UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Motobloks
Autors: Danimars. ()
Datums: 08/08/2011 12:09

Sveiciens. Nu ir nobriests iegādāties motobloku. Gribētu dzirdēt atsauksmes no tiem, kam īpašumā ir Motobloks Belarus - 09H (MTZ 09H). Kādi plusi, kādi mīnusi, kādas "uzpariktes" lietojat, vispār reālas atsauksmes būtu ļoti vēlamas.


Re: Motobloks
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 08/08/2011 12:58

Man pusotra tūkstoša par tādu skudru liktos pārāk sālīti. Par tādu naudu jau ne tikai aunu, bet pāris lietotus folksvāgenus var nopirkt! Ulbrokas angārā redzēju itāļu BCS 730 pa 1700 Ls:
[i243.photobucket.com]
Vai nesen apspriestā Ņeva nav izdevīgāka? (bet arī tā maksā 800 Ls!)
[www.failiem.lv]

Re: Motobloks
Autors: Danimars. ()
Datums: 08/08/2011 13:51

Pats motobloks maksā 1220Ls, Piekabe 484.00, Sniega tīrītājs 499.00, Frēze 430.00, vēl var dabūt pļaujamo, viss kopā izmaksātu ~3000Ls. Ārzemju analogi stipri vairāk. Tāpēc arī gribu zināt cik uzticams ir šis agregāts. Papildus tam papētīju cenas Baltkrivijā, visu var dabūt 60% lētāk kā šeit, tikai jāizdomā, kā to visu atgādāt + muita...



Re: Motobloks
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 08/08/2011 14:09

Pavasarī Baltkrievu izstādē (gan ne par tehniku, bet būvmateriāliem) tika stāstīts par servisu, ka šamie paši piegādā līdz robežai. Pieņemu, ka kautkādi vietējie kantorīši par taisnīgu samaksu apņemtos arī papīrus nokārtot.

Re: Motobloks
Autors: Danimars. ()
Datums: 08/08/2011 14:26

Vienstāvs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pavasarī Baltkrievu izstādē (gan ne par
> tehniku, bet būvmateriāliem) tika stāstīts par
> servisu, ka šamie paši piegādā līdz robežai.
> Pieņemu, ka kautkādi vietējie kantorīši par
> taisnīgu samaksu apņemtos arī papīrus
> nokārtot.


Tev kaut kas precīzāks nav, googloju jau labu laiku, atrast neko nevaru izņemot apavus un apģerbus:)

Re: Motobloks
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 08/08/2011 14:36

Internets un Baltkrievija, tās laikam diezgan dažādas lietas ;)
Konkrētā saruna bija par putustiklu ar
[www.gomelglass.by]
Es Tavā vietā papētītu Daugavpils sludinājumu portālus vai pat avīzes. Latgales veikalos šo to no Baltkrievu precēm var manīt, bez tam manuprāt pārrobežu integrācijā ES muitas nodoklis ne vienmēr tiek iekļauts. Daudz preču esot Viļānu gadatirgos, kas notiek reizi divos mēnešos vtml.

Re: Motobloks
Autors: Nejaanis ()
Datums: 29/08/2011 10:52

skatoties kaadaam vajadziibaam. lētāks bet ne sliktāks būtu MB HEBA - pēterburgas ražojums ko var nopirkt Rāmavā.

Re: Motobloks
Datums: 07/09/2011 00:59

Nepatīk man šīs sugas motobloki - it kā rūc un visi nosauktie agregāti ir tikai -
piekabē neko nesalikt, jo rati griezīs uz vietas, pļaujmašīna sitīs ciet nepārtraukti un muļļa neprātīga, frēzi nezinu, bet domāju ka kaka un par smagu, art nevar, vagot arī nē, sniegu stumt - neiespējami. Par tādu cenu - nekad!
Ir jāsaprot pāris lietas - ko nudien vajadzēs darīt un kur. Nekas nav universāls. Vistuvāk šim kroplim ir visi tie 4x4 sīktraktori - yanmar, isuzu, kubota, čehu tz4k utt. Tiem ir jau iespējams visas nosauktās lietas izmantot un uzticība man tiem būtu lielāka, ļoti liela. Turklāt beļi ir beļi - lēti, bet jālabo nepārtraukti un vērtība tiem krīt ātri. Saimniecībā lielā sāpe parasti ir zāle - reāli jāskata rotējošā, jo segmentu ir labi tikai ārzemju traktoriem un tie tikai zālei.
Nākamais variants pa lēto ņemt dt20, t25 diemžēl jau padārgs, T16 būs problēma ar pļaušanu un 3stūri. Nu ar tiem jau var perspektīvā, jo dārzu ideāli apstrādat, malku arī savest var un sakarināt jebkādus brīnumus uz klasiskā 3stūra. Kārtīgu sniegu arī šie 2 neizstums protams, bet svaigu un līdz 50cm - ar slīpo lāpstu mierīgi.
Ja pagalms ir mazs un saimniecība mini un abi austākminētie varianti par lieliem, tad es tomēr izvēlētos nopirkt 3, bet labas tam paredzētas lietas - frēze, pļaujmašīna. Transportam diemžēl nekā laba un maza nav kā tikai ķerra.

Re: Motobloks
Datums: 07/09/2011 01:06

Rezumējot - es stingri ieteiktu nepirkt nevienu motobloku un vēl jo vairāk nepirkt tos astronomiskās cenas piekarināmos, ļoti dārgi agregāti nudien un vēl nederīgi - godavārds. Nervus un veselību sabendēt.

Re: Motobloks
Autors: krist_aps ()
Datums: 03/11/2011 21:08

Iesaku labāk izvēlēties YANMAR traktoriņu.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    *******   ********   ********   **    ** 
 **    **  **     **  **     **  **     **   **  **  
 **               **  **     **  **     **    ****   
 **         *******   ********   ********      **    
 **               **  **         **     **     **    
 **    **  **     **  **         **     **     **    
  ******    *******   **         ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727