UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Esot bezjēdzīgi siltināt
Autors: Praktiķis ()
Datums: 12/06/2013 19:21

Esmu saskāries ar Līvānietes jumta siltināšanu.Pasākums diezgan murgains.Skaidene ir arī jumtā,kas kapitāli pielīmēta pie pie spārēm-ja tai ķeras klāt,tad vienkāršāk jumtu vienkārši nojaukt.No apakšas tāpat neko klāt nepielikt-tāpat jau šaurība.

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: :/ ()
Datums: 13/06/2013 09:19

Tas ir labi, ka tu zini jumta konstrukciju! Varbūt ir iespējāms tukšumos iepūst vati? Paskatijos līvāneņu bildes. Baigi prasās pēc otrā stāvā pārplānošanas apvienojot divas mazās īstabiņas kopā. Istenībā pieliekot griestu slīpajai daļai no apakšas klāt kādus 10cm, šaurība īpaši nepalielināsies. Probēmas gan varētu būt ar logu ailām.

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: ir ()
Datums: 13/06/2013 15:47

Te ir dažas bildes no līvānenes siltināšanas. Zinu cilvēku kas to darija. No jumta vati varot dabūt ārā ar ķeksi, noņemot vējakasti un pēc tam sapūš ekovati.

Tur ir siltinātas sienas un jumts ar ekovati un sienām kokšķiedras plāksnes 22mm

[www.videstehnika.lv]

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 13/06/2013 18:54

Alvisss, par konstruktora izteikumiem varu pa 90% piekrist.

Ja $$$ nespiež kabatu, tad prātīgāk ir siltināt pa posmiem. Un loģiski ka jāsāk ar vietu kurai ir vislielākie siltuma zudumi. Diezgan precīzi siltuma zuduma vietas var pateikt apskatot māju ar termokameru ziemā. (Vasarā bezjēdzīgi) Tā ka priekš šī gada tas ir nokavēts.

Tā kā siltums ceļas uz augšu un slīpās virsmas ir sarežģītas siltināšanai, mans pieņēmums ir ka caur jumtu pazūd ievērojama daļa siltuma. (Pārliecināties par šo varētu tikai ziemā ar termokameru) Pieņemu ka nosiltinot griestus otrajā stāvā varēs kādus 20 - 30% siltuma ieekonomēt. Siltinot galus kādus 5 - 10%

Es siltinātu 2 stāvu no iekša, pie reizes arī kosmētiskais remonts otrajā stāvā iznāktu. Jā - tiek zaudēta daļa telpas tomēr 100mm (vate) + 12mm (reģipsis) nav tik traki. Logu ailes - ja logi padomju laika obligāti jāmaina, ailes pirms logu ielikšanas jāsiltina ar cieto (XPS) putiķu

(Putiks no sienas iekšas līdz ārai, logi iekš putiķa. logu izmēri max tuvi vajadzīgajam izmēram lai ar putām jāaizpūš max maz, putas no iekšas jānoziež ar silikonu lai mitrums neiet viņās iekšā, logus stiprinām ar garām skrūvēm caur rāmim (nevis uz enkuriem) izņemot stiklus - līdz ar to iekšējā apdare primitīva)

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: Mārtiņš V ()
Datums: 27/06/2018 21:54

Ja, kas slīpo jumtu var nosiltināt no aukstajiem bēniņiem. No turienes var tikt klāt stikla vatei, jāķeksē viņa ārā un vietā jāliek kas cits. Sprauga ir aptuveni 20 cm.

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: janks ()
Datums: 01/12/2019 11:02

visi tie kam nav Līvānu mājas smejas par tās kvalitāti,bet tā ir krietni labāka par mūsdienu kārbām ar plastmasas apkures caurulēm un citu lētu un sū .... matreālu izmantošanu.Ja to apmūrē un nosiltina māja ir laba un nav ko liet te un smiet par ko pašiem sajēgas nav.Galvenais lai nekur jumts nav tecējis jo iekšas visas no skaiduplates.Jāadzīst visi matreāli kuri izmantoti ir samērā kvalitātīvi ja skatās uz DEPO sū....

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: Katls ()
Datums: 01/12/2019 16:28

Iekša no skaidu plates... Tas visu izsaka. Piedod, bet negribās ostīt formaldehīda līmes tvaikus! Iespējams, ka jau viss ir iztvaikojis, bet skaidenē nekā laba nav! Vismaz padomju laika toč! Arī padomju stikla vate ir kautkas šausmīgs! Vari fanot par līvānenēm, bet lai viņas savestu kārtībā būs daudz naudas "sliktajā" depo jāatstāj!

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: agrais ()
Datums: 01/12/2019 17:38

Dazus gadus atpakaļ remontēju Līvanu maju, sanaca tāds kā kapitalais remonts. Lai Dievs nogrābstās...Tadu maju negribetu nekad mūžā. Protams, tad kad tās būdas būvēja, tad tas bija kolhoznieku sapņu kalngals. Bet sobrīd jūsmot par to...Nu katram savs,

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: ints45 ()
Datums: 01/12/2019 18:59

Īpaši forši ir otrais stāvs bez labierīcībām. Lieliski

Re: Vēlos siltināt līvānu mājai galus. Kā?
Autors: Katls ()
Datums: 01/12/2019 19:08

Kopš kura laika līvānenes 2.stāvā ir aizliegts izbūvēt labierīcības?
Nejauc te peļu sūdus ar putraimiem! Vēl joprojām Latvijā ir liels procents ar sausajām tualetēm!

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
u9jnu

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727