Rakstu sadaļas Komercinformācija
Komercinformācija

Alumīnija radiatori FERROLI!

E-pasts

Itāļu uzņēmums FERROLI tika dibināts 1955 gadā. Uz to brīdi tas bij mazs uzņēmums, kas ražoja gāzes apkures katlus nelielā apjomā. Uz šodienu FERROLI sevī iekļauj virkni uzņemumu ( FERROLI GROUP ), kas nu jau ir starptautiski atpazīstama. Alumīnija, sekciju, radiatori ir piemēroti gan daudzīvokļu namiem, gan privātmājām, aizvērtā tipa apkures sistēmā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 20 jūnijs 2013 15:00
 

Žurnāls Būvinženieris 2013. gada jūnijā

E-pasts

Jūnija numurs mudina satikt dzīves gudros un orientēties uz attīstību.
Lasot žurnālu, uzzināsiet par to kādus objektus Londonā apmeklēja konkursa „Būvindustrijas gada balva” laureāti. Lūk, daļa no tiem: Olimpiskais parks, „The O2”, Londonas Nacionālais teātris. Viņiem bija tikšanās arī Latvijas vēstniecībā, Vestminsteres pilsētvaldē.
Turpinot publicēt ceļu būves inženiera Aivara Treiča piedāvāto pētījumu par Rīgas bruģa attīstību, esam nonākuši līdz mūsdienīgiem ielu segumiem.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 12 jūnijs 2013 08:43
 

Saicos pārklājumu sistēmas – uztur Jūsu dārza koka klājus un mēbeles skaistas un ilgi kalpojošas

E-pasts

SAICOS Speciālā eļļa kokam (SPECIAL WOOD OIL) ir speciāla eļļas beice kokam, kas izstrādāta atbilstoši pēdējiem zinātnisko pētījumu rezultātiem, lai aizsargātu un saglabātu dārza koka klājus un dārza mēbeles, it īpaši no cietkoka, ar spiedienu impregnēta mīksta koka vai termokoka.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 jūlijs 2013 15:02
 

Dušas kabīņu jaunumi

E-pasts

Sveiki, mīļie Buliding.lv lasītāji!
Šajā rakstā iepazīstinām Jūs ar “Baltijos Brasta” izgatavoto dušas kabīņu un sienu jaunumiem, kā arī populārākajiem izstrādājumiem.
Strādājam, vadoties pēc pārbaudītām vērtībām, un īstenojamtās jau kopš dušas kabīņu ražošanas sākuma 2002. gadā.
Uzticamies kvalitātei, dizainam, funkcionalitātei un labai apkalpošanai. Pircēji tāpat arī slavē mūsu dušas kabīnes, to konstrukcijas, hermētiskuma un vienkāršās apkopes dēļ.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 21 jūnijs 2013 09:55
 

Kā nopirkt kvalitatīvu jumtu?

E-pasts

Ruukki ir Somijas uzņēmums ar vairāk kā 50 gadu pieredzi jumtu segumu un tērauda konstrukciju ražošanā. Lai uzturētu konkurētspēju starptautiskajā tirgū, Ruukki veic lielus finansiālus ieguldījumus tehnoloģiskajā un kvalitātes attīstībā kā arī seko līdzi jaunākajām modes tendencēm jumtu sektorā veicot nepieciešamās modernizācijas.
Ruukki darbības pamatā ir augstas kvalitātes produktu ražošana, ko nodrošina modernākie zinātnes sasniegumi apvienojumā ar ilggadēju pieredzi tērauda apstrādes jomā.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 maijs 2013 14:34
 

Pretsaules logu plēves mājai, dzīvoklim vai birojam

E-pasts

Līdz ar gada silto un saulaino mēnešu iestāšanos aktuāls kļūst jautājums arī par iespēju paslēpties no saules telpās. Lai stiklotās ēkās saule pārlieku nenomocītu iemītniekus, lielisks risinājums ir pretsaules logu plēves, ko piedāvā www.logutonesana.lv.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 maijs 2013 09:27
 

Ekskluzīva pasaulslavenu zīmolu santehnika par pieņemamām cenām tagad arī Latvijā

E-pasts

Ekskluzīva santehnika nozīmē ekskluzivitāti visos tās parametros – sākot no augstākās kvalitātes izejvielām, ražošanas procesa, kas pakļauts visstingrākajai kontrolei, premium klases apdares līdz izcilai funkcionalitātei un ilgmūžīgai lietošanai. Nenoliedzami, cena šādiem izstrādājumiem ir augsta, taču ne tik augsta, lai sapnis par skaistu vannas istabu nepārvērstos īstenībā. To pierāda uzņēmuma SB Siltumtehnika pārdomātā un tālredzīgā tirdzniecības stratēģija. SB Siltumtehnika šobrīd ir vienīgie Baltijā, kas pārstāv vairākus ekskluzīvus Eiropas santehnikas ražotāju zīmolus, turklāt par ļoti vilinošām cenām.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 25 oktobris 2013 15:13
 

Dabiskais akmens – praktiskums un elegance

E-pasts

Kopš senseniem laikiem ir zināmi dažādi dabiskā akmens materiāli, kas tika izmantoti celtniecībā un arhitektūrā. Arvien lielāku popularitāti akmens iekaro arī mūsdienās, tāpēc ielūkosimies tā īpašībās un pielietojumā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 maijs 2013 13:09
 

Apdares krāsas - vēl draudzīgākas videi un veselībai

E-pasts

Ja vēl pirms vairākiem gadiem videi draudzīgs un veselīgs dzīvesveids sabiedrībā tika dēvēts par savdabīgu modes tendenci, tad šobrīd neviens vairs nešaubās par tā pozitīvo ietekmi un priekšrocībām. Arī daudzu ķīmisku produktu ražotāji arvien vairāk meklē risinājumus, kā mākslīgi radītās sastāvdaļas aizstāt ar tuvāk dabai esošām. To vidū arī apdares krāsu ražotāji, kas cenšas radīt videi draudzīgus produktus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 09 maijs 2013 08:25
 

Inovatīvas tehnoloģijas no Saint - Gobain Weber!

E-pasts

Jaunie FIBO starpsienu bloki

Saint-Gobain Weber koncerna ietvaros pastāvīgi tiek radīti un ražoti inovatīvi produkti. Šā gada martā Latvijas tirgū tiek ieviests uzņēmuma jaunais izstrādājums – FIBO starpsienu bloki, kuru unikālā forma paredzēta gan vienkāršiem, gan sarežģītiem risinājumiem. Bloki tiek ražoti Saint –Gobain Weber rūpnīcās no keramzīta un cementa javas speciāla maisījuma pēc vācu tehnoloģijām instalētajās formās izmantojot vibrējošās presēšanas tehnoloģiju.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 03 maijs 2013 14:55
 

Cietais vasks – eļļa

E-pasts

Ļoti īpašs koka pārklājums uz dabīgu eļļu un vasku bāzes.

Priekšrocības:
SAICOS CIETAIS VASKS – EĻĻA ir radies pēdējo zinātnisko pētījumu rezultātā par vislabāko koka apstrādi. Tas ir profesionāls un viegli kopjams dabīgs pārklājums koka grīdām un citām koka virsmām iekštelpās.
SAICOS CIETAIS VASKS – EĻĻA ir videi draudzīgs un tam ir mikroporaina struktūra.
SAICOS CIETAIS VASKS – EĻĻA nodrošina koka virsmai lielu kalpošanas ilgumu un skaistu izskatu. Tas ir bezkrāsains (caurspīdīgs), un kad nožuvis sauss, tam nav smaržas.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 28 maijs 2013 09:47
 

Roto jumta logu priekšrocības

E-pasts

Roto izgatavo augstvērtīgus jumta logus, kuri atšķiras no citiem būvmateriālu tirgū pieejamiem līdzīgiem izstrādājumiem ar pārsteidzoši efektīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, kas daudzās ziņās ir pārāki par konkurentu piedāvājumiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 jūnijs 2013 13:38
 

Lielisks mērinstrumentu komplekts meistaram

E-pasts

Kurš gan sevi cienošs meistars nav vēlējies savai instrumentu kolekcijai pievienot dažus precīzus mērinstrumentus, lai vieglāk un precīzāk veiktu darbus mājās, garāžā, vai darba vietā? Mums ir kaut kas tieši jums.

