UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Cembrits vs Eternit
Autors: Rainis ()
Datums: 11/01/2019 14:14

Ir redzētas bildes, kur no iekšpuses loksnes mitras, es negribu tādu variantu. Ja krāsojums spēj pilnībā atgrūst ūdeni, tad es ņemu krāsotas. Variants "loksnes ir mitras, bet nepil" manā skatījumā neder.

Klāt ir papīrs, tapēc nav ticība.

Re: Cembrits vs Eternit
Datums: 11/01/2019 15:25

Ko darīsi, ja tas mitrums uz loksnes ir nācis no gaisa mitruma, resp. apakšas? Un krāsotas izskatīsies tāpat kā nekrāsotas no apakšas?

Re: Cembrits vs Eternit
Autors: ojaars ()
Datums: 11/01/2019 19:53

Ethernit tiek krāsots nevis pigments
Skat [youtu.be] ap 2:50 ir nedaudz krāsošanas process. Labāku video pašlaik neizdodas atrast.

Re: Cembrits vs Eternit
Autors: Rainis ()
Datums: 11/01/2019 20:26

Noskatījos video... nu johaidī - pamatā ir kartona loksne O_o

Re: Cembrits vs Eternit
Autors: ojaars ()
Datums: 12/01/2019 10:06

Rainis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Noskatījos video... nu johaidī - pamatā ir
> kartona loksne O_o


Tā sanāk, ja atmet sastāvdaļas betonu un armatūras loksnes (nezinu vai tās ir visām, man bija XL 1130x2500).

Visa procesa laikā, kamēr sev montēju, nevienu reizi neradās aizdomas par materiāla trauslumu.
Arī mitrs/samircis, jo daļa nostāvēja lietū uz piekabes kādu nedēļu. nevienu brīdi neradīja sajūtu, ka materiāls ir mīkstāks vai trauslāks. Materiāls ir stingrs, staigāju krokšos, problēmu nebija.

Par skrūvēm un pieskrūvēšanu - pirms skrūvēšanas ar parasto betona urbīti akumulatora urbmašīnā izurbu caurumus loksnē, tad tik skrūvēju klāt. Ja skrūvei ir tikai bruses pretestība, tad var iztikt/izvilkt ar līdzi dotajiem torx, lai gan nevar noliegt, ka tie ir vājas kvalitātes.

Par mitrumu no apakšas par ko minēja Vilnis_Radio. Tikai manas personīgās domas - tas ir gaisa mitrums un nevis no augšas, bet no apakšas. Jo, kā jau betona materiāls, viņš sevī spēj uzsūkt apkārtējos mitrumu, tādējādi mainot vizuālo izskatu. Salīdzinājumā varat apskatīt betona izstrādājumu (piem, bruģis vai pamata bloki) vasaras saulē un lietū. tik liela arī ir vizuālā atšķirībā. Par caurtecēšanu nebojātai loksnei es domāju vispār nevar būt runas.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **         ********  ********   **     ** 
 **     **  **    **      **     **     **   **   **  
 **     **  **    **      **     **     **    ** **   
 ********   **    **      **     ********      ***    
 **     **  *********     **     **     **    ** **   
 **     **        **      **     **     **   **   **  
 ********         **      **     ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727