UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
auto nojume pie esošas ēkas
Autors: andisk26 ()
Datums: 07/01/2013 09:46

Labrīt, izdomāju pavasarī pie mājas piebliezt klāt nojumi priekš autiņa. It kā jau nekas sarežģīts, bet...kādi optimālie izmēri ? kā labāk taisīt salaiduma vietu ar jau esošu 40 grādu šindeļa jumtu .Ārejā malā tur viss saprotams, ieliešu betona stabiņus pamatiem, brusa augšā un ok, bet kā pie mājas ? , savienot ar ēsošajām spārēm, vai jātaisa arī stabi, kas aizņemtu vietu... Varbūt kādam ir komentāri.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: pamats topošais ()
Datums: 07/01/2013 10:02

Pieredzes nav, bet esmu lasījis, ka var mēģināt "piesiet" pie ēkas, tur gan jāskatās, no kā blakus ēka ir būvēta.
Man gan nojumes nepatīk, jo kaimiņu kaķi tāpat var nākt ciemos un nočurāt auto radiatoru ;)

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Dzindzis ()
Datums: 07/01/2013 10:39

Man ir uztaisīta atsevišķi stāvoša auto nojume. Izmēŗi bija 5,5m x 5m. No divām pusēm ir dēļu sienas. Ja ir interese varu safočēt.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: jtdesign ()
Datums: 07/01/2013 10:43

Bez mājas foto un skicēm sanāk zobu labošana pa telefonu.

Jumtus var salaist kopā, tomēr vienkāršāk var izrādīties veidot atsevišķi.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Comanchero ()
Datums: 07/01/2013 11:00

Posted by: Dzindzis ()
Man ir uztaisīta atsevišķi stāvoša auto nojume. Izmēŗi bija 5,5m x 5m. No divām pusēm ir dēļu sienas. Ja ir interese varu safočēt.

Ir interese, lūdzu safočē! Arī atsevišķus mezglus

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: v_t ()
Datums: 07/01/2013 11:52

labāk ir taisīt klāt pie mājas, visas izvēlētās sienas garumā, lai var ielikt arī divus autiņus.
otrkārt, no mājas nākošais infrasarkanais starojums neļaus apsarmot vismaz tiem autiņa logiem, kas būs pie sienas vai pat abās pusēs. mazāk kasīšanas.
staros arī pasīvas mājas siena.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Rx ()
Datums: 07/01/2013 15:04

Lai no iekšpuses neapsarmotu auto logi, pēc braukšanas, liekot uz stāvēšanu, atveriet durvis caurvējam. Tā mitrais gaiss, kas siltumā ir ar lielu mitruma daudzumu, izies ārā un nebūs kam piesalt no iekšpuses.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: Dzindzis ()
Datums: 07/01/2013 15:14

Siltinātai mājai nav nekāda IR starojuma. Es lieku ļoti tuvu pie koka sētas man arī tā puse neapsarmo no ārpuses. Tur ir kaut kur citur knifs.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: andisk26 ()
Datums: 07/01/2013 15:51

ja stiprināšu jauno jumta, spāres 50x150 jau pie esošajām jumta spārēm 50x200, un ja jaunā jumta laidums ~4m , vai izturēs sniega svaru jo nojumes jumts jau nav nekāds stāvais, grūti tagad grādus pateikt, bet domājams varētu būt no 10-15grādiem ? Vai nu otrs , ka tās jaunās spāres laist līdz mājas sienai kur varētu galos papildus stiprinājumiem pie spārēm pieskrūvēt atbalstu ? vai šitāda jauna konstrukcija sasienot ar esošo kaut ko nesačakerē esošajam jumtam.

Re: auto nojume pie esošas ēkas
Autors: v_t ()
Datums: 07/01/2013 16:15

Rx
ziemā braucot, visu laiku taču pūš iekšā un žāvē jau tā sauso, auksto āra gaisu. tādā veidā nav pilnīgi nekāda vajadzība turēt pa nakti šķirbu vaļā. ja vien nav mode ar apaviem sanēsāt mega daudzumus sniega. turklāt lielos mīnusos apsarmo ārpuse - skrāpē jau galvenokārt ārpusi, cik atceros.

Dzindzis
IR starojums ir arī mājām ar ļoti biezu masīvās izolācijas kārtu.
IR starojumam šķērslis ir atstarojošā izolācija.

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **     **   *******   **       
 **  **  **  ***   ***  **     **  **     **  **       
 **  **  **  **** ****  **     **         **  **       
 **  **  **  ** *** **  **     **   *******   **       
 **  **  **  **     **  **     **         **  **       
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **       
  ***  ***   **     **   *******    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727