Perfekts komplekts no PREXISO īstam meistaram tikai par 150 Ls.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 16 aprīlis 2013 10:39
 

Visām SDMO portatīvajām iekārtām 10% atlaide!

E-pasts

Laiks iegādāties ģeneratoru!

Tikai līdz 10. maijam, SIA Energolukss piedāvā visām noliktavā esošajām SDMO portatīvajām iekārtām 10% atlaidi! 22 ģeneratoru modeļi, 4 ūdens un dubļu sūkņu modeļi, kā arī 2 modeļu metināšanas elektrostacijas! Atlaide pat līdz 200Ls!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 aprīlis 2013 14:08
 

Žurnāla „Būvinženieris” aprīļa numurā meklējiet...

E-pasts

Aprīļa vidū pie lasītājiem nonāk Latvijas Būvinženieru savienības žurnāla „Būvinženieris” jaunais - aprīļa numurs, šoreiz biezāks kā ierasts un pārbagāts ar spilgtiem būvindustrijas notikumiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 09 aprīlis 2013 09:17
 

SIA ONNINEN aprīļa akcija

E-pasts

Onninen  mēneša produkts - ORAS maisītāji:
Dušas komplekts 500 ORAS NATURA tikai 43.68 Ls*
Termostata dušas maisītājs 7140Y ORAS OPTIMA - 87.85 Ls*
Izlietnes maisītājs ORAS SAFIRA 35.63 Ls*

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 aprīlis 2013 21:28
 

PERI Domino veidņu pielietojums privātmājas pamatu betonēšanai, optimizējot nomas laiku un transporta izmaksas.

E-pasts

Šis pamatu izbūves projekts septembrī ir realizēts Olainē, Rīgas rajonā. Betonēšana tika veikta vienā ciklā, izmantojot 220 kvadrātmetrus 1.25 m augstus PERI Domino veidņu paneļus.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 aprīlis 2013 13:54
 

Tulikivi keramikas krāsnis

E-pasts

Šķiet, ka par pašu dabiskāko un noteikti pašu senāko apkuri var saukt malkas apkuri. Krāsns apkure ir ievērojami lētāka nekā citi mūsdienīgāki apkures veidi (gāze, elektrība, centrālapkure).  Pie tam malka ir atjaunojams energoresurss.  Mūsdienu būvniecības tehnoloģijas paredz samazināt ēku siltuma zudumus līdz minimumam, kas palīdz ievērojami samazinat ēkas apkures izmaksas un nodrošina veiksmīgu malkas apkures izmantošanu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 24 aprīlis 2013 09:52
 

Zemgales tehnoloģiskā centra koka paneļu mājas

E-pasts

Kuram gan negribas dzīvot savā mājā? Iespējams, ka tajā pavadīsiet visu savu dzīvi, tāpēc pirms izlemjat par tik nopietnu soli, jāizpēta visas iespējas. Protams, var nopirkt jau gatavu, bet patīkamāk un drošāk, ja var dzīvot mājā, kuras radīšanā piedalījies pats saimnieks. Tā būs tieši jūsu vajadzībām piemērota.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 marts 2013 16:18
 

Tirgū ienāk pēc SIA AFI pasūtījuma Zviedrijā ražotas smērvielas

E-pasts

Lai tehnika kalpotu bez problēmām, tai nepieciešama regulāra un atbilstoša kopšana. Kvalitatīvas smērvielas izvēle ir viens no priekšnoteikumiem, lai gultņi, zobrati, bukses, citas detaļas un konstruktīvie mezgli pilnībā pildītu savas funkcijas. Tieši tālab SIA AFI, kas pazīstams kā dažāda veida lauksaimniecības tehnikas un aprīkojuma rezerves daļu tirgotājs, šajā pavasarī uzsāk piedāvāt jaunākās paaudzes smērvielas, kas ražotas Zviedrijā pēc īpaša AFI pasūtījuma.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 marts 2013 12:24
 

Jaunums Latvijas tirgū! Lāzera tālmērs Leica Disto D510.

E-pasts

Jaunais Leica Disto D510 - ir rokas lāzera tālmērs ar iebūvētu krāsu displeju, digitālo vizieri un digitālo līmeņrādi 360 grādiem. Lāzera tālmēra mērīšanas attālums ir līdz 100 metriem uz jebkādu virsmu un 200 metru uz atstarojošu virsmu ar precizitāti +/- 1.0 mm. Iebūvēts Bluetooth datu interfeiss datu nosūtīšanai uz datoru reālā laikā. Lāzertālmēru ir iespējams lietot arī uz fottostatīva, kas padarīs mērīšanas darbus vēl vienkāršākus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 04 jūlijs 2013 10:50
 

SIA ONNINEN marta akcija

E-pasts

Onninen  mēneša produkts

Pērc UPONOR PEX starta komrtaplektu - instruments M12 dāvanā

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 08 marts 2013 12:41
 

ALPICAIR inverter tipa kondicionieri

E-pasts

Apkures izvēle vasarnīcai vai lauku mājai ir ļoti svarīgs jautājums, kas prasa plašu tehnisku sagatavotību. Šādai apkurei jādarbojas automātiskā režīmā. Ļoti svarīgi izvērtēt tuvumā esošās komunikācijas, vai tuvumā ir gāzesvads vai ir tikai elektrības pieslēgums. Ja tuvumā nav gāzes vada, tad gāzi kā apkures risinājumu izslēdzam uzreiz, jo tas prasīs lielus naudas ieguldījumus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 februāris 2013 10:00
 

Kādēļ tērauda jumts?

E-pasts

Ceļot jaunai ēkai jumtu vai renovējot esošo, jāizdara pareizā izvēle, kāds jumta seguma veids būtu vislabākais. Tirgotāji piedāvā daudz dažādu jumtu segumu, piemēram, tērauda, māla dakstiņu, bezazbesta šīfera, bitumena šindeļa vai kādu cita materiāla jumta segumu. Ja ikdienā nav cieša saskare ar jumtu materiāliem, tad tā ir grūta izvēle, kuram dot priekšroku, un bieži nākas uzticēties nepārbaudītiem ieteikumiem, īsti nesaprotot, vai izvēle ir izdarīta pareizi.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 februāris 2013 15:54
 

Jaunākās paaudzes mobilo prožektoru masti

E-pasts

SATEMA BALTIC SIA ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Kā vienīgais pārstāvis Skandināvijas un Baltijas tirgū Satema Baltic SIA piedāvā jaunās paaudzes Tower Light (Itālija) mobilos prožektoru mastus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 21 februāris 2013 21:59
 

Piedāvā būvgružus lielā apjomā

E-pasts

SIA, "Žaņa Lagzdiņa maizes fabrika" bez maksas piedāvā būvgružus lielā apjomā (ap 11 tūkst. kub.m.).
Atrašanās vieta: Rīgas centrā Bruņinieku ielā 73 un Bruņinieku ielā 101/103.
Tehniku būvgružu izvešanai jāsagādā pašiem.
Papildus informācija pa tālr. 29401136 vai 29265404

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 18 februāris 2013 10:41
 

Iznācis žurnāls „Būvinženieris” Nr.30

E-pasts

Februāra numurā lasiet:

  • Ko pirms LBS XXV kongresa saka LBS biedri, kuru biedra kartes numuri ir 1, 100, 300, 300, 500, 700, 800, 900.
  • Konkurss „Būvindustrijas gada balva” finišē.
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 14 februāris 2013 09:33
 

SIA ONNINEN februāra akcija

E-pasts

Onninen  mēneša produkts ir  ISOVER KK-AL izolācijas čaulas.
Februārī mēs piedāvājam papildus* 10% atlaidi noliktavas sortimenta ISOVER KK-AL izolācijas čaulām
* papildus esošai atlaidei

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 05 februāris 2013 14:35
 

BASF Elastospray poliuretāna izolācijas sistēmas

E-pasts

Ārsienas – iekšējā izolācija, ārējā izolācija zem dekoratīvā apmetuma, ārējā izolācija starp ķieģeļu mūrējumiem, ārējā izolācija starp mūrējumu un apšuvumu, koka karkasa konstrukcijas sienu iekšējā izolācija.

Slīpie jumti – iekšējā izolācija starp sijām, jumta ārējā izolācija virs sijām, slīpo jumtu izolācija ar viengabala pamatni.

