Alumīnija noteksistēma ar 40 gadu garantiju

Alumīnija noteksistēma ar 40 gadu garantiju

Austrijas alumīnija jumtu un fasāžu sistēmu ražotājs PREFA šajā sezonā sāk piedāvāt alumīnija lietus ūdens noteksistēmu ar izturīgu P.10 krāsas pārklājumu. Šobrīd ar P.10 pārklājumu ir pieejamas trīs populārākās noteksistēmas krāsas – Anthrazit, Hellgrau un Braun.

PREFA alumīnija noteksistēma ir izgatavota no augstākās kvalitātes alumīnija sakausējuma, kas ir viegls, nekorodējošs un videi draudzīgs materiāls. Ņemot vērā iepriekš minētās alumīnija īpašības, šāda materiāla noteksistēma ir ilgmūžīga un izturīga, turklāt alumīnija materiālam ir 40 gadu rūpnīcas izsniegta garantija. PREFA ir spērusi vēl vienu soli savu produktu ilgtspējīgā attīstībā, piedāvājot tirgū augstas kvalitātes alumīnija noteksistēmu, ne tikai izgatavotu no praktiski mūžīga materiāla – alumīnija –, bet arī pārklātu ar izturīgu krāsas slāni, kas nodrošina ilgstoši nemainīgu noteksistēmas izskatu. 

PREFA alumīnija noteksistēmas ar P.10 krāsas pārklājuma priekšrocības
♦ 40 gadu garantija gan materiālam, gan pārklājumam
♦ Izturīga pret izbalošanu, skrāpējumiem un lobīšanos
♦ Izturīga pret rūsu
♦ Videi draudzīga un 100% pārstrādājama
♦ Plašs noteksistēmas elementu klāsts

P.10 pārklājums harmoniski saskan ar PREFA jumta segumu un fasādes sistēmu matētajām virsmām, radot vienotu elegantu ēkas izskatu. Ja ir vēlme radīt kontrastus ar ēkas jumta, fasādes un noteksistēmas krāsām, arī tas ir iespējams, piemeklējot sev tīkamākos un interesantākos krāsu toņu salikumus.

PREFA piedāvā pilnīgu alumīnija noteksistēmas elementu klāstu – notekcaurules līkumus, revīzijas, cauruļu savienojumus, kā arī reņu stūrus, deformācijas šuves, noslēgus, āķus, dažādu veidu piltuves un citus elementus. Sortimentā ir pusapaļas un kantainas renes, jumta renes, apaļas un kantainas notekcaurules. Plašas iespējas pielāgot katrai ēkai atbilstošu un unikālu noteksistēmu, kas izcels un papildinās ēkas vizuālo izskatu. Vairāk par PREFA noteksistēmu – http://axcelere.lv/aluminija-notekas.Axcelere meal ir PREFA alumīnija jumtu un fasāžu sistēmu oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. 

SIA Axcelere metal | Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063
+371 67063750 | axcelere@axcelere.lv | www.axcelere.lv
www.fb.me/axcelere | www.axceleremetal.lv 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri