UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: vagondēļu īpatnības
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 11/06/2018 12:25

Vai kādam nav bijusi pieredze telpās ekspluatējam vagondēļu (12-14mm biezi) stiprināšanā ar skavām, piemēram, [www.forcefix.lv] ? Kādas atsauksmes?

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: Pavels.O ()
Datums: 11/06/2018 13:29

Ir 28 m2 mansardā apšūts ar vagondēli, stiprināju ar tādām pašām skavām, lielākais čakars ir iedzīt naglas skavās, šur tur arī sienas gan horizontāli, gan vertikāli apšūtas. Stāv jau 5 gadus bez nekādām izmaiņām, tikai daži vagondēļi pažuva, bet tas no stiprinājuma nav atkarīgs.
Kopumā turas pat ļoti labi, katrs nākamais dēlis iespiež to skavu un pastiprina saķeri, bet ja gribēsies, tad var izraut visu.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: asd ()
Datums: 11/06/2018 20:24

Mansarda griestus apšuvām ar 16mm vagondēļiem, kurus stiprinājām ar skavām, skaviņas gropē skūvējām ar skūvēm nevis nagliņām, kuras bija komplektā. Jo šad tad bija jāpartaisa, tad skrūves viegli varēja atskrūvēt. Latas nebija līmenī, tāpēc šur tur drošibai vagondēli pie latas pieskrūvējām ar stiprāku skrūvi.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: J ()
Datums: 12/06/2018 10:34

Tikko saliku visu mansardu ar šādām skavām. Stiprināju ar skrūvītēm. Atsauksmes tikai pozitīvas - izskatās daudz labāk nekā skrūvēts caur dēli. Jāņem vērā, ka skaviņas ir dažādas, Depo piemēram ir plānas un viegli lokās, citur var atrast biezāka metāla un noturīgākas.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: a es ()
Datums: 12/06/2018 15:15

Izmantoju Depo skavas, tikai stiprināju ne ar skrūvēm vai naglām, bet ar skavu pistoli.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 12/06/2018 15:56

Klaimeri + T veda skavas? Vai arī šāvi iekšā mammas spundē?

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 12/06/2018 17:35

Vai skavas skrūvējāt ar vienu vai divām skrūvēm? Es sliecos skrūvēt ar vienu.
Padalieties lūdzu ar vietām, kur vēl, izņemot Depo, var iegādāties šādas skavas. Internetu esmu izgooglējis krustu šķērsu, neko sakarīgu atrast nevaru.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 13/06/2018 08:24

es Klaimerus k-rautā pirku.

bet viņi ir var teikt ka visur.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: asd ()
Datums: 13/06/2018 09:00

Mēs skavas pirkām Būvniecības ABC uz Mūkusalas ielas, skrūvējām ar vienu skrūvi, latas bija ik pēc 60cm.

Re: vagondēļu īpatnības
Autors: lūdzu info ()
Datums: 13/06/2018 09:35

galvenais piemeklē atbilstošas skrūves, lai ieskrūvējot skavās - skrūves galva attiecībā pret skavu būtu pietiekami līdzena... jo pie tik plāna dēļa tā var traucēt nākamā dēļa uzstādīšanai ( es vismaz izmantoju skrūves ar torx. Skrūvēju tā ka skava mazliet deformējās iespiežoties koksnē... ).

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******    ******   **      **  **     ** 
 **     **  **    **  **    **  **  **  **   **   **  
 **     **  **        **        **  **  **    ** **   
 *********  **        **        **  **  **     ***    
 **     **  **        **        **  **  **    ** **   
 **     **  **    **  **    **  **  **  **   **   **  
 **     **   ******    ******    ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727