UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

fasādes apdare privātmājai
Autors: igaunis ()
Datums: 20/04/2014 10:22

Sveiki visiem foruma apmeklētajiem,

Vai kāds lūdzu nevarētu ieteikt ,kādu labu brigādi privātmājas ārējās fasādes apdarei.
Māja jauna no YTONG blokiem būveta.Siltināt nav nepieciešams.Tikai apmest,dekors,krāsot.
Viss kopā kādi 300 m2 .Objekts atrodas Rīgas tuvumā.

Re: fasādes apdare privātmājai
Autors: kallo ()
Datums: 20/04/2014 21:34

Sveiki!Gribu ieteikt labu brigādīti.Pagājušogad nosiltināja man lieliski manu privātmāju.ja ir intrese zvaniet man .mans tel.nr.27050877

Re: fasādes apdare privātmājai
Autors: igaunis ()
Datums: 21/04/2014 14:56

Paldies Kallo,

Sakiet lūdzu kādus darbu šī brigādīte tieši veica?
Man nav nepieciešams siltināt,man māja būvēta no YTONG blokiem ,kurus nav vajadzības siltināt.
No kurienes tā brigādīte ir?Es te iespējams uzdodu mus muļķīgus jautājumus ,bet vienkārši vienkārši vēlos pārliecināties par darbu kvalitāti.Visi jau sākumā sevi slavē ,bet galarezultāts ne vienmēr ir tāds kādam tam ir jābut.

Re: fasādes apdare privātmājai
Autors: kallo ()
Datums: 21/04/2014 15:43

Igaunim !Brigāde ir no Tukuma.Brigāde veica fasādes vates pielimēšanu +fasādes apmešanu tādu kāda būs jums.Varu iedot arī atsauksmes ,kam jau ir veikti šādi darbi,kā arī redzēt tos dabā.

Re: fasādes apdare privātmājai
Autors: igaunis ()
Datums: 21/04/2014 18:36

Paldies,Rīt piezvanīšu Jums

Re: fasādes apdare privātmājai
Autors: binary ()
Datums: 22/04/2014 08:13

o, būs Kaspars savai brigādītei darbiņu atradis ;)

Re: fasādes apdare privātmājai
Autors: kaasis ()
Datums: 22/04/2014 15:35

Ielīdu šajā tēmā, jo jaunu negribējās sākt. Lūdzu padomu, kā labāk rīkoties! pagājušājā vasarā uzbūvējām ēku no gāzbetona, jau dzīvojam iekšā, pagaidām tā ir kā pagaidu māja, bet vēlāk tiks izmantota kā saimniecības ēka. Nesiltināta, un arī nedarīsim. Gribētu apmest. Ar ko labāk mest, kādās attiecībās apmetuma masu labāk jaukt? Kāds visieteicamākais sienas pīrāgs? Kā arī, ko labāk pēdējā apdares kārtā - dekoratūvo pametumu, vai arī krāsot? Jau iepriekš pateicos par atbildēm.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **      **  **     **  **    **  ******** 
 **        **  **  **  **     **  ***   **     **    
 **        **  **  **  **     **  ****  **     **    
 **        **  **  **  **     **  ** ** **     **    
 **        **  **  **   **   **   **  ****     **    
 **        **  **  **    ** **    **   ***     **    
 ********   ***  ***      ***     **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727