UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: Vidzeme ()
Datums: 26/04/2016 13:24

doma ir par dakstiņu jumta iegādi. Ir betona un māla,cik noprotu,māla būs ilgmūžīgāki?jāņemot esot ar dubultieloci,noturīgāki pret ūdeni? Kuri vai kurš būtu top ražotājs?svarīga ir kvalitāte,izskats,izturība.

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: ints45 ()
Datums: 26/04/2016 15:10

Ņem glazētos, spīdēs kā Latgales podi un kalpos Saules mūžu

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: Praktiķis ()
Datums: 26/04/2016 16:01

Man atkal glazētais šķiet tik nedabisks un spīdot atgādina lētā gala profilēto metāldakstiņu. Moniers,ja nemaldos,arī betondakstiņam dod 50 gadu garantiju,tā ka galvenajam izvēles kritērijam būtu jābūt tam,kurš vizuāli vislabāk iederētos mājas dizainā.
Man personīgi patīk gludais dakstiņš-varbūt tāpēc,ka retāk redzams, bet izskatas solīdi. Betona variantā tas ir Moniera "Minster". Māla izpildījumā "Turmalin"

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: Vidzeme ()
Datums: 26/04/2016 22:39

Nepatīk man tie spīdīgie,gaumes lieta. Kur ražoti tie monier?

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: pamats topošais ()
Datums: 26/04/2016 23:30

Man ir monier zanda lux. Esmu apmierināts. Viņi ir izturīgāki kā māla, ilgmūžību nepateikšu. Kādreiz monier ražoja kaut kur skandināvos, bet tagad man liekas jau kādu laiku igauņos. Precizitāte laba, visi savienojumi pieejami. Un nav jābaidās, ka pēc 5 g vairs neko nevarēs dabūt. Ja vajadzēs kādu dakstu nomainīt vai papildelementu ielikt.

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: Vidzeme ()
Datums: 27/04/2016 13:08

Latvijā arī kāds ražo dakstiņus,atsauksmes? Atradu vienu, www.dakstinurazotajs.lv ?

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: Rakaris ()
Datums: 27/04/2016 17:11

Pēc apčamdīšanas www.dakstinurazotajs.lv produkcija tīri labi iepatikās, apčamdīju arī zanda lux, redzamas atšķirības kvalitātē neieraudzīju.
Pašam plānā šovasar uzstādīt šos vietējā ražojuma betona dakstiņus.

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: Vidzeme ()
Datums: 28/04/2016 19:08

Nav jau uzticamības savējiem,bieži kvalitāte klibo... Gribas jau savējos atbalstīt,bet tad lai tiešām ir kvalitāte.

Re: Kuru dakstiņu jumtu izvēlēties?
Autors: rbm ()
Datums: 28/04/2016 19:49

Kad divus gadus atpakaļ rēķināju sev jumtu ar gludo dakstiņu tumši pelēkā krāsā, tad man izmaksas par dakstiņu bija tikpat cik par Ruukki classic skārda jumtu ar visu jumta koka kopņu konstrukciju. Tas tā apdomāšanai. dakstiņš vs citi materiāli.

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **     **  **        **     ** 
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 **     **  ******    **     **  **        **     ** 
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 ********   ********   *******   ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727