UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: Loguinterese ()
Datums: 03/09/2020 11:55

Labdien. Varbūt kāds var apskaidrot vairāk par Latvijā pieejamiem logu profiliem. Ko drīkst, ko nedrīkst ņemt. Plānā ir PVC logi, māja tiek būvēta savai ģimenei, tātad, kaut ko no labā gala.

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: m. ()
Datums: 03/09/2020 12:38

Tuvak pasivas majas standartam

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: urmas ()
Datums: 03/09/2020 13:41

Izvēlies dubulto paketi un termiski korektu logu montāžu, ja budžets atļauj.

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: Loguinterese ()
Datums: 03/09/2020 13:44

Kas ir termiski korekta logu montāža? Kā es to varu nodrošināt? Dubultā pakete? Tas ir trīs stikli?

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: Jānis654 ()
Datums: 03/09/2020 14:15

Tikko savai mājai uzsūtīju logus letipvclogi.lv. Prasīju, lai atsūta man cenu piedāvājumus lētākajam un labākajam. Man mājai pirmais stāvs 7 logi un terases divviru durvis ar visām lentām, ķīļiem, enkuriem, palodzēm utt izmaksāja 2,2 k. Ņēmu labāko Rehau Synego:
80 mm rāmja biezums
3 blīvgumijas
7 kameras profilā
ROTO NT Furnitūra
Selektīvie stikli
48 mm stiklojuma biezums
2 mm armatūras biezums
25% siltāki par ECO 70
12% klusāki par ECO 70
Pretuzlaušanas rokturis
PVC stikla atdalītājs pret rasošanu

Attiecīgi lētākais variants ar ko te salīdzināts ECO 70 man būtu izmaksājis ap 1,6 k ar visu iekļautu.

Par korektu montāžu ir domāts izmanotot montāžas lentas, kuras ir jāliek gan loga ārpusē, lai mitrums nenāk iekšā, gan no iekšpuses uz putām, lai mitrums no iekšpuses nebojātu putas. Putām ir slikta tendence ātri bojāties, ja neievēro pareizu montāžu.

Attiecīgi privātmājai kur apkures izmaksas regulē pats domāju ka jo dārgāks jo labāks (saprāta robežās protams), bet nu katram tomēr savs funktieris. Šim Rehau Synego ir 3 stikli bet ECO 70 ir divi. Cik skatījos apkārt šis patents aptuveni tā maksā visur, bet šai kompānijai nebija sliktu atsauču un strādā no 2008.g. Tai pat laikā palūdzu labāko logu patentu šim te aprēķinam no Vintekss, nu tur cena bija 2,8k bez visiem pričindāļiem.

Jautājums laikam cik maks atļauj, bet es sev likšu šos domāju ka nepaies ne 10 gadi gan starpība būs atpelnīta.

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: Pāvels.O mob ()
Datums: 03/09/2020 18:37

Šogad liku logus, arī izvēlējos Synego profilu. Nezinu labs vai slikts, tad redzēs, pēc skaitļiem it kā OK.
Synego profili iedalās AD un MD (blīvgumiju skaits 2 vai 3), kā arī var būt loga profils gan 72 mm, gan 82 mm augsts (mainās kameru un sieniņu skaits, ko uzzināju tikai pēc iegādes) pie vienāda platuma 80 mm. Kā arī stikla paketes ir dažādas. Par cenu grūti spriest, man uz 8 logiem, 27 m2, iznāca ap 3,5k E, bet tas ar piegādi, montāžu un lentām no abām pusēm, bez palodzēm. Pirms iegādes veicu aptauju 7 kantoros un cenas puslīdz vienādas pie līdzvērtīgiem logu profiliem. Salīdzināt ar citu logu profilu nevaru.

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: jtdesign ()
Datums: 04/09/2020 10:33

urmas rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izvēlies termiski korektu logu
> montāžu


+100

Tā "korektā montāža" gan ne tuvu nav tik lēta "izprieca" kā prasti iepūst putas un aizšpaktelēt (pēdējais tajos gadījumos jau mēdz būt ekstra opcija).

Katram logam ir U vērtība (gan loga konstrukcijai kopā, gan rāmim un stiklojumam/paketei atsevišķi). Ja ražotājs/pārdevējs šos datus momentā nepiedāvā, uzreiz dodies pie cita ražotāja/pārdevēja.

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: Hmm ()
Datums: 04/09/2020 10:59

Deklarēta loga U vērtība neko nedos, ja ailē iemontē nepareizā dziļumā, siltinājuma un rāmja savienojums ir izpildīts greizi utt.
Ja skatās tuvāk pasīvās mājas standartam un sienas ir mūris + kārtīgs siltinājums, tad logs būtu jāmontē iznesot to siltinājumā.

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Datums: 04/09/2020 21:51

Jānis654 sūdīgākais marketings jebkad, varu pateikt tikai to, ka man ir tāme no tā kantora pēc līdzīgas specenes un pa norādīto summu sanāk tieši 9 kvm logu:)))))

Re: Kādus PVC logus izvēlēties?
Autors: Kambars ()
Datums: 05/09/2020 15:33

Nesen salika man tos letos pvc valmieras-polju logus, saulainos rītos, pēcpusdienās, saules pusē krakš, krakš skan tā ka nojūgties var klusumā.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **         **   **   ***   ***   **  **  
 **     **  **          ** **    **** ****    ****   
 **     **  ******       ***     ** *** **     **    
  **   **   **          ** **    **     **     **    
   ** **    **         **   **   **     **     **    
    ***     ********  **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727