UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Brocēnu ķieģeļflīzes
Autors: alrumee ()
Datums: 05/06/2013 15:42

Labdien,

Domāju noflīzēt skursteņus ar Brocēnu neglazētajām ķieģeļflīzēm. Varbūt kāds ir izmantojis šīs flīzes un var pakomentēt par kvalitāti, utt.

Re: Brocēnu ķieģeļflīzes
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/06/2013 16:08

Tādas vēl var dabūt? Es sen atpakaļ tiku pircis Depo, bet jau kādu laiku vairs nav.
Priekš āra darbiem gan, neskatoties uz manu patriotismu, jāatzīst, ka salīdzinot ar poļu klinkera ir mehāniski neizturīgas. Kas nenozīmē, ka zem labas jumta pārkares nevarētu lietot, turklāt cietība ne vienmēr korelē ar salizturību. Piemēram, oranžīgais igauņu pilnķieģelis ir ļoti ciets, tomēr salā saplaisā, kamēr mīkstākajam Lodes - nekas.

Re: Brocēnu ķieģeļflīzes
Autors: alrumee ()
Datums: 05/06/2013 16:19

Vienstāvs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tādas vēl var dabūt? Es sen atpakaļ tiku
> pircis Depo, bet jau kādu laiku vairs nav.
> Priekš āra darbiem gan, neskatoties uz manu
> patriotismu, jāatzīst, ka salīdzinot ar poļu
> klinkera ir mehāniski neizturīgas. Kas
> nenozīmē, ka zem labas jumta pārkares nevarētu
> lietot, turklāt cietība ne vienmēr korelē ar
> salizturību. Piemēram, oranžīgais igauņu
> pilnķieģelis ir ļoti ciets, tomēr salā
> saplaisā, kamēr mīkstākajam Lodes - nekas.

Jā vēl ražo un cena arī laba - ap 3-4 Ls. Tev pašam pieredze ka plaisā?. Pārkare nebūs nekāda - skursteņa jumtiņš virsū. Plaisāšanu gan negribētos, varbūt jāmeklē tomēr citas...

Re: Brocēnu ķieģeļflīzes
Autors: lūdzu info ()
Datums: 05/06/2013 16:50

Tā kā tās flīzes tiek sūtītas uz Krieviju kur izmanto Fasādēm... tad nu vajadzētu viņām kalpot tīri ok..


Tagad Brocēnu Keramika sāks apgūt vairāk arī Latviju, jo ir panākta kkāda tur vienošanās ka viņi sāks ražot netikai krievu pasūtījumam, bet arī vietējam, jo savādāk viņiem kādi 6-7 mēneši dīkstāve gadā

Re: Brocēnu ķieģeļflīzes
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/06/2013 16:53

Tai vietā, kur man vairākas saplīsa, es no viņām taisīju viltīgu konstrukciju - atduras vietu pagraba durvju gumijai. Ja būs laiks, pačamdīšu vēlreiz un nobildēšu. Tomēr skursteņa apdarei gan ieteiktu netaupīties. Tās poļu bija tik cietas, ka es viņas lauzu ar stikla griešanas metodi - abrazīvā ripa dega, flīžu ripas nebija, bet ar segmentēto baidījos sadauzīt.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **    **  ********    ******  
 ***   ***  **     **  **   **   **     **  **    ** 
 **** ****  **         **  **    **     **  **       
 ** *** **  ********   *****     ********   **       
 **     **  **     **  **  **    **         **       
 **     **  **     **  **   **   **         **    ** 
 **     **   *******   **    **  **          ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727