UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
SS kontūra ierakšana
Autors: spk ()
Datums: 08/10/2006 19:20

Sveiki. Vai kāds ir saviem spēkiem veicis šādu darbu? Gribētos uzzināt - ar kādu tehniku, un kur to dabūt iznomāt.
Viens variants - traktors ar lāpstām, kādu meliorācijā izmanto. Bet šāds variants tā kā neder, daudz akmeņu, kā arī nav priekšstata, kā ar tādu var izveidot līkumus, attālums starp caurulēm 1.20 un nav zināms, kā var 2 caurules blakus ierakt u.t.t.


Re: SS kontūra ierakšana
Autors: jonas ()
Datums: 08/10/2006 22:17

man raka savi celtnieki ar BOBCATu. bet ieteiktu tomēr ņemt firmu fai firmas sarabības partnerus, kuri veic zemes darbus. Cenas ziņā izmaksāja beigās tikpat (KAUT SOLĪJA 2X LĒTĀK SĀKUMĀ), toties celtnieki 4 vietās pammanijās cauruli pārplēst.
2 caurules blakus nevar ierakt. tas ir fakts, tik platas lāpstas nav pat lielajiem traktoriem.

nevajag riskēt pašam!!! ņem firmu

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: kvazi ()
Datums: 09/10/2006 21:12

Man ieraka siltumsukņa firmas sadarbības partneri. 2 ls/m pavasarī bija tagad nau ne jausmas 580M konturu ieraka dienas laikā ar diviem bobcatiem jasaka ka norukaja baigi ilgas stundas vinji.. sudiga grutns daudz akmenju bija u.t.t

Tie kas saka ka lētāk pašu spēkiem .. var jau būt ka kādu kapeiku var vinnēt bet rēķinies ka tev vajag vismaz 3 cilvēkus lai š darbu veiktu un vienu kurš ir labi norutinējies darbā ar traktoru.

Pirms tam man viens teica panjem bobu ieroc pats ... nu man tas aiznjemtu vismaz 3 dienas (nomu parekinot, savu darbu ... nu tuvu butu domajams)

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: spk ()
Datums: 12/10/2006 03:52

A ko šie 3 cilvēki vienlaicīgi dara? Viens rok, viens liek trubu, viens aizber?
Principā, ja uz paša galvu rakt sanāks dārgāk, kā 1 Ls/m, būs jāņem sadarbības partneris :)

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: kvazi ()
Datums: 12/10/2006 15:53

reāli rēķini ka tev tā truba ir 400 m rullī. un tas rullis ir pamatīgi smags ... pa diviem nepajokam nostaipīšanās varētu būt.

Viens ar traktoru rok bedri, viens cilvēks stāv tranšejā un kārto trubu iekšā 3 ritina vaļā un liek iekšā ... Kaut gan tam otrajam ir jāpalīdz tam 3 visu laiku.

Kad viena strīpa ir noieta traktoriņš aizgrūž visu ciet un rok tālāk nākamo strīpu turpat blakus....

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: v_t ()
Datums: 12/10/2006 15:57

rok uzreiz 1,1 - 1,2 metru platu tranšeju. šļauku pa vienu malu prom, pa otru atpakaļ. tranšeju sākumu savieno, respektīvi, veido "ķemmi". nekā sarežģīta.

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: kvazi to V_t ()
Datums: 12/10/2006 19:51

nja tas ir ja rok ar lielo traki ... ja ar bobcatu tad tikai viena virziena var dot.

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: v_t ()
Datums: 12/10/2006 20:59

jā, ar šauro kausu tikai vienā virzienā.
man bija atbraukuši ar abiem traktoriem. pamēģināja ar mazo un meta mierā. lielais ar 60 cm kausu gāja stipri ātrāk.
šovasar nolēmu kontūru pagarināt un ap 60 metru ieraku ar lāpstu vienā pilnā dienā.

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: kvazi to v-t ()
Datums: 15/10/2006 15:50

Kapēc tu pagarināji kontūru??? Nebija siltuma adeve pietiekama vai citas nianses???
Kāds tev ir zemes sastāvs un cik garš tev tas konturs ir???

Re: SS kontūra ierakšana
Autors: v_t ()
Datums: 16/10/2006 20:22

mans koments izdzēsts. laikam būšu pieskaitīts spameriem.

pagarināju tāpēc, ka ar lielo traktoru visur nevarēja tikt klāt, un nebija nekur citur kur likt atlikušos 60 m šļaukas. tagad ir 480 metru smilšainā, bet nedaudz mitrā gruntī. šobrīd no zemes nāk laukā +13*c.
šī ziema būs pirmā.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **        **  ********   ******   ******** 
       **        **  **        **    **  **    ** 
       **        **  **        **            **   
       **        **  ******    **           **    
 **    **  **    **  **        **          **     
 **    **  **    **  **        **    **    **     
  ******    ******   ********   ******     **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727