Plakanie jumti – plakano jumtu izolācija ar viengabala pamatni, rūpniecisko plakano profilētā seguma jumtu izolācija.

Grīdas – bēniņu stāva siltumizolācija, apsildāmo grīdu izolācija.

Griesti – pagrabtelpu griestu izolācija.

Lauksaimniecības ēku iekšējā izolācija un rūpniecisko plakano jumtu izolācija no ārpuses.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 09 janvāris 2013 15:15
 

Iznācis žurnāla "Būvinženieris" decembra numurs

E-pasts

Decembra vidū klajā nācis Latvijas Būvinženieru savienības žurnāla „Būvinženieris” jaunais - decembra numurs. Tajā lasiet Latvijas Republikas Ekonomikas ministra Daniela Pavļuta  ceļa vārdus konkursa „Būvindustrijas gada balva” dalībniekiem un informāciju par to, kāda tad būs galvenā balva, ko saņems konkursa laureāti.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 decembris 2012 11:41
 

AM Furnitūra ievieš sortimentā jaunus produktus

E-pasts

Balstoties uz klientu atsauksmēm un ierosinājumiem, ieviešam sortimentā jaunus produktus, kas piedāvā vēl nebijušus tehniskos risinājumus un paplašina dizaina iespējas.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 novembris 2012 16:31
 

Bēniņu kāpnes ērtībām un drošībai

E-pasts

Gan privātmājās, gan sabiedriskās ēkās bieži vien ir nepieciešams nokļūt neapdzīvotās bēniņu telpās. Šim nolūkam var izmantot bēniņu kāpnes. Visoptimālākais un vispraktiskākais risinājums ir salokāmās vai sabīdāmās bēniņu kāpnes. Svarīgākā priekšrocība – aizvērtā stāvoklī kāpnes noslēptas griestos, atbrīvojot telpu zem tām.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 20 novembris 2012 15:40
 

Ūdens, kuru Jūs vēlaties!

E-pasts

Par to, cik svarīgs ir tīrs un svaigs dzeramais ūdens mūsu ikdienā, visiem ir zināms.
Bet kādu ūdeni mēs dzeram?
Vai mūsu mājās un darba vietā vienmēr ir pieejams tīrs un svaigs ūdens?
Iespējams, mēs pērkam ūdeni dažāda tilpuma plastmasas pudelēs, bet cik par to maksājam?
Cik pārmaksājam un cik daudz plastmasas pudeles mēs ikdienā izmetam, no kurām lielākā daļa tā arī netiek pārstrādātas?
Vai ir kāda alternatīva?

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 03 decembris 2012 10:33
 

Izvēlies kvalitatīvus ugunsdrošus siltumizolācijas materiālus!

E-pasts

Uzņēmums Keramserviss jau 13 gadus ir viena no vadošajām industrijas servisa kompānijām Baltijā. Uzņēmums strādā nozarēs, kurām ir aktuāli termoapstrādes un siltumtehnikas jautājumi.

SIA KERAMSERVISS plašā klāstā piedāvā kvalitatīvus ugunsdrošus siltumizolācijas materiālus, kas izceļas ar izcilām siltumizolējošām īpašībām paaugstinātu temperatūru vidē.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 novembris 2012 12:38
 

Akcija, no 22. oktobra līdz 30. Novembrim GENEO logiem!

E-pasts

Īpašs piedāvājums privātpersonām!

Vai gaidījāt būvniecības izstādi, jo vēlaties īpaši izdevīgi iegādāties modernus pakešu logus savai privātmājai?

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 25 oktobris 2012 08:15
 

Klāt pēdējais brīdis Ziemassvētku dekoratīvā apgaismojuma iegādei

E-pasts

Ir kāda vieta Rīgā, kur Ziemassvētku sajūtas valda visu gadu, neatkarīgi no gadalaika. Tas ir Adam Decolight Latvia birojs, kur plašā izvēlē tiek piedāvāti visdažādākie gaismas dekori pašvaldību un uzņēmumu vajadzībām. Adam Decolight Latvia vecākais menedžeris Vilnis Burtnieks atgādina – lai arī kalendārs rāda, ka Ziemassvētki vēl tālu, ir pats pēdējais brīdis padomāt par gaismas rotām savai pilsētai, ciemam vai uzņēmumam.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 29 janvāris 2013 11:31
 

Zanda Protector - Ļaujiet savai mājai uzmirdzēt!

E-pasts

Iepazīstinām jūs ar PROTECTOR virsmas pārklājuma dakstiņiem, kas eleganti izcels jūsu jauno jumtu un ilgāk saglabās jauna jumta efektu. PROTECTOR pārklājums padarīs jumta krāsu daudz piesātinātāku un ilgnoturīgāku. Zanda Protector dakstiņš pārliecinoši sāk iekarot tirgu!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 11 oktobris 2012 10:32
 

Iznācis žurnāla „Būvinženieris” oktobra numurs

E-pasts

Oktobra numurā Latvijas Būvinženieru savienības žurnāls „Būvinženieris” piedāvā:

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 oktobris 2012 09:03
 

Vēl ērtāka un izturīgāka membrānu savienošanas sistēma – Eurovent SISTĒMA SK2.

E-pasts

Domājot par Jūsu ērtībām un komfortu esam izstrādājuši īpašu produktu līniju – membrānas ar divām pašlīmējošām līmlentēm. Jaunā SK2 programma ir pieejama plašam Eurovent membrānu klāstam.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 24 septembris 2012 13:52
 

Atraktīva ēka – jumta un fasādes ēnu spēles!

E-pasts

Jaunais jumta un fasādes panelis izceļas ar neparastu virsmas struktūru. Plakne ir lauzta un tās neregulārās šķautnes rada mijiedarbību starp gaismu un ēnām, līdz ar to panākot virsmas toņu maiņu atkarībā no saules novietojuma. Ar FX.12 paneļiem māja kļūst „dzīva”.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 24 septembris 2012 13:02
 

PERI Domino veidņu pielietojums privātmājas pamatu betonēšanai, optimizējot nomas laiku un transporta izmaksas.

E-pasts

Šis pamatu izbūves projekts septembrī ir realizēts Olainē, Rīgas rajonā. Betonēšana tika veikta vienā ciklā, izmantojot 220 kvadrātmetrus 1.25 m augstus PERI Domino veidņu paneļus.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 septembris 2012 14:17
 

Kā pareizi izvēlēties jumta logu

E-pasts

Vēl pirms apmēram desmit gadiem jumta logu izvēle nebija tik plaša. Tagad ir iespēja izvēlēties atbilstošāko jumta logu veidu konkrētajai ēkai un tās īpašnieku vajadzībām. Tāpēc svarīgi zināt gan nosacījumus, kad var izbūvēt jumta logus, kā arī iegādāties atbilstošāko modeli, kas palīdzēs veidot telpu komfortablāku un ievērojami gaišāku.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 septembris 2012 09:09
 

CerapurSmart – ideāls apkures risinājums

E-pasts

Vasaras beigas ir pēdējais brīdis sākt domāt par privātmāju apkures sistēmu sakārtošanu vai izbūvi. Lai rosinātu ātrāku lēmuma pieņemšanu par gāzes apkures katla iegādi, vadošā Vācijas apkures iekārtu ražotāja Bosch pārstāvniecība Baltijas valstīs augusta beigās sāk JUNKERS kondensācijas tipa iekārtu CerapurSmart popularizēšanas kampaņu.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 augusts 2012 11:26
 

Pisuāri – vai tiešām ir nepieciešams ūdens skalošanai?

E-pasts

Ierastiem ar ūdeni skalojamajiem pisuāriem ir nepieciešami trīs, četri vai pat vairāk litru dzeramā ūdens vienai skalošanas reizei. Bet tas ir iespējams arī bez ūdens, elektrības un bez  ķīmijas.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 augusts 2012 07:04
 

SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLS SPU – klāj plānu kārtu, gūsti lielāku siltumnoturību!

E-pasts

SPU siltumizolācijas poliuretāna lokšņu materiālu var izmantot visur, kur vien nepieciešama siltumizolācija. Materiāls ir pietiekami ciets, tādēļ to droši var klāt arī terasei, balkonam,  jumta segumam, siltinot betonu u.c.

