UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 5
Re: EKOVATE
Autors: Lauris g ()
Datums: 06/05/2009 16:36

Putām ir B2 degšanas klase, kas ir pašnodziestošas, skaitās grūti degošas.

Re: EKOVATE
Autors: Runcc ()
Datums: 06/05/2009 17:15

blablabla... putupolistirols arī skaitās pašnodziestošs ungrūti degošs, bet kā ir īstenībā, mēs visi labi zinam :)

Re: EKOVATE
Autors: Martins D ()
Datums: 06/05/2009 17:39

Un droši vien peles tur dzīo tā pat kā jebkurā citā materiālā! Grauzējam ka tik silti un ar ietaisīt migu!!

Re: EKOVATE
Autors: coco ()
Datums: 10/05/2009 10:51

Es tomēr "montēšu" iekšā makulatūrvati, un pret grauzējiem cīnīšos ar runča palīdzību! ;))) Cik esmu dzirdējis no dažādiem "avotiem", tad mūsdienu grauzēji mutējot pielāgojas pie visiem modernajiem siltinājuma veidiem. ;/

Re: EKOVATE
Autors: RBB ()
Datums: 11/05/2009 14:07

Ekovatē peles nedzīvo!
Ekovate nedeg!
Problēmas ir tad, ja nav pareizi nodrošināta tvaika izolācija vai arī plāna siltumizolācija kā rezultātā alas tiek veidotas gar koka konstrukcijām, bet ne vatē.
sk www.rbb.lv

Re: EKOVATE
Autors: Marcello ()
Datums: 11/05/2009 14:41

Jautājums RBB

Kuru ekovati Tu pats ieteiku. EKOVER (Valmierā) ražoto, vai arī austriešu? Es diemžēl esmu dzirdējis, ka Valmieriešiem pieklibojot kvalitātes kontrole. Vairākkārtīgi tas ir aplūkots arī šajā forumā... Diemžēl...

Re: EKOVATE
Autors: RBB ()
Datums: 11/05/2009 15:28

Par pēdējiem 14 gadiem esam strādājuši ar Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Dānijā, Vācijā un Latvijā ražotām vatēm.
Strādājot ar Latvijā tieši Valmierā rožoto vati vairāk kā gadu, kopējiem spēkiem esam panākuši labu vates kvalitāti.
Droši varam apgalvot ka Valmieras ražotne izmanto labas izejvielas, ko ļoti labi var izjust iestrādes procesā.

Bet bieži vien problēma slēpjas citur!

Re: EKOVATE
Autors: PT ()
Datums: 11/05/2009 18:57

Pirms astoņiem gadiem pārsegumu nosiltināju ar somu vati ( 20 cm ) no Rīgas būvdariem. Pagājušovasar uzpūtu virsū austriešu vati (vēl 20 cm ). Somu vate bija nedaudz pasēdusies, atbilstoši solītajam - kādi 2 cm. Ar lāpstu veidojot ejas, lai nebūtu jāmīcas pa vati (pirms iepūšanas), pārliecinājos, ka nebija nevienas peļu alas. Ceru, ka ar austriešu Termofloku arī viss būs kārtībā.
Man mājās ir kaķis!

Re: EKOVATE
Autors: RBB ()
Datums: 13/05/2009 12:32

Somu vati sāka iestrādāt kad iestājāmies ES.
Vate kuru iestrādāja pirms 8 gadiem ir no Lietuvas

Re: EKOVATE
Autors: janis_bjf ()
Datums: 18/05/2009 13:47

RBB
Kur slēpjas tās problēmas?

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **        ********  ********  
 **     **   **   **   **        **        **     ** 
 **     **    ** **    **        **        **     ** 
 *********     ***     **        ******    ********  
 **     **    ** **    **        **        **     ** 
 **     **   **   **   **        **        **     ** 
 **     **  **     **  ********  ********  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727