UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 26/10/2012 11:05

Tad man nopirk dībeļus ar metāla čulām un vītnstieņus, tā lai var izurbt cauri ielietajam betonam un lai paliek pari tik garš gals lai var uzlikt 15cm mūrlatu un vēl pieskrūvēt?

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: aaaa ()
Datums: 26/10/2012 11:08

Nu ko nozīmē "nostiprināta mūrlata" mūrējuma gadījumā??? Ja tu pieskrūvē mūrlatu pie monolītās betonētās joslas, tad kas liedz vējam noraut jumtu ar visu mūrlatu un betonēto joslu??? Jo betonētais U-bloks pie apakšējā bloka jau ir tikai ar bloku līmi piestiprināts, par šī līmējuma izturību es krietni šaubītos. Ja sev, es tomēr mūrlatu ik pa kādam metram apņemtu ar metāla perfolentu un kādu metru zemāk pienaglotu pie sienas ar garām resnām naglām. Apmetumam tie īpaši netraucēs, reģipsim ne tik. Te forumā bija dzirdēts, ka ar metru garu urbi urbj cauri blokiem vertikāli uz leju un caurumā uz javas/līmes iesēdina vītņstieņus ik pa gabalam, pie kā tad arī pieskrūvē mūrlatu.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: aaaa ()
Datums: 26/10/2012 11:11

Nu tikai neiedomājies likt metāla enkurdībeļus 15*15cm platā betona joslā - tā tiks momentā saplēsta. Te izplešanās enkuri galīgi neder, tikai un vienīgi ķīmiskos - dārgi, bet nevajag urbt lielu diametru. Ķīmiskā dībeļmasa neizplešas un neplēš betonu. Saurb, iespied masu un uzreiz sēdini vītņstieņus.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 26/10/2012 11:13

Nu labi, var arī vēl to lentu uzlikt, bet ar ko lai aizpilda tukšumus starp lentu un mūrlatu. Sienas biezums man ir 30 cm bet mūrlatu likšu 15cm. Vai lenta man jāpieloka klāt mūrlatas apakšējam stūrim, jāizloka visi leņķi?

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 26/10/2012 11:19

P.S. Labāk stulbi uzprasīt nekā nepareizi izdarīt.
Paldies, tā tad enkurdībļus likt nedrīkst.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 30/10/2012 20:00

Vidzemē vēl šonedēļ pieturēsies sniegs, tādēļ darbus nevaru turpināt BET...... Šodien ieejot veikalā man radās jautājumi:
1) mūrlatas nostiprināšanai cik resnus vītnstieņus izmantot (tas gadījumā, ja izmanto ķīmiskos enkurus)????
2) Ja izmantot lentu, ar kuru nostiprina mūrlatu, cik garu viņu vajag, respektīvi, ja pārloka pāri?????????? Zinu kā tāizskatās bet nezinu kā to sauc.
3. Ja sijas stiprina pie betonētās lentas (pielietiem U veida blokie) ar leņķiem, tad cik lielus leņķus vajag????

Atradu par mūrlatas stiprināšanu pie gāzbetons

[www.aeroc.lv]

[www.aeroc.lv]

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: ints45 ()
Datums: 30/10/2012 20:11

Kā jau rakstīju:

"Urbu 3 cm diametra caurumus 40cm garumā ik metram un ar to pašu līmi līmēju 12 mm vītņstieni ar uzgriezni kā enkuru apakšā. Jātzīmē, ka zem pēdējās bloku kārtas arī bija Murfor armējums"

bet Tevis piedāvātie aeroc.lv rasējumi attiecas uz koka pārsegumiem. Darīju kā parādīts piemajā 5.2.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: J ()
Datums: 30/10/2012 20:45

Es izmantoju 18mm vītņstieņus ik pa metram. Bloku augšējā rindā tika izurbti caurumi - tajos iekšā ķīmiskā masa un vītņstieņi, pec tam pa virsu vēl armēta 10cm bieza betona izlīdzinošā josla.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Guchii ()
Datums: 31/10/2012 09:02

Ar kādu urbi lai betonā izurbju 3cm diametrā caurumu?????? Diezgan nikni. Ceru, ka DEPO tādu urbi var nopirkt bet kurā urbma''sīnā tādu lai ieskrūvē??? Kā jau minēju, šobrīd pēdējā bloku rinda ir mūrēta no U blokiem, kuros saliets betons un salikta 12mm armatūra.

Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: aaaa ()
Datums: 31/10/2012 09:11

Resnus caurumus daudz vieglāk izurbt pakāpeniski - sāc ar kādu 5mm, tad ej uz augšu. Izīrē normālu SDS perfi, un turpat nomas punktā var paņemt arī resnos urbjus. Ar lielo perfi, kad pagājušogad urbu pamatos 12mm caurumus - nu vieglāk kā kokā izurbt, bez spēka, bez piepūles. Ar mazo triecienurbjmašīnu gan gāja 1cm/10min un likās, ka zobi izbirs. A kam tev 3cm lohums??? Tak ķīmiskajai masai, piemēram 10mm vītņstienim, ja nemaldos, urbj 12-14mm caurumu. Un 18mm vītņstienis - nu tu kaut kādu Rīgas Doma jumtu tur taisies stiprināt?
Skat linku, tur apakšā tabula, cik un kas ir jāurbj:
[www.sormat.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********  **     **  **     ** 
  **   **   ***   **  **        **     **   **   **  
   ** **    ****  **  **        **     **    ** **   
    ***     ** ** **  ******    **     **     ***    
   ** **    **  ****  **         **   **     ** **   
  **   **   **   ***  **          ** **     **   **  
 **     **  **    **  ********     ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727