 

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 13 septembris 2012 22:01
 

Iznācis žurnāla „Būvinženieris” augusta numurs Nr.27

E-pasts

Latvijas Būvinženieru savienības žurnāls „Būvinženieris” tas jau sen no žurnāla LBS biedriem pārvērties par lielisku nozares žurnālu, kurā atrodama visplašākā spektra informācija esošajiem un topošajiem inženieriem. Nu jau žurnālu lasa ne tikai LBS biedri, bet daudzi citi, kas novērtējuši mūsu izdevumu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 oktobris 2012 08:31
 

TEMPSI un CETRIS

E-pasts

Būvmateriālu vairumtirgotājs SIA „Krimelte Latvia”, Latvijas būvmateriālu tirgū piedāvā jaunu produktu TEMPSI un CETRIS plāksnes iekšdarbiem un fasādes apdares darbiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 24 septembris 2012 13:32
 

DZERAMAIS ŪDENS no gaisa - ražots ar atmosfēras ūdens ģeneratoru!

E-pasts

Atmosfēras ūdens ģenerators vienmēr nodrošinās ar garšīgu, dzeramā ūdens kvalitātes prasībām atbilstošu ūdeni, kas turklāt tiek ražots no telpā esošā gaisa mitruma. Īpaši noderīgs tas ir ofisā vai mājā!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 jūlijs 2012 11:12
 

Ūdenssaimniecības attīstība un ūdens atdzelžošanas iekārta

E-pasts

Jau gandrīz desmit gadus Latvijas pilsētās un ciemos ar Eiropas līdzfinansējumu tiek būvētas un rekonstruētas ūdenssaimniecības. Ar katru gadu jūtama kvalitātes uzlabošanās attiecībā uz ūdens atdzelžošanas tehnoloģiju un iekārtu pielietošanu ūdenssaimniecību attīstības projektos. Tas, pateicoties pasūtītāju pieredzei, kas veidojusies šo gandrīz desmit gadu laikā, mācoties no savām un citu kļūdām. Taču nereti vēl sastopami nepārdomāti iepirkumi, kā rezultātā klients tiek pie nekvalitatīvas iekārtas un aplamas tehnoloģijas.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 jūnijs 2012 10:12
 

Ko darīt ar kanalizācijas notekūdeņiem un lietusūdeņiem?

E-pasts

Jaunums Latvijā – kvalitatīvi un efektīvāki infiltrācijas tuneļi

Šā brīža novitāte, kas ļauj veiksmīgi risināt lietusūdeņu un kanalizācijas notekūdeņu problēmas gan privātmājām, gan lieliem komercobjektiem, ir «GRAF» infiltrācijas tuneļi. Tos Latvijā izplata SIA «ARX», kura viens no gavenajiem pamatvirzieniem ir notekūdeņu attīrīšanas iekārtu tirdzniecība un uzstādīšana. Uzņēmuma veiksmīgā attīstība ļauj piedāvāt klientiem aizvien jaunus un lielākus apjomus aptverošus produktus.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 jūnijs 2012 11:08
 

JAWAR Dūmvadu sistēmas

E-pasts

Dūmvadu serviss, SIA piedāvā augstas kvalitātes keramiskās dūmvadu un ventilācijas sistēmas, kā arī dažādus dūmvadus no nerūsējošā tērauda tai skaitā gofrētos dūmvadus.

JAWAR dūmvadu sistēmas, tas ir dūmu izvadīšanas gatavs risinājums jaunbūvēm. Sistēmā ietilpst visi nepieciešamie elementi, kas nepieciešami dūmvada būvniecībai - elementi, kas veidoti no skābju noturīgas šamota keramikas, keramzītbetona bloki, aksesuāri no metāla, ka arī izolācijas materiāli no minerālās vates.
Dūmvadu serviss, SIA ir Polijas ražotāja JAWAR ekskluzīvais pārstāvis Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 jūnijs 2012 12:42
 

SILTUMAKUMULĒJOŠĀS PLĀKSNES

E-pasts

Minimāls energoresursu patēriņš un maksimāla enerģijas atdeve ir viens no galvenajiem rādītājiem, kas tiek vērtēts, izvēloties piemērotāko apkures veidu (sistēmu) jaunbūvēs, vai domājot par esošās apkures uzlabošanu, papildināšanu vai nomaiņu. Saskaņā ar minēto principu, galvenais mērķis ir panākt maksimālu siltuma atdevi ar minimālu energoresursu patēriņu. Šajā aspektā svarīgi ir ne tikai tas, cik efektīvi attiecīgo energoresursu (piemēram, malku) spēj izmantot attiecīgā iekārta (piemēram, krāsns, kamīns vai cita apkures iekārta), bet arī tas, kā iegūtā siltumenerģija tiek izplatīta telpā. Proti, būtisks ir veids, kā iegūtā siltumenerģija tiek uzkrāta (akumulēta), lai to izplatītu telpā vienmērīgi ilgākā laika periodā (šis princips ir izmantots, piemēram, krāšņu darbībā).

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 jūnijs 2012 09:17
 

Cedral fasādes paneļi – ilgmūžīgs un videi draudzīgs risinājums

E-pasts

Fasādes apšūšana ar paneļiem jeb saidings ir viens no ērtākajiem un parocīgākajiem dekoratīvās apdares veidiem ēkām, kam paredzēta ventilējamās fasādes konstrukcija. Salīdzinoši nesen apšuvuma materiālu klāsts Latvijas tirgū papildināts ar šķiedrainā cementa jeb fibrocementa paneļiem Cedral. Tas ir jauns risinājums, ko Latvijā piedāvā SIA Latroof Ltd, kas ir Lietuvas ražotāja ETERNIT Baltic ekskluzīvais pārstāvis Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 maijs 2012 08:44
 

Saliedēti darbinieki - pamats tālākai uzņēmuma veiksmei

E-pasts

Jebkurā uzņēmumā svarīga loma ir darbinieku motivēšanai, lai stimulētu viņus kvalitatīvāk strādāt un veicinātu uzņēmuma attīstību, kā arī saliedētu darba kolektīvu. Atpūtas centrs „Spāre” tagad piedāvā lielisku iespēju – kopīgu darbinieku boulinga spēli, jo arī firmas apmaksāta atpūta var būt ļoti labs motivējošais pasākums.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 29 maijs 2012 11:10
 

Balkona logs un citi jaunumi FAKRO sortimentā

E-pasts

Kompānija FAKRO, kuras galvenie darbības virzieni ir jumta logu un bēniņu kāpņu ražošana, 2012.gadā Latvijas tirgū sāks jaunu produktu tirdzniecību. Jau šā gada martā būvmateriālu izstādē MĀJA I 2012 tika demonstrēti jauni inovatīvi produkti: balkona logs FGH-V P2 Galeria un jumta logi ar paaugstinātu energoefektivitāti FTT U6 un FTT U8 Thermo.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 16 maijs 2012 20:01
 

“Caurules rosina domāt stratēģiski”

E-pasts

Pēdējā laikā masu medijos izskan pārmetumi centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem par lielajiem apkures rēķiniem. Galvenais tarifu pieauguma iemesls ir kurināmā sadārdzināšanās, sevišķi gāze, un pateicoties “Latvijas gāzei” par gāzi mums jāmaksā tik, cik maksā Eiropā – neskatot uz to, ka Latvija ir blakus Krievijai, ka gāze uz Latviju nav jātransportē tūkstošiem kilometru tālu un ka mums arī ir Inčukalna gāzes krātuve (kura, starp citu, nodrošina kaimiņu valstis, ieskaitot Krieviju). Vienīgais glābiņš, pieaugot dabas gāzes cenām, ir ceļš uz energoefektīvāku tehnoloģiju izmantošanu, un par to mēs šodien runājam ar SIA Bek Konsult direktoru un inženieru zinātnes doktoru Ivaru BEKMANI.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 maijs 2012 12:32
 

Rīgas koučinga skola piedāvā apmeklēt kursu "IEVADS KOUČINGĀ"

E-pasts

Rīgas koučinga skola piedāvā 10. un 11.maijā no plkst. 18:00 – 22:00 apmeklēt kursu "IEVADS KOUČINGĀ".

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 07 maijs 2012 10:42
 

SIA "AVEMAR LTD" piedāvā

E-pasts

Mūsu uzņēmums SIA "AVEMAR LTD" vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā piedāvā vadošā vācu koncerna FEIDAL ražotos apdares materiālus.

