UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Žoga stabu nofiksēšana
Autors: filjai ()
Datums: 29/04/2021 07:52

nu jeb.l čaļi jūs laižat...deles ,laktas....

Re: Žoga stabu nofiksēšana
Autors: agrais ()
Datums: 29/04/2021 08:19

Kāds jautajums, tādas atbildes.....

Re: Žoga stabu nofiksēšana
Autors: miets ()
Datums: 29/04/2021 09:07

Principā jau nav baigās vajadzības viņus kaut kur stiprināt. Ja neuztaisi betonu pārāk šķidru, tad stāv kā mīļie tā pat. Uztaisi biezu masu, krāmē ap stabu un ar kādu mietu pieblietē. Ja negrūstīsi to stabu, nekur viņš neaizmuks.

Re: Žoga stabu nofiksēšana
Autors: Aldiss ()
Datums: 29/04/2021 10:48

Kad man betonēja žoga stabus ~30gab, tad bedrēs (zemes veidnī) tika salieta ļoti šķidra rupjas grants java. Kad visas bedres bija piepildītas( apmēram pec 1,5h) no vecākās sākot, tika sasprausti iekšā metāla stabi. Nekādas atbalsta līmeņošanas netika izmantotas. Java vēl nav sākusi cietēt, tomēr uz leju noslāņojusies un kļuvusi pietiekami blīva, lai stabs turētos tur, kur iesprausts.

Re: Žoga stabu nofiksēšana
Autors: Jampadracis (neīstais) ()
Datums: 29/04/2021 11:00

Par metāla stabiņiem varu iekomentēt savu pieredzi. (Tas neattiecas uz vārtu stabiem).

Man mālaina zeme, visiem kaimiņiem apkārt šķības sētas. Kā nu kurš, bet pārsvarā tie stabiņi iebetonēti.

Nodomāju, ka lai kā es taisītu, tāpat tie sētas stabi izcilāsies. Nospļāvos un darīju tā:
- ieurbu ar zemes urbi apmēram 40cm
- liku metāla stabu bedrē un dzinu ar lielo āmuru tālāk (nianse - jāuztaisa uzgalis, ko uzspraust stabam, citādi ar ārmuru to galu izšķaidīs)
- piebēru atpakaļ to pašu izurbto zemi, piemīcīju un āmen.

Nujau 3 sezonas brīnos, kā man tā sēta taisni stāv. Ja par tēmu - fiksācija netika veikta - novelc striķi un bliez tik iekšā. Es domāju, ka manu pieredzi reti, kur var izmantot, bet varbūt noder. Sētai liku sietu no ruļļa. Tagad populārs ir metinātais siets - tur nepieciešami precīzāki attālumi starp stabiem - domāju, ka tur mana metode neder.

Re: Žoga stabu nofiksēšana
Autors: miets ()
Datums: 29/04/2021 11:25

Starp citu jā - stabu betonēšana vieglam metāla sietam nav obligāts pasākums ja ir pietiekami gari stabi un blīva grunts. Draugam pirms kādiem ~8 gadiem tā arī ielikām, toreiz man bija šaubas, bet nesen kā reiz uzmetu aci un stāv viņam tas žogs tik pat taisni, kā mans betonētais.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  ********   ********   **     ** 
 **   **   **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **        **    **     **  **     **  **     ** 
 *****        **     ********   ********   ********* 
 **  **      **      **     **  **         **     ** 
 **   **     **      **     **  **         **     ** 
 **    **    **      ********   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727