UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

zemessūcējs
Autors: drscing ()
Datums: 02/01/2006 21:35

Vajag veikt ezera piekrastes tīrīšanu no duņām un aizauguma, bet ar draglainu vien ir par mazu. Varbūt kāds zina, kur var sarunāt šos darbus veikt ar mobilajiem nelieliem peldošiem zemessūcējiem. Zinu, ka ārzemēs tādi ir un it ka mums arī šur tur kautkas notiek, tikai galus nevarēju atrast.

Re: zemessūcējs
Autors: jaanus ()
Datums: 03/01/2006 07:09

Doma kautko tādu www.truxor.com?

Re: zemessūcējs
Autors: drscing ()
Datums: 03/01/2006 16:58

Vēl kaukas tāds ir www.watermaster.fi Lai kur es būtu griezies, man teica,ka Latvijā tādu neesot :-((, bet vecie padomju dzelži, kas vēl joprojam šur tur tiek izmantoti karjeros neder, jo ir pārāk lieli un stacionāri, proti ekonomiski attaisnojas darbu apjomiem no 20000m3.

Re: zemessūcējs
Autors: jaanus ()
Datums: 03/01/2006 20:22

Watermasterus tiešam nav, bet Truxorus ir gan. Vienīgi tur jāskatāas kaads sūksanas dzilums ir nepieciešams, jo Truxora suuknis njem kaadus 1,6m, uudens zaalju un niedru plaušana liidz 1,5 ja es nekljuudos, par kaussu neatceros.

Watermaster ir stipri lielaaks nekaa Truxor. Truxors ir mazins un ljoti mobiils.

Re: zemessūcējs
Autors: drscing ()
Datums: 03/01/2006 22:06


Ok, bet kur var painteresēties par to truxor - kāds ir ražīgums m3/st un cik maksa darbs? principā tasvarētu būt piemērots, jo jāatsuknē apmēram 1000m3 dūņu n priekš watermaster tas ir pārāk niecīgs apjoms

Re: zemessūcējs
Autors: jaanus ()
Datums: 03/01/2006 22:52

Es zinu kā 1 ir Engurē, tad ir Igaunijā vairāki. Savulaik bija pasam doma nopirkt un sniegt pakalpojumus citiem, bet atsaucība nebija liela un Agregaats maksā nopietni. Tad laikām ap. 50000 Ls varēja rēkināties

Re: zemessūcējs
Autors: jtdesign ()
Datums: 07/01/2006 07:04

Vari pazvanīt 9264660 Andrim un apjautāties, līdzīgi darbi tiek veikti.

Re: zemessūcējs
Autors: sexmachine ()
Datums: 21/03/2006 17:00

Njaaa, šitādi rīki tiešam ir vajadzīgi, pac gribēju ko tādu paveikt savas lauku mājās, jo piekraste nežēlīgi aizaug. bet cik zinu - no pag. gada stājas spēkā mk noteikumi ar piekrastes tīrīšanu, respektīvi vajag arī kaukādu projektu plus pašvaldības, zivsaimniecības inspekcijas un reģ. vides pārvaldes saskaņojumu utt. Atkal tie tizlie birokrati... :-(( Bet kad meklēju reālo darba darītāju, tad arī to nebija. Vai tiešam mums šī lieta nemaz neesot?

Re: zemessūcējs
Autors: jaanus ()
Datums: 21/03/2006 17:25

Niedru pļaušana un ūdenžāļu plāušana pilnīgi eksistē. Esmu gan ar izkapti staigajs pa ūdeni, gan ar trimmeri.

Re: zemessūcējs
Autors: CeltMehServiss ()
Datums: 24/10/2006 23:21

Musu firma tiesi nodarbojas ar hidromehanizaciju ( darbs ar zemessucejiem ). Ja kadam ir interese par so jautajumu tad drosi varat griezties pie mums. Musu talrunis 7176648, fax 7102685



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   ******   **     **  **    ** 
 **     **  **        **    **  **     **  **   **  
 **         **        **        **     **  **  **   
 ********   ******    **        **     **  *****    
 **     **  **        **        **     **  **  **   
 **     **  **        **    **  **     **  **   **  
  *******   **         ******    *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727