UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 5
Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: khe ()
Datums: 08/01/2013 09:46

Jauns veļasmašīnas sūknis...? Varbūt vienīgais arguments būtu -30...

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: khe ()
Datums: 08/01/2013 10:23

to Vienstāvs:
nevaru atrast kas šeit tirgo... ,jeb kas sūta šurp?

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Datums: 08/01/2013 10:53

Sildītājs nav slikta lieta, taču es neredzu milzīgu ieguvumu to likt vieglajiem auto, jo īpaši benzīnam. Ražotājs ir paredzējis, ka šie auto tiek normāli startēti LV klimatā bez motora sildīšanas. Resursu tas samazina droši vien, bet vai tas ir iemesls kāpēc mēs pārdodam savus auto?
Lielajām tehnikām gan tāds ir vērtīgs - traktoriem, smagajām, jo īpaši dīzeļiem. Pie lielākiem mīnusiem tos fiziski nevar iegriezt vairs.
Es daru vienkāršāk, ka pie lielākiem mīnusiem iemetu sēdeklī parasto ventilatorsildītāju un ieslēdzu kādu pusstundu pirms braukšanas. Logi atkūst, salons patīkami silts. Izrauju rozeti un rullēju lēnā garā, lai motors iesilst. Bet iespējams, ka tam nav nekāda nozīme, ja tikpat labi var piestartēt auto un ļaut tam 15 min pašam pasildīties un atkausēties.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Datums: 08/01/2013 10:59

Ja par motora sildītājiem, tad esmu redzējis 4 veidus:
1) tosola šlangu savienojumos - tāds kā Sever,
2) motora bloka tosola sildītājs - tāds kā Defa (bet to montē jau ražotāja paredzētajā bloka flancī, ja tāda nav, tad nevar),
3) kartera eļļas sildītājs - līdzīgs kā defa, bet šaubos vai vieglajiem tādu var likt, traktoram efektu dod acīmredzamu,
4) kartera eļļas sildītājs - plāksteris, pielipinās no apakšas (neko nevaru teikt par tā efektivitāti un pielietojumu vieglajiem - tirgo ss)

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 08/01/2013 11:32

Sever man draugs atveda no Maskavas. It kā vienā padomju auto detaļu veikalā arī solīja, bet runāšanas bija vairāk kā gribēšanas darīt.
Šobrīd es ikrītu ~10 minūtes darbinu autiņu, kamēr padzeru tēju. Tad, kad ārā ir -30°..-35°, ļoti pat derētu sildīt gan dzinēju (īpaši karteri), gan akumulatoru.
Vecajam autiņam bija bleķa karteris, gribēju iemetināt veļmašīnas sildītāju, tā arī nesanāca laika. Jaunākajam ir alumīnija ar miniatūrām ribiņām, kuras laikam nāksies noslīpēt. SS reklamētās oranžās nakļeikas esmu redzējis. Pagaidām interesei nopirku divas šādas:
[www.conrad.de]
Plānoju līmēt ap aķi cerot, ka locījuma vietā celiņi nepārlūzīs.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 08/01/2013 12:00

Par veļasmašīnas sūkni būs jāpaskatās - kādi šamējam blīvslēgi? Autiņa dzeses sistēmā ir +100°C un spiediens tāds, ka resnās šļaukas nevar ar roku saspiest!

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: khe ()
Datums: 08/01/2013 12:34

Liekas, ka o rings starp motora korpusu un sūkņa korpusu. Vispār parasti sastāv no 2 daļām. Motora korpusam tinumi ārpusē. Iedalas laikam izpumpējošajos un cirkulācijas variantos, kur pēdējiem ir vienk mazākas jaudas tinums un īsāki spārniņi...

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: khe ()
Datums: 08/01/2013 12:39

Defas štrunts man bija autiņā - nodega tens pēc 2 ziemām. 600w ir par maz - tā tāda ākstīšanās un neko pie -20 gr tāds neuzsilda pat 2st darbojoties... 2kw pietiktu ar 15 min, tik cirkulācija piespiedu vajadzīga....

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Dzindzis ()
Datums: 11/01/2013 00:41

Rekur var aplūkot auto nojumi
[foto.inbox.lv]

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: slepnis nelog ()
Datums: 11/01/2013 09:46

Apnika, ka busam autonomā apkure vairāk čakarējas nekā strādā, izrāvu ārā un vietā ieliku siltuma akumulatoru. Vieglajam būtu grūtāk, jo vietas mazāk, droši vien speciāli kaut kas jākonstruē, lai motortelpā dabūtu iekšā. Bet busam starp priekšējiem sēdekļiem ielīda 15L boilerītis, kādus zem izlietnēm liek. Sūknis tas pats no autonomkas. Pagaidām viss rullē. Temperatūra diennaktī nokrīt apmēram par 20-25 grādiem. Ja braucot uzsilst līdz 75, tad nākamajā dienā ir 55-60, vakarā ~50 , bet vēl pēc dienas 30. Vēl tik jāuztaisa uz signalizācijas pults, lai var 5min pirms braukšanas sūkni ieslēgt, neejot ārā.

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  ********  **     **  **     ** 
       **  **     **  **    **  **     **  **     ** 
       **  **     **      **    **     **  **     ** 
       **  *********     **     **     **  ********* 
 **    **  **     **    **      **     **  **     ** 
 **    **  **     **    **      **     **  **     ** 
  ******   **     **    **       *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727