building.lv
IEVIETO sludinājumu
Izvieto savu sludinājumu
Izdomā, raksti, maksā ar SMS, gaidi zvanus ! Sludinājums būs redzams building.lv pirmajā lapa un forumā

Praktiskie padomi
Visi, kas nepieciešams radošam cilvēkam
www.diy.lv

Rakstu sadaļas Komercinformācija
Komercinformācija

Sakiet "jā" 99,9% tīrām rokām!

E-pasts

Berendsen roku dezinfekcijas putas

Mūsu rokas ik dienu tiek pakļautas baktēriju, t. sk. slimības ierosinošo, iedarbībai. Taču vai apzināties, cik infekciozas tās patiesībā ir? Nav nepieciešams sarokoties ar kādu, lai apmainītos ar baktērijām. Baktērijas patiesībā ­saglabā dzīvotspēju un ir infekciozas līdz pat 24 stundām – uz jebkuras virsmas!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 jūlijs 2014 10:22
 

SIA ONNINEN februāra akcija

E-pasts

Februāris ir ISOVER mēnesis, tādēļ rīkojam akciju: Iegādājoties jebkurus ISOVER produktus par 1000 EUR (bez PVN) dāvanā saņemsiet ISOVER izolācijas vates nazi. Ar noteikumiem varat iepazīties šeit.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 februāris 2014 22:34
 

Cramo investē jaunā tehnikā

E-pasts

2013. gada pēdējā kvartālā un 2014. gada sākumā iegādātas vairākas jaunas tehnikas vienības, iekārtu parka papildināšanai un atjaunošanai.

Iekārtu tehniskos datus skatīt www.cramo.lv

Interesē noma? Zvaniet 67 387 555 vai sūtiet pieprasījumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 03 februāris 2014 10:49
 

CRAMO PIESAISTA AR IZDEVĪGIEM NOMAS NOSACĪJUMIEM

E-pasts

Iepriecinošas ziņas visiem, kas plāno nomāt – Cramo pagarinājis akciju Cramo Dāvanu Grozs līdz 2014. gada 31.martam.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 janvāris 2014 20:39
 

Berendsen kokvilnas paklājs – līderis tīru grīdu nodrošināšanā

E-pasts

Telpu tīrība ir ikvienā gadalaikā aktuāls jautājums. Ziemā sniegs un sāls, rudenī dubļi un ūdens, vasarā putekļi, bet pavasarī smiltis no ielām – tas viss paliek uz grīdas jūsu telpās, ja to neaizsargā paklājs. Iepazīstieties ar Berendsen kokvilnas paklāju servisu, jo iespējams, ka izvēlēsieties tieši to!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 16 janvāris 2014 22:02
 

Klāt žurnāls "Būvinženieris". 2013. gada pēdējais numurs. Decembris

E-pasts

Par ko vēsta decembra numurs?
2013. gada 21. novembris. Ne vien Latvijas sēru diena, bet arī Latvijas būvniekiem vēl nebijusi traģēdija. Sabrūkot vēl tikai pirms pāris gadiem Zolitūdē uzbūvētā veikala jumtam, drupās aprakti 54 cilvēki.

2013. gada notikumi būvindustrijā. Gada būve, gada cilvēks, gada konstrukcija, būvmateriāls. Par tiem un ne tikai izsakās "Būvinženiera" lasītāji.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 16 decembris 2013 19:51
 

Spoguļplēve – modes tendence vai nepieciešamība?

E-pasts

Kad saule rada diskomfortu

Lai arī ārā ir rudens, kas jau tradicionāli mūs nelutina ar saulainu un patīkami siltu laiku, tomēr arī pavasaris vairs nav aiz kalniem. Tieši februāris un marta mēnesis pēc vides speciālistu atzinuma ir saulainākie gada mēneši. Kuram gan nepatīk omulīgā sajūta, ko mājoklī rada pirmie siltie pavasara saules stari! Tomēr patīkamais var ātri pārvērsties nevēlamajā, jo pārmērīgi saules piespīdētas un uzsildītas telpas rada diskomfortu un nepatīkamas sajūtas. Lai arī ne tik intensīva kā vasarā, arī pavasara saule spēj īsā laikā telpās radīt neizturamu tveici. Kā rīkoties?

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 02 decembris 2013 20:49
 

Berendsen higiēnas aprīkojuma serviss – Jūsu uzņēmuma "jaunā seja"!

E-pasts

Radot priekšstatu par savu uzņēmumu, tīrs un kārtīgs birojs ir vēl nozīmīgāks nekā pirmā kafijas tasīte, kuru izdzerat kopā ar savu klientu vai sadarbības partneri. Jūsu birojs ir uzņēmuma mājvieta un atspoguļo jūsu attieksmi pret sevi un apkārtējiem, tādēļ iesakam izmantot dažus no Berendsen labākajiem produktiem, kas ofisa labierīcību telpas padarīs mājīgas un akurātas.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 02 decembris 2013 08:51
 

Novatoriski un videi draudzīgi prožektoru masti – Tower Light!

E-pasts

SATEMA BALTIC SIA ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Kā vienīgais pārstāvis Skandināvijas un Baltijas tirgū Satema Baltic SIA piedāvā jaunās paaudzes Tower Light (Itālija) mobilos prožektoru mastus.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 novembris 2013 13:53
 

Schindler piedāvā jaunu, inovatīvu lifta modeli augstākās klases biroju ēkām

E-pasts

Cilvēks pierod pie ērtībām, droša un uzticama komforta, tālab ikviena jauna inovācija, kas ikdienas dzīvi padara vēl patīkamāku, ir tikai apsveicama. Tiem, kas strādā daudzstāvu ēkās, viens no šādiem komforta apliecinājumiem nenoliedzami ir lifts. Arī šajā jomā ir kur tiekties un pasaulē pazīstamā liftu ražošanas kompānija "Schindler" nesen nākusi klajā ar vienu no saviem inovatīvākajiem pacelšanas tehnikas izstrādājumiem – liftu "Schindler 5500™". Šis modelis pasūtāms arī Latvijas vajadzībām.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 novembris 2013 10:48
 
Vairāk rakstu...

Reklāmsaites

www.kamins.lv
>500 Kamīni vienā veikalā!


 

Jaunākais no forumacommodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Ķer preces

Foto galerijas