UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: gac ()
Datums: 10/05/2012 14:59

Baigais klusums...
Gribētos gan dzirdēt kāda būvinženiera viedokli!!!

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: Skaidrīte ()
Datums: 18/03/2021 10:43

vai drīkst sist caurumu 20cm mājas pamatos.lai izvestu kanalizācijas trubas virtuves notekūdeņiem?

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: ETT ()
Datums: 18/03/2021 11:36

Parasti gan izurbj. Cauruli pamatos gan vajadzētu nosiltināt...

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: agrais ()
Datums: 18/03/2021 11:36

Kam tāds liels caurums vajadzīgs???Ja tikai izlietne, trauku masīna, pietiek ar 50mm, nu labi, var 75mm.Ja tur vel tualete, tad 100mm, caurumu var izurbt 110mm.Tas viss elementari izdarāms.

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: deformācijas šuve ()
Datums: 18/03/2021 12:03

Drīkst jau, tikai rakņāt tos pamatus vajag ĻOTI uzmanīgi, 100 gadus veci pamati, kam blakus neveiksmīgi izrakta bedre, var ne tikai sākt pārvietoties, bet par reāli uz galvas uzgāzties ar visu sienu bez problēmām.

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 18/03/2021 12:28

Ieteikums..
Neņem tik nomā to dimanta caurumtaisāmo. Es riktīgi ieberzos.. Man keramzīta sienā vienu caurumu uz 150mm vajadzēja uztaisīt, lai varētu nosūcējam trubu izlaistu uz āru.
Man tas viens caurums izmaksāja apaļus 45 eiro.. Verķa noma, plus milimetra divas-trīs desmirtdaļas, kuras itkā nodila tam cilindram. Betonam es pat nestādos priekšā, kas pa ciparu var salekt.. to štrumu var vienkārši nopirkt par to nomas naudu.

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: agrais ()
Datums: 18/03/2021 18:21

Kas Tev keramzīta siena vareja baigi nodilt...Vispar jau var Depo kronurbjus nopirk, izmeri dažadi.Ja, dzilumi mazi, bet izurbt var.Un 45 eiro jau ari nav dargi...kalot visu dienu nočakaresies, tas būs vel dārgak. Tas par betonu, keramzīta cita lieta.

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 18/03/2021 22:17

Nu es jau ar tā domāju, kas var keramzītā nodilt..., gribēju tā pasmuko, jo visa apdare bija gatava, lai nav putekļjūra..nodila uz 45 eiro. Vainu samērīja " kā nākas" pie nodošanas vai sūds nevis kroņurbis. Depī nebija tāda diametra.
Varēja jau arì apurbt ar perfu un izsist.. tā es starp citu izdarīju pamatā, kur savajadzējas vienu caurumu uz dārzu priekš ūdensvada.

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: PetrolHead ()
Datums: 23/10/2021 17:37

Neliels jautājums par privātmājas (guļbūves) pamatiem.
Gadiem ejot, esmu ievērojis, ka uz viena mājas stūra plaisa, kas ir mūra pamatos, paliek ar vien lielāka. Pie visa tā ir vēl viena plaisa uz tā paša stūra tikai otrā pusē. Sanāk ka mājas pamatu stūris ir aizgājis/noslīdējis uz leju ap 10mm, skatoties pēc pamatu augstuma. Blakus šim stūrim (3m attālumā) ir liels koks (kļava). Diametrā ap 0,8-1m.
Vai koka sakņu sistēma var veicināt pamatu nosēšanos? Vai iespējams novērst, vnk nogriežot koku? Kā ir ar sakņu sistēmu, kas satrūdēs ?

Paldies!

Re: Privātmājas pamati un kanalizācija
Autors: Aldiss ()
Datums: 23/10/2021 18:26

Parasti gan koku saknes nevis nosēdina, bet paceļ pamatus. Nav tā, ka saknes ir zem tās augstākās sienas?

Vēl pamati plīst, ja tie caursalst-sals izcilā, rodas plaisa, plaisā saiet dubļi, tad atkal sasalst un tā lēnām progresē.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **     **   *******    ******  
       **  **     **   **   **   **     **  **    ** 
       **  **     **    ** **           **  **       
       **  *********     ***      *******   **       
 **    **  **     **    ** **           **  **       
 **    **  **     **   **   **   **     **  **    ** 
  ******   **     **  **     **   *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727