UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Lietusūdeņu padomu vajag
Datums: 07/06/2020 21:41

Sveicināti!
Kamēr vēl pagalms pēc aktīviem būvdarbiem pusuzrakts un nesmuks, apsveru ierīkot kaut kādu lietusūdeņu savākšanas/infiltrēšanas variantu (ja tāds vispār vajadzīgs!?)

Kopējā jumta platība ~ 150m2, pamati betona lentveida bez vertikālās hidroizolācijas, pagraba nav, augsne tīri smilšaina nepārāk blīva, gruntsūdeņi ~5m dziļumā no ēkas 0 līmeņa. Nezinu, kāda informācija vēl būtu būtiska, lai spriestu.

Padalieties ar pieredzi un gudrībām, ko un kā man rīkoties, lai nākotnē nesaskaros ar kaut kādām nevajadzīgām lietusūdeņu problēmām!

Paldies!

Re: Lietusūdeņu padomu vajag
Autors: Bio ()
Datums: 07/06/2020 21:45

Pameklē forumā, jau bija raksts par to. Par lietusūdeņu novadīšanu akā utml

Re: Lietusūdeņu padomu vajag
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 07/06/2020 21:58

Man apkārt mājai ir smilšaina grunts un pie katras notekas zemē (ne dziļāk par 1m) ir ieraktas drenāžas caurules ~3m garumā. Lietus ūdens no notekas caur piltuvi ielīst šajā caurulē un uzsūcas zemē. Man šādi sistēma strādā jau padsmit gadus bez problēmām.

Re: Lietusūdeņu padomu vajag
Autors: asd ()
Datums: 08/06/2020 13:27

Katrā mājas pusē ierakām pa metrīgajam grodam ar augstumu 1.35m, tas ir salikām vienu un vēl pusgrodu, bet iespējams būtu pietiekami tik ar vienu grodu, bez pusgroda. Jumta platība ap 200m2.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **    **     ** 
 **     **  *********  **     **  *****     **     ** 
 **     **  **     **   **   **   **  **    **     ** 
 **     **  **     **    ** **    **   **   **     ** 
 ********   **     **     ***     **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727