UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pārdod :  Building.Lv Forums
Tas ir nopietni.
Autors: Normunds (---.lkb.lv)
Datums: 18/08/2003 16:38

Varbuut ir kaads uznjeemums, kas nodarbojas ar celtnieciibu, piedaavaa celtnieciibas materiaalus, vai arii veelas izmeegjinaat kaadu jaunu materiaalu un ieviest tirguu, tad mana maaja vareetu kljuut par poligonu kaada jauna celtnieciibas stila ievieshanai vai jaunu materiaalu izmantoshanai. Maaja atrodas Ceesu raj. pie celja ar intensiivu satiksmi ciemata centraa. Varbuut Jums tas var kljuut par labu reklaamu, bet man uz izdeviigiem noteikumiem veikti celtnieciibas un remont darbi.

mans tel: 6548591

Re: Tas ir nopietni.
Autors: he he (---.eth.delfi.lv)
Datums: 19/08/2003 16:25

mees labpraat pameegjinaatu cementa javu ar svaigu olu piejaukumu- gribas paarbaudiit cik ilgi var cilveeks var nodziivot taadaa maajaa.
veel vareetu beigtu kakju iemuureehanu utt.

Re: Tas ir nopietni.
Autors: Normunds (---.lkb.lv)
Datums: 21/08/2003 11:46

Kaadi buutu Juusu nosaciijumi?
Juusu piedaavaajums neizsklausaas pietiekoshi interesants no celtnieciibas viedoklja. Tachu varbuut Jums ir labi noteikumi uz kuriem es vareetu piekrist shaadam experimentam, piemeeram piemaksa no juusu puses 20000LVL mani apmierinaatu, es tad vareetu apmaksaat taas olas, un kakjus vareetu piegaadaat par briivu, domaaju ka kaiminji arii piekristu shaadam pasaakumam.....

he-he



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         ******    ******   **     ** 
  **   **   **        **    **  **    **  ***   *** 
   ** **    **        **        **        **** **** 
    ***     **        **        **        ** *** ** 
   ** **    **        **        **        **     ** 
  **   **   **        **    **  **    **  **     ** 
 **     **  ********   ******    ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727