UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Krāsas un krāsošanas darbi :  Building.Lv Forums

SIA TIKKURILA, Mācību centra vadītājs Arnis Pastars.

Aicinām apmeklēt bezmaksas seminārus par dažādām ar krāsošanu saistītām tēmām! Uzziniet vairāk un reģistrējaties semināriem: www.tikkurilamacibucentrs.lv
Griestu remonts
Autors: fita ()
Datums: 05/05/2009 09:02

Dzīvoklī pirms 2 gadiem tika krāsoti griesti. Tagad atkal jāveic pamatīgs remonts, jo jaunā krāsa vietām ir saplaisājusi un atlobījusies līdz pat vecajam krītam. Kādēļ tā notiek? Vai tiešām krāsas noturība var būt tik zema?

Re: Griestu remonts
Autors: Eksperti ()
Datums: 05/05/2009 09:06

Šajā gadījumā galvenās problēmas rada nevis jaunā griestu krāsa, bet gan tas, ka zem tās atstāts krīts. Krīta īpatnība ir tā, ka tas ir pārāk smalks, lai parasto ūdens bāzes krāsu saistviela spētu tajā iesūkties un to sasaistīt. Tas ir tikai laika jautājums, kad mitruma svārstību iespaidā sāksies jaunā krāsojuma atlobīšanās.
Šādos gadījumos simtprocentīgu garantiju dod sekojoša tehnoloģija:
1. Virsmu, mitrinot ar ūdeni, pilnībā attīra no krīta (parasti ar špakteļlāpstiņu) un nomazgā. Ļauj nožūt.
2. Visu virsmu gruntē ar alkīda gruntējuma krāsu (piemēram ROBITIX), kurai pievienots aptuveni 30% lakbenzīns. Šis sastāvs spēs iesūkties un pilnībā sasaistīt plaisās un porās atlikušo krītu.
3. Griestus pēc vajadzības špaktelē un krāso ar tam paredzētajām krāsām (piemēram Siroplast 2 vai Vivacolor 3).Atvainojiet, bet šeit komentu pievienot nav atļauts,
Lai pievienotu JAUNU TĒMU spied 'Jauna TĒMA'

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.