UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Māja uz skrūvpāļiem
Autors: DzinPo ()
Datums: 08/12/2015 09:18

Vēl nav sarēķinātas tās slodzes...katrā ziņā tas stūris ir mājas stūris, nevis garāžas (piebūves)..
Vispār varētu būt tā, ka šādos gadījumos galvenais, lai mājas "sēšanās" notiek vienmērīgi pa visu laukumu, t.i. gruntij būtu labi, ja tā būtu vienmērīga..Bet nu es pagaidām redzu kā variantu pēdu ~60cm platumā, kurā ik pa 3 metriem ir kautkādi skrūvpāļi..

Re: Māja uz skrūvpāļiem
Autors: DzinPo ()
Datums: 17/01/2016 20:58

Beigās izvēlējos plātnes pamatus - 25cm biezumā...(konstruktora piedāvātais otrais variants). Vēl gan neesmu saņēmis rasējumu.. Jautājums, varbūt kādam ir pieredze ar šo pamatu izbūvi - var ieteikt kādu brigādi/firmu? Latvijā kautkā nepraktizē šito..es piemēram, ne īsti saprotu kādēļ..Tas arguments par to, ka pēc 40 gadiem komunikācijas nevarēs nomainīt man neuztrauc..

Re: Māja uz skrūvpāļiem
Autors: aivars.p ()
Datums: 13/04/2021 08:30

Man ir māja uz skrūvpāļiem nu jau gandrīz 10 gadus...nekas nesēžas,viss ir savās vietās...
tagad zinu,ka tepat Tukumā ir jauns skrūvpāļu ražotājs-LANGETECH ,vini ražo un skrūvē lielos daudzumos.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **   ******   **     **  ******** 
 **   **   **   **   **    **  ***   ***     **    
 **  **    **  **    **        **** ****     **    
 *****     *****     **        ** *** **     **    
 **  **    **  **    **        **     **     **    
 **   **   **   **   **    **  **     **     **    
 **    **  **    **   ******   **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727