UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: aaaa ()
Datums: 31/10/2012 09:22

Turpat lejā zem tabulas ir pieļaujamās slodzes uz vītņstieņa stiprinājumu - 12mm gadījumā tie ir >20kN, jeb ~2 tonnas. Tas ir tas, ko iztur pati dībeļmasa ilglaicīgi, reāli ir 2x vairāk, par pašu vītņstieni nerunājot, tas droši tur 4x vairāk. Reāli sanāk, ka visu jumta svaru tev notur pāris 12mm vītņstieņi, nu galīgi nedomāju, ka tur būtu vajadzīgi 18mm monstri.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 31/10/2012 09:30

Doma jumtu :D:D:D Nē, sev gribas pamatīgi bet tā lai arī nepārcenstos.
Par tiem 3m minēja iepriekšējā komentārā.
Domāju, ka man pietiktu ar 12mm vītnstieni, tā tad betonējumā urbju 15cm dziļumā(tādā, cim ma biezs ir betonējums Uveidniekā), urbuma diametrs 14mm. Cik nopratu, nav jēga urbt dziļāk, jo tur ir tikai gāzbetons. Visu iztīru un iepildu enkurojuma ķīmiju. Virspusē atstāšu tik garu stieni, lai var pieskrūvēt mūrlatu. Tā kā man mūrlatas grums ir 3,3m, tad uzrbšu 3 tādus cokumus. Tagad tik jāatrod kur Valmierā var dabūt to smāķi līmēšanai.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: aaaa ()
Datums: 31/10/2012 13:34

Nez, 14mm būs par maz, jo tad sanāk 1mm uz katru pusi, tīri praktiski tā masa ir ķepīga, varbūt vieglāk ir izurbt 16-18mm caumuru, citādi to masu kvalitatīvi neiespiedīsi.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 31/10/2012 22:44

Vēl jautājums par ķīmisko enkuru smāki, tas ir tāds pats kā tas ko izmanto ražojot dažādu produkciju no stiklšķiedras? Poliestera sveķus var nopirkt normālos tilpumos un nemaz ne par tik traku naudu. Vienīgais, ka tie nebūs iepakoti tādās tūbiņās.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: J ()
Datums: 01/11/2012 09:23

Nu Tu bišķi pārspīlē, gribu redzēt to 12mm vītņstieni, kurā iekārtas 8 tonnas turēsies. Manuprāt iekarot vieglo automašīnu (ap 1tonnu) tas vītņstienis nolocīsies kā gumija.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: ruukiitis ()
Datums: 01/11/2012 10:01

Vītņu stienis izturēs pašu ziloni. galvenais nevajag viņu locīt. īpaši jau uz stiepi

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: PikkO ()
Datums: 02/11/2012 10:55

bultskrūves po parastā būvniecības tērauda BCT 3 uz stiepi iztur
12 ... 1.29t
14 ... 1.78t
16 ... 2.44t

uz nošķelšanu nedaudz vairāk

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 25/02/2013 15:17

Aeroc tak ražo Aeroc Ecoterm Plus, līdzīgus ražo arī Texoblock. Ja ir šaubas, variet aizsūtīt e-pasta vēstuli ražotājiem un tie visu sīki un smalki izstāstīs. Atradu arī vienu diskusiju šai forumā, nedomāju, ka diži daudz kas uz šodienu ir mainījies.

[www.building.lv]

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Gatis edijs ()
Datums: 17/07/2015 22:50

Sekojošs jautājums, iebetonēju pamatus, veidnes šķita līmenī, ir pagājis laiks pētīju līmeni, proti, 12 metru garumā ķīlis uz 4 centimetriem. (viena puse zemāk) kāpareizāk likt pirmo bloku rindu? (pamatu platums 45 cm, bloku platums 30 cm ar spundi). Paldies!

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 18/07/2015 09:19

Ja blokus ir plānots likt izmantojot 2mm līmējumu, tad pamatu virsma no jauna jāizlīmeņo.
Ja bloki tiek mūrēti uz 1.5...2cm javas slāņa, tad izmantojot javu un ūdens līmeņrādi mūri var izvilkt hrizontāli.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **   ******    **    **  **     ** 
 ***   ***        **  **    **   **   **   **     ** 
 **** ****        **  **         **  **    **     ** 
 ** *** **        **  **   ****  *****     **     ** 
 **     **  **    **  **    **   **  **    **     ** 
 **     **  **    **  **    **   **   **   **     ** 
 **     **   ******    ******    **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727