni, tad atjaunošanai pietiks ar vienu krāsas kārtu.
Jaunus dēļus krāso pirmo reizi gruntējot ar ~30% atšķaidītu krāsu. Otrajai un trešajai kārtai krāsu neatšķaida, bet klāj plānās kārtās. Ja izdiluši laukumi, tad vispirms gruntē un piekrāso tikai šos izdilušos laukumus un pēc tam krāsu klāj pa visu grīdu.

Lieta tāda, ka krāsas slānim jābūt zināmā biezumā, lai būtu kam dilt. Ja tas būs plāns (vienā plānā kārtā), tas tūlīt pat atkal pārdils pušu. Pietiekami biezu kārtu parastos apstākļos atkal nav iespējams kvalitatīvi uzklāt.
Pierastās alkīda vai uretānalkīda grīdas krāsas jāklāj plānā kārtā, jo citādi šīs krāsas normāli nežūst. Krāsas plēvīte nocietinās, saistvielai ķīmiski reaģējot ar gaisā esošo skābekli. Ja kārta ir bieza, skābeklis dziļāk klāt netiek un cietēšana dziļumā notiek ļoti lēni (nedēļām un mēnešiem).
To pieļaut nedrīkst.Atvainojiet, bet šeit komentu pievienot nav atļauts,
Lai pievienotu JAUNU TĒMU spied 'Jauna TĒMA'

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.