UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8
Re: Siltināšana - gaisa sprauga starp iekšējo un ārējo mūri
Datums: 19/01/2021 11:08

Manas domas ir tādas, ka šajā situācijā daudz labāks būtu variants ar uretāna tipa putām (man šķiet, ka viņas arī pa urbumiem no ārpuses pūš). Tas būtu samērā klasisks siltinājuma variants, un šķiet arī pēc parametriem nebūtu slikti - gāzbetons + 8cm putas.
Ekovati savukārt tur nebūtu prātīgi likt man šķiet, jo ekovatei prasās mitruma migrēšanas iespējas, bet ne gāzbetons ne ķieģelis nav tas elpojošākais materiāls. Ekovatei parasti no ārpuses tiek likta kokšķiedra, kura elpo un attiecīgi mitrums no vates var izvēdināties labāk.

Re: Siltināšana - gaisa sprauga starp iekšējo un ārējo mūri
Autors: Austrs ()
Datums: 20/02/2021 11:06

Es gan teiktu, ka gāzbetons ir pat ļoti elpojošs materiāls. Un arī mitrumu looti labi uzsucošs.

Re: Siltināšana - gaisa sprauga starp iekšējo un ārējo mūri
Autors: Aldiss ()
Datums: 20/02/2021 20:32

Poliuretāna putas siltinot caurumos nepūš, pārāk liels risks pārplēst māju. Pūš tā saucamās "termoputas", kas ir pavisam cits materiāls, mīksts kā zefīrs. Ir lasītas sliktas atsauksmes, varbūt tā tikai sagadīšanās un pūtēji nepareizu sastāvu uzmaisījuši un materiāls sarāvies.

Hk35 savukārt nav diez ko labs caurumainām sienām- to vējš to caurpūš un izolācija nestrādā. Priekš 8CM spraugas visai padārgs sanāks.
Atliek minerālvate vai celulozes vate.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **   *******   ********   **      ** 
  **   **   **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
   ** **    **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
    ***     **  **  **   ********  ********   **  **  ** 
   ** **    **  **  **         **  **     **  **  **  ** 
  **   **   **  **  **  **     **  **     **  **  **  ** 
 **     **   ***  ***    *******   ********    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727