Kompānija FEIDAL ražo vairāk nekā 500 veidu augstas kvalitātes profesionālas krāsas un lakas.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 02 maijs 2012 09:52
 

Izdevīgi un kvalitatīvi logi – ātri, droši un uzticami!

E-pasts

Mūsdienās iespējams iegādāties daudz un dažāda veida logus. Diemžēl to piedāvātāji nereti nespēj pierādīt savu izgatavojumu drošumu un uzticamību, jo netiek piedāvātas garantijas, nav nepieciešamo sertifikātu. Turklāt vairumā gadījumu uzsvars tiek likts uz zemāku cenu, tādējādi atstājot kvalitāti otrā plānā. Tomēr arī Latvijā ir logu ražotāji, kas veiksmīgi spēj apvienot kvalitāti un izdevīgumu, piedāvājot dažāda veida augstas kvalitātes logus. To piedāvā SIA EUROLOGI.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 25 aprīlis 2012 09:57
 

Enerģiju taupošie jumta logi

E-pasts

Pēdējo gadu aukstās ziemas vēlreiz pierāda, ka mēs dzīvojam ziemeļu zemēs, kur siltumu saglabā pajumtē un pareiza telpu ventilācija ir viena no galvenajiem dzīvojamās telpas komforta prioritātēm. Tiem, kas taupa enerģiju, piedāvājam daudzfunkcionālos jumta logus ar tālvadības kontroli, kā arī plašu aksesuāru piedāvājumu ... Ko mums vēl var piedāvāt mūsdienu jumta logu ražotāji?

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 23 maijs 2013 08:53
 

Skaidu jumta izbūves un ekspluatācijas specifika, kvalitātes garantija

E-pasts

SIA „Līcīši un partneri” ar jumta skaidu izgatavošanu un jumtu klāšanu nodarbojas no 1991. gada. Sadarbībā ar Latvijas Jumiķu biedrību apzināta un izvērtēta visu Latvijas novadu jumiķu tradīcijas un pieredze.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 aprīlis 2012 15:25
 

Seminārs par PERI sastatņu pielietojumu gūst plašu celtnieku atsaucību!

E-pasts

Šī gada 5. aprīlī PERI organizētais seminārs par sastatņu pielietojumu guva plašu celtniecības nozares speciālistu atsaucību, pulcinot kopā 70 dalībniekus. Seminārs notika PERI apmācību centrā, PERI biroja un noliktavas kompleksā Rudeņi 6, Salaspils novadā.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 aprīlis 2012 15:27
 

Žogu un vārtu sezona ir sākusies!

E-pasts

Ir sācies pavasaris, tas nozīmē, ka arī žogu un vārtu sezona ir sākusies.  Klientu ērtībai tagad “Alfa žogi” birojs atradīsies jaunā adresē: Dārzciema ielā 60, Rīgā.
Tas ir pavisam netālu no Slāvu apļa, kur ir gan ērta piebraukšana, gan autostāvvieta.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 11 aprīlis 2012 11:17
 

Junkers CERAPURMODUL – energotaupoši gāzes apkures katli

E-pasts

Tuvojoties apkures sezonas beigām, ir laiks padomāt vai Jūsu esošās apkures iekārtas darbība Jūs apmierināja, vai nebūtu laiks padomāt par jaunas, modernākas iekārtas uzstādīšanu.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 03 aprīlis 2012 11:59
 

Bezazbesta viļņotās loksnes ETERNIT – teicams risinājums jumta klājumam.

E-pasts

Domājot par jumta segumu savai mājai, ikviens saimnieks vēlas izmantot kvalitatīvus un ilgmūžīgums materiālus, kas laika gaitā nezaudē savas tehniskās īpašības un saglabā pievilcīgu vizuālo izskatu. Viens no šādiem risinājumiem ir ETERNIT bezazbesta viļņotās loksnes, ko ražo Lietuvas uzņēmums Eternit Baltic.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 03 aprīlis 2012 09:22
 

Laiks domāt par siltumnīcu!

E-pasts

SIA ZTC jau trešo gadu piedāvā saviem klientiem siltumnīcas ar arkveida koka rāmi, kas pārvelkams ar plēvi. Mūsu ražotās siltumnīcas ir veiksmīgi pārlaidušas bargas ziemas ar biezu sniegu un lielu vēju.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 marts 2012 11:52
 

Gatavi sagaidīt pavasari

E-pasts

Līdz ar pavasara iestāšanos cilvēkiem parādās vēlēšanās apkārtējo vidi redzēt vizuāli baudāmu un sakoptu. Te labs palīgs Jums būs būvmateriālu interneta veikals - akolat.lv

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 marts 2012 16:46
 

Lineļļas koka krāsa – ekoloģija, skaistums un aizsardzība

E-pasts

Koki augot var sasniegt ievērojamu vecumu, taču koksne, ko izmanto būvniecībā pēc koka nociršanas, kā jebkurš organiskas dabas materiāls, noteiktos apstākļos var zaudēt izturību un nenodrošināt paredzēto kalpošanas laiku.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 20 marts 2012 15:25
 

Koka žogi "ThermoWood"

E-pasts

Galvenās termiski apstrādātas koksnes priekšrocības:
- visai izturīga pret sēnītēm un pūšanu, apstrādātas koksnes ilgmūžība vairākas reizes lielāka
- mitruma uzsūktspēja vairākas reizes mazāka
- izturīga un stabila, uz pusi mazāk „staigā”, salīdzinot ar ziemeļu priedes koksni
- izmantojot speciālu iekārtu, pārklāta ar glazūru, kas izturīga pret UV starojumu
- koka žogi tiek izgatavoti, izmantojot cinkotus profiles

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 marts 2012 15:00
 

VAR DZERT!

E-pasts

Diemžēl nav neviena cilvēka, kurš kaut reizi nebūtu saskāries ar akūtu zarnu infekciju. „Vēdera gripa” izraisa gremošanas traucējumus, vemšanu, caureju, drudzi. Tās izraisītāji (rota- un narovīrusi) ir ļoti bīstami un ārkārtīgi dzīvotspējīgi mikroorganismi- tiem nav bīstama izžūšana un izdzīvo gan pie augstām, gan zemām temperatūrām.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 12 marts 2012 11:38
 

AGP Serviss akcijas laikā aicina savlaicīgi nokalibrēt mērinstrumentus

E-pasts

Vēl pāris nedēļas un sāksies jaunā būvdarbu sezona. Ir pēdējais laiks pārskatīt savu darbarīku un aprīkojuma klāstu, vai viss ir sagatavots darbam. Tostarp, vai „kaujas gatavībā” ir visi ģeodēzijas un mērniecības darbiem paredzētie instrumenti. Iespējams, jums noderēs SIA AGP Serviss šī pavasara akcijas piedāvājums – iespēja nokalibrēt jebkura modeļa optiskos nivelierus par patiesi pievilcīgu cenu – tikai 17.69. Ls (ar PVN).

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 15 marts 2012 11:09
 

"Īpašo cenu diena" Tulikivi kamīnkrāšņu salonā

E-pasts

Ziema arī šogad, lai gan īsa tomēr bija pietiekami barga. Tuvojas pavasaris un beidzot būs iespējams atpūsties no sala un sniega, un kaut nedaudz atpūsties no rēķiniem par apkuri un iztērēt naudu citām vajadzībām. Ņemot vērā, ka pavasarī laika apstākļi ir mainīgi, bet rudens vienmēr atnāk negaidot, rēķini par elektrību, gāzi un citiem apkures veidiem var sabojāt jebkuru jauko noskaņojumu. Bet, ja tam vēl pievienojas energopadeves pārrāvumi, kas mūs “lutināja” pavisam nesen, tad paliek pavisam skumīgi. Nepatīkams pārsteigums jaunajā gadā bija arī gāzes cenu pieaugums, raisot pārdomas, vai par siltumu ir jāmaksā tik daudz?

