UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Melnzeme ar būvgružiem
Autors: Jānis K ()
Datums: 14/06/2019 21:24

Sveiki! Meklēju idejas/ ierosinājumus, kā labāk rīkoties. Teritorijā ir diezgan liela kaudze (ap 250-300 m3) ar melnzemi, kurai ir dažādu būvgružu piejaukums. Kādu daļu no melnzemes gribētu izmantot, lai izlīdzinātu daļu teritorijas, bet noteikti gribētu atbīvoties no gružiem. Nevaru saprast, kā labāk darīt - (a) vest visu kaudzi prom un vietā vest tīru melnzemi, (b) esošo kaudzi sijāt ar speciāliem zemes sijātājiem, tad izmantot vai (c) mēģināt "izlasīt" tīrāko zemi, ar rokām vai mazo bobcatu patīrīt un pārējo vest prom. Katrā scenārijā izmaksas, protams, atšķiras, jo pašam nav attiecīgā tehnika, bet iedomājos, varbūt ir kāds variants, kur kāds labprāt šādu melnzemi ņemtu pretī? Varbūt kādam jau ir bijusi līdzīga situācija?

Re: Melnzeme ar būvgružiem
Autors: Aldiss ()
Datums: 14/06/2019 22:31

Ja grib audzēt kartupeļus un burkānus, tad melnzeme ar būvgružiem neder, bet mauriņam, ceriņam vai tūjai būvgruži (ar to nedomājot pusi dzelzbetona paneļa vai ķīmiskus atkritumus) nekaitēs.

Tīra melnzeme zālājam ir par mīkstu, tai nav satura. Ne tur īsti pa virsu mitrākā laikā pastaigāsi, ne ar puikām futeni uzspēlēsi.

Re: Melnzeme ar būvgružiem
Autors: ETT ()
Datums: 15/06/2019 22:49

Stāvas šausmas! Tagad lauku mājās nāksies šķūrēt nost 70 cm melnzemi un sabērt būvgružus lai sanāk mauriņš un ar puikām futeni uzspēlēt. It kā viss jau līdz šim bija gan mauriņš, gan futeni kur uzspēlēt... bet, ja nu tauta tā saka...Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
DdKDW

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727