UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Jumta notekas
Autors: J ()
Datums: 26/03/2013 22:48

Kādas ir atsauksmes par skandināvu Plastmo jumta notekām? Nevaru saprast ko izvēlēties Plastmo, Nicoll vai Galeco. Varbūt vēl kādi labi varianti ir?

Re: Jumta notekas
Autors: Gints__ ()
Datums: 26/03/2013 23:41

Pirku šeit, liku pats [www.skardanams.lv]

Re: Jumta notekas
Autors: parks2007 ()
Datums: 27/03/2013 09:53

Es par metāla,kaimiņam ir plastmasas,kuras ledum aizaugot pilnā caurules diametrā,tās vienkārši tika pārplēstas,pašam metāla nekādas problēmas......

Re: Jumta notekas
Autors: J ()
Datums: 27/03/2013 10:26

Hmm, parasti ledus plēš metāla nevis plastmasas ūdens trubas, varbūt kādas nekvalitatīvas bija patrāpījušās! Plastmasas lai arī biki dārgākas tomēr šķiet izturīgākas un kvalitatīvākas.
Veikalā blakus stāvēja ruuki metāla un platmasas notekas. Jāsaka kā diena pret nakti - ruuki metāla notekām visās vietās, kur tās apdauzītas vai apskrāpētas krutais pural bija nost un paskats bija nožēlojams - vienos baltos pleķos un svītrās, kamēr blakus esošajām plasmtastniecēm nebija ne vainas. Varbūt tās var ņemt bez pārklājuma, bet tā kā man gribās brūnas, tad tāds variants laikam nederēs.
Vēl drusku pārsteidza infomrācija Plastmo bukletā, kur 75mm caurulei pieļaujamais jumta notekas laukums 149m2 pie novietojuma pašā teknes galā - vai nav drusku par lielu?

Re: Jumta notekas
Autors: bobo ()
Datums: 27/03/2013 11:08

plastmasas notekas saulē krakšķ un sprakšķ ...

Re: Jumta notekas
Autors: parks2007 ()
Datums: 27/03/2013 12:04

>Es par metāla,kaimiņam ir plastmasas,kuras ledum aizaugot pilnā caurules diametrā,tās vienkārši >tika pārplēstas,pašam metāla nekādas problēmas......

Kaimiņam jumts un teknes no RUUKI.....

Re: Jumta notekas
Autors: J ()
Datums: 27/03/2013 21:58

Ruuki - tad visticamāk kaimiņam saplēsa tērauda teknes ar plastmasas pārklājumu....
Par to krakšķēšanu - tas varētu būt, jo plastmasa karstumā izplešas daudz vairāk nekā tērauds.
Nevienam nav Plastmo?

Re: Jumta notekas
Autors: kamis ()
Datums: 27/03/2013 22:27

Rudenī uzliku pirtij Plastmo notekas strādāt ar viņām tīrā bauda wnk un ātri. Man ziemas laikā rītošais sniegs gan 1 kronšteinu nolauza, bet man ir stāvs 45 grādu bezazbesta šīfera jumts uz kura nekas neturas. Probēmu mēģināšu risināt saliekot biežāk krošteinus lai slodze izdalās vienmērīgāk šobrīd attālums 80cm

Re: Jumta notekas
Autors: J ()
Datums: 27/03/2013 22:52

Paskatījos Plastmo paši iesaka stiprinajumus ne retāk par 60cm, bet paldies par info un pieredzi.

Re: Jumta notekas
Autors: Ēriks 0 ()
Datums: 28/03/2013 09:04

Nu nezinu, plastmasas notekas parasti tiek uzskatītas kā "vājāks" risinājums salīdzinot ar metāla. Ziemā it īpaši, plastmasa paliek trausla un ja ir neliela slodze, piem., sasnidzis sniegs, vai izveidojusies ledus kārta teknē, tad tas viss iet lejā un sadalās mazās drumstalās tā, ka vairs nav labojams.
Skataties paši, protams, bet es savai mājai nekad neliktu plastmasas. Man gan ir lētās Zn metāla, bet ja būtu bijusi drusku vairāk naudas, tad būtu uzlicis Ruukki.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********         **  ********  **    ** 
 **     **  **     **        **  **        **   **  
 **         **     **        **  **        **  **   
 ********   ********         **  ******    *****    
 **     **  **     **  **    **  **        **  **   
 **     **  **     **  **    **  **        **   **  
  *******   ********    ******   **        **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727