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 februāris 2012 12:41
 

FERROLI – elektrisko ūdens sildītāju jauna līnija

E-pasts

Kompānijas Ferroli S.p.A. vēsture sākās 1955. gadā ar tērauda katlu ražošanu nelielā darbnīcā, ko atklāja kompānijas dibinātājs kungs Dante Ferroli. Tagad koncerna FERROLI sastāvā ir 10 ražošanas centri un 12 komerciālās nodaļas desmit Eiropas valstīs. Ražotās produkcijas sortimentā ietilpst sienas un grīdas apkures katli, klimatiskais aprīkojums, apkures radiatori, degļi un saules kolektori. Koncernam FERROLI pieder tādi pazīstami brendi kā Lamborghini calor, FER, Starclima, Rapido, Joannes, Eurotherm. Dotajā brīdī kompānijā tiek nodarbināti vairāk nekā 2200 cilvēki, firmas gada apgrozījumu sastāda vairāk nekā pusmiliards eiro. Šobrīd Latvijā darbojas kompānijas Ferroli S.p.A. oficiālā pārstāvniecība, kas nodrošina profesionālu tehnisko un servisa atbalstu visos kompānijas darbības virzienos.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 16 februāris 2012 10:22
 

Maksāt vai salt? Ir cita iespēja!

E-pasts

Daudzi no mums vēl atceras tos laikus, kad māju siltumu nodrošināja lielas, smagnējas un siltas malkas krāsnis, un no namu skursteņiem pacēlās dūmu strūkliņas. Lielākajā daļā centra namu, savrūpnamu un, protams, lauku māju tika kurinātas siltumakumulējošās malkas krāsnis, kas sildīja vairākas paaudzes.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 25 aprīlis 2012 14:20
 

Deco pirtīm - Ekoloģiska lineļļas koka krāsa (iekšdarbiem)

E-pasts

Produkta pielietojums:
Produkts tiek izmantots iekšdarbiem: pirts apdares dēļu, pirts lāvu dēļu un citu pirts materiālu virsmu apstrādei.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 09 februāris 2012 10:12
 

GreenEcoTherm granulu degļi – automātisks un lēts apkures veids

E-pasts

Ja jums šobrīd mājās ir cietā kurināmā malkas katls un jums nav laika pastāvīgi būt par kurinātāju, vai arī jums tas ir apnicis, labākais risinājums ir uzstādīt esošajam katla granulu degli. GreenEcoTherm degli. To var uzstādīt praktiski ikvienam katlam.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 08 februāris 2012 12:37
 

Kā jau šogad kļūt veiksmīgam/-ai?

E-pasts

Cik bieži esi uzdevis/-usi sev šos jautājumus –

  • Kā veiksmīgie cilvēki sasniedz daudz vairāk kā pārējie?
  • Kā veiksmīgiem cilvēkiem izdodas nopelnīt daudz vairāk kā pārējiem?
  • Kā veiksmīgie cilvēki paspēj būt visur un neskatoties uz lielo slodzi spēj atrast laiku arī atpūtai, kā arī saglabā dzīvesprieku?
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 02 februāris 2012 13:53
 

Deco grīdām - Ekoloģiska lineļļas koka krāsa (iekšdarbiem)

E-pasts

Produkta pielietojums:
Produkts tiek izmantots iekšdarbiem: grīdas dēļu, parketa, palodžu, trepju, mēbeļu, un citu koksnes virsmu apstrādei.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 09 februāris 2012 09:23
 

Deco colour apdarei - Ekoloģiska lineļļas koka krāsa (iekšdarbiem)

E-pasts

Produkta pielietojums:
Produkts tiek izmantots iekšdarbiem: koka ēku, guļbūvju sienu, apdares dēļu, koka rotaļlietu, mēbeļu un citu koksnes virsmu apstrādei.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 janvāris 2012 11:35
 

“KOMPĀNIJA AVOTIŅI” jaunie apvāršņi

E-pasts

SIA “KOMPĀNIJA AVOTIŅI” – viens no līderiem Latvijas tirgū metālizstrādājumu tirdzniecības jomā, paplašina piedāvājamo pakalpojumu klāstu. Novembrī tika atklāts servisa centrs līdz 6 mm biezu gludo karstā velmējuma lokšņu griešanai un armatūras apstrādei no 3 līdz 40 mm. Tādējādi kompānija sasniegusi jaunu līmeni metālapstrādes servisa pakalpojumu sniegšanā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 17 janvāris 2012 09:51
 

AGP Serviss ģeodēzijas mērinstrumenti - tagad par izdevīgākām cenām

E-pasts

Ziema ir piemērots laiks, lai savlaicīgi sagatavotos nākamajai būvdarbu sezonai pavasarī. Tas nozīmē ne tikai savest tehniskā kārtībā esošos darbarīkus un instrumentus, bet iegādāt arī jaunus. Gada nogalē to iespējams izdarīt par krietni izdevīgākām cenām. Arī SIA AGP Serviss, domājot par saviem klientiem, izveidots īpašs piedāvājums ģeodēzijas instrumentiem un to aprīkojumam, kā arī atlaides piešķirtas vairākiem ceļu būves un satiksmes organizācijai paredzētiem produktiem.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 08 decembris 2011 13:39
 

Krāsu serviss: Mēs zinām visu par krāsām un mēs esam PAR KRĀSĀM!

E-pasts

Kas mēs esam?

Krāsu serviss ir 2000. gadā izveidots Latvijas uzņēmums, kura dibinātājiem saistība ar krāsām sākusies krietni senāk somu un zviedru kopuzņēmumā. 10 gadu laikā īpašnieku vadībā Krāsu serviss ir izaudzis par vienu no lielākajiem krāsu tirdzniecības un krāsošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs un Baltkrievijā. Uzņēmumā strādā 50 darbinieku un gada konsolidētais apgrozījums sasniedz 5 miljonus eiro.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 decembris 2011 11:09
 

Buvserviss.lv 9 dienās aicina sagādāt visu celtniecībai nepieciešamo

E-pasts

Tālredzīgi būvnieki visu nepieciešamo jaunajam darba cēlienam pavasarī sāk gādāt jau savlaicīgi. Turklāt, ņemot vērā tuvojošās gada beigas un, nezinot, kādas cenu izmaiņas, sagaidāmas pēc 1. janvāra, daudzi uzņēmumi jau tagad iegādājas materiālus turpmāk plānotajiem darbiem. Deviņas dienas – laikā no 21. novembra līdz 1. decembrim - savas 9 gadu jubilejas ietvaros īpašs piedāvājums paredzēts būvmateriālu internetveikala Būvserviss.lv pircējiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 novembris 2011 11:36
 

Lieliska cena OSB-3 plāksnēm – Nepalaid garām!

E-pasts

OSB (Oriented Strand Board) ir presētas orientētās skaidu plāksnes, kuru pamatā ir koka skaidas. OSB plāksnes tiek izgatavotas, presējot skaidas augsta spiediena un temperatūras apstākļos, izmantojot sintētiskos ūdensizturīgos līmējošos sveķus. Skaidu izmēru robežas: garums līdz 150 mm, biezums līdz 0,7 mm.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 16 novembris 2011 14:08
 

Metāldakstiņi un metāla profili par lieliskām cenām!

E-pasts

Metāla jumtu segumi patlaban visai plaši tiek izmantoti kotedžas tipa māju segumiem un jaunu daudzstāvu dzīvojamo un sabiedrisko ēku celtniecībā, kā arī ražošanas būvēm, tai skaitā arī sarežģītas formas jumtiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15 novembris 2011 16:34
 

ETERNIT bezazbeta viļņotās loksnes tikai no 2,70 Ls/m2

E-pasts

Lietuvas-Vācijas kopuzņēmums Eternit Akmenė 1997. gadā laida klajā pirmās ekoloģiski tīrās un mūsdienīgās ETERNIT jumta klājuma loksnes Lietuvā. Eternit Akmenė ir vienīgais bezazbesta jumta klājumu ražotājs Baltijas valstīs. No 2001. gada 1. janvāra, pēc azbestu saturoša šīfera ražošanas aizlieguma ieviešanas, rūpnīcas jaudas pilnībā apmierina pieprasījumu pēc viļņotajām loksnēm. «Eternit» dažādu krāsu loksnes ir pierasta lieta mūsu būvlaukumos. Šis materiāls ir lieliski piemērots mūsdienu arhitektu jaunradei, tas ir pievilcīgs pasūtītājiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15 novembris 2011 15:21
 

Premium klases bitumena šindeļi tikai par 5,29 Ls/m2

E-pasts

Bitumena šindeļi - šis jaunais, augstvērtīgais produkts ar uzlabotiem tehniskajiem parametriem ir paredzēts oriģināliem dizaina risinājumiem. Laminēto jumta šindeļu forma un krāsa rada pilnīgi dabisku iespaidu. Izmantojot drošos, vēja necaurlaidīgos un izturīgos daudzlīmeņu laminētos bitumena šindeļus, jumts iegūst unikālu un arhitektoniski izteiksmīgu izskatu.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 15 novembris 2011 15:01
 

