UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Mikelisss ()
Datums: 02/09/2008 09:25

Man iet. Un kā vēl iet. Tā ka infiltrācijas lauka beigās ventilācijas truba pilna ar ūdeni. Gruntsūdeņi arī zemi - 4-5 m.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Mikelisss ()
Datums: 09/09/2008 10:39

padalīšos ar pieredzi.
Atradu kaut kādas baktērijas septiķiem, ko var reizi mēnesī noskalot wc.
Pirms nedēļas to izdarīju. Liekas, ka ir labāk, ūdeni gan joprojām lietoju taupīgi, bet infiltrācijas lauks vairs līdz augšai pilns nav. Varbūt, ka sagadīšanās, bet vismaz ir parādījusies cerība (uz kastītes gan arī bija rakstīts, ka samazina dūņas un attīra infiltrācijas laukus)

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Juris_F ()
Datums: 09/09/2008 11:29

Lūdzu konkrētāk, kas tas par baktērijām un kur var dabūt?
Jāpamēģina profilaktiski.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Mikelisss ()
Datums: 09/09/2008 11:34

[www.ubervilla.lv]

skaties šite

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Marcos ()
Datums: 10/09/2008 14:01

Man, sanāk, ka arī tas infiltrācijas lauks ir nepareizi izveidots, jo zem trubām ir dolomīta šķembas. Vienīgā cerība, ka bedre ir liela 2.5x10m un dziļa 1.5-2m. Tajā četras 10m caurules ar kokosu. Gruntsūdeņu man nav, jo māja atrodas kalnā, pie tam tajā uzturos g.k. brīvdienās. Pagaidām 4 mēnešu laikā nekādu pazīmju par problēmām.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: r-b ()
Datums: 11/09/2008 16:08

Cik dzirdēts daudzi kas taisa paši liek dolomīta šķembas jo lētāk sanāk. Agāk taisija režģi no kārkliem, tie n-tos gadus nepūstot un pa lēto.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Rx ()
Datums: 11/09/2008 17:10

Es lietoju šo: [www.mbakva.lv] un esmu ļoti apmierināts.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Freya ()
Datums: 19/09/2008 11:19

Varbūt ir vērts pamēģināt infiltrācijas kasetes? Tās aizņem mazāk vietas, mazāk oļu nepieciešams, lētāk izbūvēt un ērtāk.

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: VanRaiks ()
Datums: 20/09/2008 20:44

1) Dolomītu nedrīkst.
2) Ir vērts ielikt ģeotekstilu kā norobežotāju starp oļiem un zemi (ja melnzeme). Ja taisa grantī, tad nav aktuāli.
3) pareizi uztaisīts filtrācijas lauks var darboties gadu desmitiem (ja nav augsti gruntsūdeņi).

Re: septiķa infiltrācijas lauks
Autors: Mikelisss ()
Datums: 13/10/2008 09:43

atraku vaļā. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka jebkuram darbam jāstāv blakus pašam, lai vēlāk nebūtu pārsteigumu. Izrādās, ka lielie speciālisti - profesionāli ... piiii...., vispār nekādas šķembas nav ierakuši. Drenāžas caurule cieši aptīta ar geotekstilu un vienkārši ierakta gruntī. Tas arī viss infiltrācijas lauks. Tagad brīnos, kā vispār pagājušo ziemu tas izvilka.

Tagad pilnīgi skaidrs, ka vēl šorden jātaisa jauns. Izvēlējos infiltrācijas kasetes, kā jau te iepriekš komentāros man ieteica, dēļ krietni mazāka darba apjoma, ceru iztik bez traktora un izdangāta zāliena. Vēlāk varēšu padalīties iespaidos.
Šinī sakarā jautājums zinātājiem. Vai ir kādi noteikumi cik tālu no zemes robežas drīkst arasties infiltrācijas lauks?

paldies



Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **        **  **     **   *******  
 **        **     **        **  **     **  **     ** 
 **        **     **        **  **     **         ** 
 **        **     **        **  **     **   *******  
 **         **   **   **    **  **     **         ** 
 **          ** **    **    **  **     **  **     ** 
 ********     ***      ******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727