UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Dziļurbuma tīrīšana
Autors: GZP ()
Datums: 09/10/2018 00:23

Vai kāds ir veicis dziļurbuma tīrīšanu - skalošanu un varētu pateikt cik tas prieks (orienējoši) izmaksāja (metrā)? Internetā nevaru atrast nekādu informāciju.
Un varbūt kāds var ieteikt labu šī pakalpojuma sniedzēju? :)

Re: Dziļurbuma tīrīšana
Autors: Kludzins ()
Datums: 09/10/2018 10:06

Jautājums kāpēc tāda vispār jāveic?

Es tik pašā sākumā kad izurba palaidu uz 24h lai pastrādā un viss..

Re: Dziļurbuma tīrīšana
Autors: kkk ()
Datums: 09/10/2018 11:27

Esmu tādu veicis - atbrauc veči ar kompresoru un pumpē ūdeni. Manā gadījumā pāris stundas papumpēja un viss kārtībā. Ciparu neatceros, bet tam nebija nekāda sakara ar urbuma dziļumu - drīzāk kā sarunā pēc patērētā laika un attāluma. Ja baigi žmiedz kādam maksāt, var pats ņemt nomā jaudīgu kompresoru un pumpēt.

Tas ka tādu dažkārt var būt nepieciešams veikt ir normāli - filtrējošā daļa var iet ciet ar iežiem un tas nav nekas īpašs vai neparasts.

Re: Dziļurbuma tīrīšana
Autors: Vidzeme ()
Datums: 09/10/2018 12:37

Jā,tīrīt vajag ik pa 5gadiem izūst ar kompresoru. Man arī atbrauca ar lielo kopresoru,dzen urbumā vnk gaisu,attiecīgi tas ūdens ar iežiem sprūk ārā,smagais čuguna vāks augšā pat celājas,labi iztriec visus tos draņķus no urbuma.ūdens arī paliek labāks. cena ja nemaldos lidz 100eir kautkas bij.Ieteicama lieta.

Re: Dziļurbuma tīrīšana
Autors: puu ()
Datums: 09/10/2018 18:13

Nostrādāja padomju 3 fāznieks (torpēda) 36 gadus!!! , un....vienā jaukā dienā ūdens pazuda... t­­­ā kā tajos laikos sūknis bija ielaists uz 2-3col cinkotām trubām, ārā vilka ar to pašu lielo ""bormašīnu"" ...dziļubumu skaloja, ārā nāca brriesmīgs brūns šķidrums, tad dzidrs smirdīgs, un tad dzidrs ... bija vēl viens atremontēts padomijas sūknis, bet to atteicās gremdēt, pareizāk sakot izmaksas lielas... rezultātā, ja iepriekš izlietnē, vannā bija brūni notecējumi, tad tagad tie ir pazuduši, nekāda nopietnā filtrēšana nav, parastais filtrs kartridžā, un uz veļeni papildus vēl viens.
cik zinu, tagad čaulu dziļurbumam liek vai nu plastmasas vai nerūsējošo, iespējams, ka tad, skalošana nav nepieciešama , jo no čaulas neatdalās rūsa. Meistars teica, ka skalošana IR vajadzīgs pasākums, bet galvenais noteicošais ir ūdens patēriņš, nevajag žēlot, urbumā biežāk nomainās ūdens. cipars kopumā bija paliels, bet ūdeni tagad, un tad nevar salīdzināt.

Re: Dziļurbuma tīrīšana
Autors: piča ()
Datums: 10/10/2018 14:17

dziļurbuma skalošana ir gabaldarbs un tā arī maksā. atkarājas no urbuma dziļuma, diametra, sūkņa kolonnas konstrukcijas un montāžas sarežģītības un, protamsa attiecīgi arī patērētā laika. maksā no dažiem simtiem eur, līdz tūkstošiem.
urbumus noder izskalot reizi 5-7 gados, skalo ar lieljaudas kompresoru un izsit filtrā vai porās sastrēgušās smalkā materiāla daļiņas, uzlabo urbuma debitu. pie reizes var sūkni uz apkopi iedot, ja liekas, ka nepieciešams. arī samainīt kolonnā kas maināms.
ja pavisam kruta - nesen vācijā vienā simpozijā noskatīju tehnoloģiju - taisa urbuma karotāžu (laiž iekšā zondi), arī tv diagnostiku skatās kāda sieniņu kvalitāte, kādas filtram problēmas un attiecīgi remontē pašu urbumu (pie mums neviens šo nedara).

--------------------------------
ķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]

Re: Dziļurbuma tīrīšana
Autors: Mzrest ()
Datums: 07/11/2018 20:26

Var lūdzu padalīties ar kontaktiem? Ļoti noderētuJūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
JKUFU

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727