Pareizas kāpnes – lētāka apkure

E-pasts

Energoefektivitātes paaugstināšanai nepietiek tikai ar ēku ārsienu un jumta siltināšanu. Labāku rezultātu var sasniegt, pareizi izvēloties bēniņu kāpnes. Līdzās savam pamatuzdevumam — nodrošināt ērtu nokļūšanu bēniņos — kāpņu konstrukcijai jānodrošina pietiekama siltumizolācija, lai no telpas aizplūstu maksimāli maz siltuma.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 novembris 2011 10:40
 

Salokāmās durvis – ērts risinājums nelielam mājoklim

E-pasts

Plānojot remontu mājoklī tiek pārdomāta arī durvju izvēle un funkcionalitāte. Izvēloties iekšdurvis, jāņem vērā telpu kopējā platība, tas, kā durvis iederēsies kopējā interjerā un citi aspekti. Tāpēc durvju izvēle ir tik pat rūpīgs process, kā visa remonta plānošana.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 04 novembris 2011 15:09
 

LAX – elektriskās apkures eksperts izstādē "Māja. Dzīvoklis 2011”

E-pasts

Uzņēmums LAX, kā ierasts, izstādē "Māja. Dzīvoklis 2011”, kas notiek no š.g. 20 līdz 23 oktobrim,  piedāvā izstādes apmeklētājiem apskatīt Eiropā pazīstamās firmas THERMOR produkciju.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 februāris 2012 09:54
 

PERI Domino veidņu pielietojums privātmājas pamatu betonēšanai, optimizējot nomas laiku un transporta izmaksas.

E-pasts

Šis pamatu izbūves projekts septembrī ir realizēts Olainē, Rīgas rajonā. Betonēšana tika veikta vienā ciklā, izmantojot 220 kvadrātmetrus 1.25 m augstus PERI Domino veidņu paneļus.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 aprīlis 2013 13:14
 

Crete colors – risinājumi betona virsmām

E-pasts

Betona grīdas jāaizsargā un jāsaglabā. Tas nozīmē, ka jādomā gan par to izskatu, izmaksu efektivitāti, ilgstošu kalpošanas laiku. Grīdas risinājums ir C² «Crete Colors» produkti. To pamatā ir progresīvā litija tehnoloģija. C² litijs – mazas un ļoti aktīvas molekulas, kas nodrošina augstākās klases rezultātus. C² «Crete Colors» materiāli ir ilgtermiņa pētniecības gadu rezultāts.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 19 oktobris 2011 12:56
 

Aukstais asfalts bedru remontam

E-pasts

Aukstais asfalts ir paredzēts ātram un ērtam bedru remontam, kuras ir izveidojušās uz ceļu, autostāvvietu, pagalmu segumu u.c. virsmām.

 

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 05 marts 2012 14:20
 

Iespēja atgūt 50% no iztērētās naudas par vēja ģeneratoru! (KPFI)

E-pasts

SIA Energolukss palīdzēs Jums sagatavot un iesniegt projektu Vides Aizsardzības un Reģionālās Attīstības ministrijā, lai Jūs saņemtu atpakaļ 50% no iztērētas naudas par vēja ģeneratoru!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 03 novembris 2011 15:25
 

Ir klāt rudens darbi

E-pasts

Ir pienācis būvniecības sezonas aktīvākais laiks – rudens, un Onninen rīko šī gada otrajo ONNIMARKKINAT akciju, kura notiks no 2011. gada 3. oktobra līdz 14. oktobrim. Akcija tiek rīkota vienlaicīgi visās trijās Onninen Baltija valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Interese par iepriekšējām akcijām bija liela un esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 oktobris 2011 09:04
 

Lineļļas koka krāsa – ekoloģija, skaistums un aizsardzība

E-pasts

Koki augot var sasniegt ievērojamu vecumu, taču koksne, ko izmanto būvniecībā pēc koka nociršanas, kā jebkurš organiskas dabas materiāls, noteiktos apstākļos var zaudēt izturību un nenodrošināt paredzēto kalpošanas laiku.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 septembris 2011 13:31
 

Kabeļu NYM 3x1.5 izpārdošana

E-pasts

Kabelis NYM 3x1.5

Cena - 0,32 Ls ar PVN par metru

Akcija spēkā kamēr prece ir nolitavā

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 16 septembris 2011 12:32
 

Alfa žogi jaunums - preču pasūtīšana interneta veikalā!

E-pasts

Šogad firma “Alfa žogi” izveidoja interneta veikalu, kuru var apskatīt ieejot adresē www.alfazogi.lv, sadaļā INTERNETA VEIKALS. Šajā interneta veikalā  klients var apskatīt un pasūtīt  lielāko daļu no mūsu  piedāvātajam precēm. Interneta veikals tika izveidots, lai mūsu klientiem būtu ērtāk un nebūtu jāmēro ceļš uz mūsu veikalu. Visas preces un izcenojumus var aplūkot interneta veikalā. Īpaši ērti tas ir cilvēkiem, kuri nedzīvo Rīgā vai tās apkārtnē.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 15 septembris 2011 10:33
 

AGP Serviss aicina laikus sagatavoties ziemai un sarūpēt apsaimniekošanai nepieciešamo

E-pasts

Lai arī tikko sācies rudens un ziema, šķiet, vēl ir tālu, kārtīgs saimnieks tās sagaidīšanai sāk gatavoties laicīgi. Namu apsaimniekotājiem tas nozīmē sagatavot kvalitatīvus, parocīgus un izturīgus instrumentus sētnieku darbam. Viens no šādiem piederumiem, bez kā ziemā iztikt nav iespējams, ir konteineri sāls un smilšu uzglabāšanai.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 15 septembris 2011 07:56
 

Dabīgā akmens plašais pielietojums

E-pasts

Dabīgais akmens ir viens no vissenākajiem celtniecības materiāliem ar vislabāko nodiluma, klimatisko apstākļu (ūdens, sals, saule) un, pareizi apstrādāts, arī sāļu un skābju noturību.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 05 decembris 2011 13:31
 

Jauns risinājums Ruukki materiāliem. Rūpējies par apkārtējo vidi. Un ietaupi. Ietaupi līdz pat 30% no apkures izmaksām katru gadu!

E-pasts

Mēs esam to paveikuši. Desmitiem gadu ilgā pieredze sendviča paneļu ražošanā apvienojumā ar intensīvu materiālu izpēti, pilnveidošanu un visaptverošu tirgus analīzi, ir devusi gaidītos rezultātus.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 septembris 2011 13:02
 

Pasaule aiz skaista žoga

E-pasts

Tās ir mūsu mājas un dzīve. Kad to ietver skaists koka, plastmasas, metāla žogs vai dzīvžogs, mēs jūtamies droši un laimīgi. Un kas pateiks, ka žogs nav līdzīgs cepurei, pēc kuras pirmajā brīdī „skata vīru”?
Saka, ka aiz cieši noslēgtiem žogiem, caur kuriem neizlaužas pat saules gaisma, dzīvo ļaudis, kuriem patīk privātums. Aiz tiem žogiem, kam atstarpes starp žoga stabiņiem ir platākas, satiksim jaunumiem atvērtus saimniekus, kuriem patīk vērot apkārtni un pašiem būt redzamiem. Ar koka žogiem pagalmus iežogo tie, kas ciena tradīcijas, ar metāla – tie, kas vēlas, lai žogam būtu ilgs mūžs, plastmasas – tie, kas meklē vienkāršību, īstiem vai mākslīgiem dzīvžogiem – cilvēki, kas noilgojušies pēc dabas elpas.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 septembris 2011 09:01
 

Eko krāsas - vislabākais risinājums Tavai koka mājai

E-pasts

Ekoloģiskas koka krāsas vairs nav jaunums. Gluži tāpat, kā visā pasaulē, „zaļi” domājošo cilvēku skaits aug arī Latvijā. Arvien vairāk cilvēki par savu izvēlējušies koka māju. Rūpes par  vidi ietver sevī ne tikai nātru un nezāļu ravēšanu , tās ir arī rūpes par savu mitekli... Un katra māja mēdz stāstīt savu stāstu par tās īpašnieku. Šoreiz- noderīga informācija koka māju īpašniekiem, kuri nolēmuši savu māju krāsot ar ekoloģisko krāsu.

