UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: plēve zem metāla jumta
Autors: Komentars ()
Datums: 15/07/2009 09:11

Iesaku plēvi iegādāties turpat, kur ņem jumtu. Vārdu sakot - visu pie viena piegādātāja.

Domāju, ka tik lielas atšķirības (25%) cenu ziņā starp Ruukki un Metalmaster šobrīd nav. Cik man zināms Ruukki šajos laikos cenu ziņā ir diezgan piekāpīgs. Tā kā ja gribi pirkt kvalitatīvu metāla jumtu par pieņemamu cenu, ieteiktu Ruukki.

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: parks2007 ()
Datums: 15/07/2009 09:55

Kā tad lai to ISOVER VKL 13 piestiprina starp tām spārēm,ja līdz plēvei paliek tikai 1,5cm?????

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: Rukki ()
Datums: 15/07/2009 10:49

Tas ir tikai niks, es pie šiem nestrādāju, bet esmu licis dažādus jumtus.
Ja maciņš atļauj liec Rukki Monterey, arī cenas var sarunāt, jo Ruukki arī tirgus neiet. Man pašam ir monterey laukos laba manta.
Ja maciņš neatļauj tad biksītes nost un sauļojies tilta galā, joks!

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: samsonavich ()
Datums: 15/07/2009 12:14

vai rukki ir tas rukki kas ir rukki :) vai arī citi piedāvā to produkciju? piemēram lasu ss. ka SIA HGS ražō rannilu? kā to saprast

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: samsonavich ()
Datums: 16/07/2009 12:53

Nu esmu nonāci pie trim variantiem.

1. liek TYVEK soft vai solid (dif membrānu) un pēc tam vati pie tās klāt un viss. izmaksas uz jumtu 132-150Ls par plēvi

2. Liek Jutacon 150 (pretkondenšāta plēvi), pēc tam 15mm šķīrējkārtu tad vēja plēvi vai plāksni, tad vati. cena beigās, pat vēl dārgāk nekā pirmajā variantā

3 Liek ELKATEK 135 dif membrānu un arī liek vati tuvu tai klāt un cer ka kalpos labi un ilgi. izmaksas 76 Ls par plēvi.


Kuru jūs variantu ieteiktu, vai izvēlētos ja būvētu sev! bet arī naudas nav pārāk daudz :)

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: parks2007 ()
Datums: 16/07/2009 13:47

Man arī rannila tikai no Todes un Jutacon 150,bet nekādi nevaru saprast kā pretvēja plaksni piestiprināt,ja attālums tikai 15mm,tas nozīmē,ka aiz pretkondensāta plēvae pie spārēm var piestiprināt 15mm līstīti un tad pie tās pretvēja plāksni????Tas taču nav nopietni........

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: Komentars ()
Datums: 17/07/2009 10:24

To: parks2007

Piedod, bet tevi smagi ir laikam piemānījuši, ja tu pirki Todē (vai arī kaut kur citur), tad tā toč nav rannila! :)

Paskaidrošu tiem, kas tā arī nesaprot vārda Rannila patieso būtību.

Rannila bija firma, kas 1995.gadā ienāca Latvijas tirgū ar metāla jumtiem. Praktiski bija pirmais no lielākajiem uzņēmumiem, kas sāka tirgot šādus metāla jumtus. Līdz ar to visiem cilvēkiem Rannila ir kļuvis par sugas vārdu un ar to vairāk saprot dakstiņveida metāla jumtu (kas patiesībā saucās Monterrey nevis Rannila), taču patiesībā vārds Rannila ir tikai firmas nosaukums :)
2004.gadā šī firma mainīja nosaukumu no Rannilas uz Ruukki, kurai arī vienīgai pieder tiesības uz vārda Rannila izmantošanu un cik zinu tad vārds Rannila tiek aizsargāts kā preču zīme.

par to var pārliecināties arī firmas Ruukki mājas lapā - ruukki.lv

Tātad Rannila jumtus var tikai un vienīgi nopirkt firmā Ruukki, kuras agrākais nosaukums bija Rannila.




Re: plēve zem metāla jumta
Autors: parks2007 ()
Datums: 17/07/2009 18:28

Pērkot pie Todes,nebūt nepretendēju uz RUKKI kvalitāti,vienkārši būvniecības buma laikā tur varēju to bleķi dabūt vislētāk....,bet jaut. par pretvēja plāksni vēl spēkā.......

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: petrof ()
Datums: 18/07/2009 10:16

Vai kāds nevarētu pastāstīt, cik maksā jumta mainā par kv.m. Jānoņem vecais šīfers un latas, jāuzklāj plēve, jāuzsit jaunās latas un jāuzklāj metāla jumts ar visiem pričendāļiem un notekām. Jumts vienkārš, divas slīpnes, aptuveni 125 kv.m.

Re: plēve zem metāla jumta
Autors: RBB ()
Datums: 20/07/2009 08:51

Jumts ar metāla lokšnu segumu
[www.paroc.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   **    **  **    ** 
 **     **  ***   ***  **     **  **   **    **  **  
 **     **  **** ****  **     **  **  **      ****   
 *********  ** *** **  ********   *****        **    
 **     **  **     **  **         **  **       **    
 **     **  **     **  **         **   **      **    
 **     **  **     **  **         **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727