 

Dekoratīvas detaļas no blietēta betona

E-pasts

Firma ''Pamats un Co'' ražo precīzas formas  dažādas dekoratīvas detaļas ēku fasādēm, terasēm, balkoniem –  kolonas, balustrādes, apšuvuma detaļas fasādēm.

Kolonas ir ar dažādiem diametriem un ir iespējami dažādi kolonu garumi, dažādi kapiteļi un bāzes. Tās ir dekoratīvas un nav nesošas.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 30 augusts 2011 15:04
 

Darbs Vācijā — jauna iespēja nopelnīt!

E-pasts

Neviena zelta bedre nav mūžīga, un nu jau vairākus gadus arī Īrijas un Anglijas zemeņu lauki nav tik ienesīgi kā agrāk. Bet kā tautā saka — kad vienas durvis aizveras, citas atveras. Un jau kopš 2011.gada pirmā maija Vācijas darba tirgus laipni sagaida ikvienu strādātgribētāju.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 septembris 2011 12:09
 

Fibrolīts - mūsdienīgs būvniecības materiāls

E-pasts

Mūsdienu būvniecības tirgus attīstībā ir skaidri vērojama tendence meklēt kādu universālu celtniecības materiālu, kas atbilstu šā brīža kvalitātes prasībām un kam būtu dabisko materiālu priekšrocības, saglabājot spēju konkurēt ar lētajiem, sintētiskajiem materiāliem.

 

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 08 decembris 2011 09:19
 

AGP Serviss aicina pārbaudīt mērinstrumentus un piedāvā jaunu produkciju

E-pasts

Profesionāla meistara labākais palīgs ir viņa uzticamie un kvalitatīvie instrumenti. Ja instruments sabojājas, meistars paliek „kā bez rokām”. Tieši tālab uzņēmumā AGP Serviss, kas piedāvā profesionālus augstas kvalitātes un precizitātes ģeodēzijas instrumentus un to aprīkojumu, izveidots mērinstrumentu serviss, kur veikt instrumentu kalibrēšanu, tehnisko apkopi un remontu.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 19 augusts 2011 09:01
 

Viss tavam jumtam no A līdz Z – „KOMPĀNIJA AVOTIŅI”

E-pasts

Pēc garajiem un aukstajiem ziemas vakariem, sekoja lietainais un slapjais pavasaris. Dabas mātes ziemas izpriecas sagādāja raizes kā lielu, tā mazu namu īpašniekiem. Jumtu segumiem šoziem bija jāpārcieš lielais sniega daudzums un vēja draiskulības. Vasara ir īstais gadalaiks, kad jāveic jumtu renovācija – jāsalāpa visi caurumi un jāatjauno siltumizolācija. Ar šo uzdevumu vislabāk tiks galā „KOMPĀNIJA AVOTIŅI”.

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 07 septembris 2011 08:20
 

Lineļļas koka krāsa – ekoloģija, skaistums un aizsardzība

E-pasts

Koki augot var sasniegt ievērojamu vecumu, taču koksne, ko izmanto būvniecībā pēc koka nociršanas, kā jebkurš organiskas dabas materiāls, noteiktos apstākļos var zaudēt izturību un nenodrošināt paredzēto kalpošanas laiku.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 septembris 2011 13:16
 

Nodilumizturīgi pakāpieni

E-pasts

SIA „Pamats un Co” ražo precīzas formas salizturīgus saliekamos pakāpienus  saskaņā ar tehniskiem noteikumiem LV UTN 0003002592-03-02, kas ir apstiprināti LVS, izmantojot savu oriģinālo un patentēto betona blietēšanas tehnoloģiju.

 

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 01 augusts 2011 13:50
 
Aizkraukles pusē būvniecība uz vietas nestāv
Ar šo rakstu turpmāk sadaļā "Mēneša cilvēks" aizsākam jaunu tēmu – intervijas ar pašvaldību būvvalžu vadītājiem no visas Latvijas. Kā pirmais sarunai šajā rubrikā piekrita Aizkraukles novada pašvaldības būvvaldes vadītājs – būvinspektors un Kokneses apvienotās...  
   
Bauskas novadā grib būvēties – top privātmājas un industriāli objekti lauksaimniekiem
Turpinot portāla Building.lv aizsākoto interviju sēriju ar dažādu Latvijas pašvaldību būvvalžu vadītājiem, šoreiz saruna ar Bauskas novada būvvaldes vadītāju Daci Putnu.   Bauskas novada būvvaldes vadītājas amatā esat kopš šī gada marta. Kā vērtējat šo pusgadu, kas...  
   
Jāveicina videi draudzīgas enerģijas izmantošana nevis jāmeklē veidi tās sadārdzināšanai
Nule aizvadītā vasara ar nepatīkamu ziņu pārsteidza visus sašķidrinātās naftas gāzes (SNG) lietotājus. Tiek plānots ieviest valsts nodevu, kas ievērojami sadārdzinātu šo gāzes produktu izmantotājus, tostarp autogāzes lietotājus. Materiāla tapšanas laikā jautājums par nodevu...  
   
Alūksnes novadā šobrīd priekšroka infrastruktūras objektiem
No Rīgas tālajā Alūksnes novadā būvniecība notiek tāpat kā jebkur citur Latvijā, un tendences ir līdzīgas – vairāk sabiedrisku un industriālu objektu, mazāk privātmāju. Savukārt Alūksnes novada būvvaldes vadītājai – galvenajai arhitektei Līgai Šķepastei ir prieks, ka...  
   
Balvos aktīvi siltina izglītības iestādes un attīsta privāto apbūvi
Turpinot portāla Building.lv aizsākto interviju ciklu ar Latvijas novadu pašvaldību būvvalžu vadītājiem, šoreiz saruna ar Balvu novada pašvaldības Būvvaldes vadītāju Žaneti Mārtužu.   Cik sen esat Būvvaldes vadītājas amatā un kā vērtējat laiku, kas tajā pavadīts līdz...  
   
LBPA ceļ būvkonstrukciju projektēšanas nozares prestižu un izstrādā tik vajadzīgo profesionālo standartu
Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija (LBPA) dibināta 2011. gada aprīlī ar mērķi veicināt Latvijas būvkonstrukciju projektēšanas nozares attīstību un konkurētspēju. Divus gadus LBPA valdes priekšsēdētāja amatā bija Gatis Počs. Šogad, nesen notikušajās valdes...  
   
Jāsakārto apkures parādu jautājumi un jāpaaugstina ēku energoefektivitāte
Nule aizvadītās garās ziemas apkures sezona tuvojas noslēgumam, taču problēma gadu no gada paliek iepriekšējā – milzīgais parādu apjoms par siltuma nodrošināšanas pakalpojumu. Tieši šī iemesla dēļ turpinās arī „futbols” starp pakalpojumu sniedzējiem, namu...  
   
Tīrs ūdens ir vērtīgāks par zeltu
Šoruden, oktobra vidū, 10 gadu darbības jubileju atzīmēja SIA "EkoStandarts Tehnoloģijas" – uzņēmums, kas ir viens no līderiem Latvijā uz vietas ražoto notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtu jomā. Jubilejas reizē uz sarunu aicinājām uzņēmuma valdes priekšsēdētāju...  
   
Joprojām ierindā – saruna ar būvinženieri Ilgvaru Niedolu
Uz interviju sirmais būvinženieris Ilgvars Niedols aicina sava uzņēmuma „Imink” birojā. Te aizrit daļa no Niedola kunga aktīvajām darbadienām, jo viņš ir uzņēmuma tehniskais direktors. Lai arī pensijā, viņš turpina strādāt, un pats smej, ka bezrūpīgai pensionāra dzīvei...  
   
"Glasteks" vadītājs: "Labākā reklāma ir kvalitatīvi paveikts darbs"
Uzņēmuma "Glasteks" vārds ir labi pazīstams būvfirmu vidū, jo šī uzņēmuma izgatavotos logus un stiklotās konstrukcijas plaši izmanto dažādos jaunceļamos un rekonstruējamos objektos. Plašs ir arī individuālo pasūtītāju loks, kur privātie klienti izvēlas "Glasteks" logus gan...  
   
 

jaunākais no foruma


Building Tv

Foto galerijas