building.lv
IEVIETO sludinājumu
Izvieto savu sludinājumu
Izdomā, raksti, maksā ar SMS, gaidi zvanus ! Sludinājums būs redzams building.lv pirmajā lapa un forumā

Praktiskie padomi
Visi, kas nepieciešams radošam cilvēkam
www.diy.lv

Rakstu sadaļas Komercinformācija
Komercinformācija

Attālināti kontrolējamas apkures sniegtās ērtības

E-pasts

Junkers iepazīstina ar aplikāciju mobilai apkures kontrolei.

Tagad arī siltums ir kļuvis mobils: Robert Bosch siltumtehnikas zīmols Junkers ienāk mobilo tālruņu pasaulē ar iPhone un Android viedtālruņu aplikāciju Junkers Home mobilai apkures sistēmas kontrolei.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 oktobris 2013 13:50
 

Cramo jauns nomas cenrādis – sortiments paplašināts, cenas nemainās

E-pasts

Cramo publiskojis jaunu nomas cenrādi, kurš papildināts ar vairākām jaunām tehnikas vienībām un ietver cenu paralēlo atspoguļošanu latos un eiro.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 08 oktobris 2013 15:35
 

SIA ONNINEN oktobra akcija

E-pasts

Onninen oktobra mēneša piegādātājs  ir Danfoss

Danfoss piedāvā akciju - pērciet Danfoss akcijas produktus un iegūstiet dažādas dāvanas - Danfoss aptieciņu vai Victorinox kabatas nazi; kino biļešu komplektu; Garmin pulsometru.

Vairāk par akciju uzziniet šeit.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 04 oktobris 2013 14:17
 

SIA KPG - Ūdensvads. Kanalizācija. Drenāža.

E-pasts

Uzņēmums KPG SIA dibināts ar mērķi piedāvāt un piegādāt būvelementus ūdensvada, kanalizācijas un drenāžas sistēmu būvniecībai, kā industriālām būvkompānijām, tā arī privātiem būvētājiem.
Ūdensvada jomā sadarbībā ar Eiropas un vietējiem ražotājiem KPG SIA piedāvā:

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 04 oktobris 2013 13:40
 

Jauna celtniecības tehnika Cramo nomas punktos

E-pasts

Cramo pēdējā kvartāla laikā ir būtiski atjaunojis un papildinājis savu nomas iekārtu parku ar jaunām, modernām iekārtām, kas palielina gan ražību, gan ir ērtas lietošanā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunumiem celtniecības tehnikas kategorijā:

Cramo pēdējā kvartāla laikā ir būtiski atjaunojis un papildinājis savu nomas iekārtu parku ar jaunām, modernām iekārtām, kas palielina gan ražību, gan ir ērtas lietošanā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunumiem celtniecības tehnikas kategorijā:

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 oktobris 2013 13:12
 

ACO Plastmo plastikāta teknes un notekcaurules – ātrākais un ērtākais veids noteksistēmas atjaunošanai

E-pasts

Domājot par sava mājokļa gatavību ziemas sezonai, ir pēdējais brīdis pārbaudīt, vai jumta lietusūdens noteksistēma ir atbilstošā tehniskā kārtībā. Nepieciešamības gadījumā noteku sistēmu var ātri nomainīt paša spēkiem, izmantojot plastikāta materiāla teknes un notekcaurules. Šādu sistēmu piedāvā firma "ACO Nordic", kas lielveikalu ķēdes "Depo" veikalos visā Latvijā, kā arī veikalos "Kurši" Kuldīgā un Daugavpilī piedāvā iegādāties zīmola "Plastmo" lietus noteksistēmu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 02 oktobris 2013 10:31
 

Logu aizsargplēve

E-pasts

Logu aizsargplēve - poliestera plēve, kuras izturība nodrošina ar to pārklāto stikla objektu – logu, vitrīnu, starpsienu, nožogojumu un tml. – aizsardzību.

Jūsu ēkas vai automašīnas stiklus aizsargās logu aizsargplēve.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 septembris 2013 15:43
 

Klinkmann piedāvātie automatizācijas un vadības risinājumi labākai uzņēmumu pelnītspējai

E-pasts

Dažādas iekārtu automatizācijas iespējas ievērojami uzlabo to apkalpošanu un vadību, nodrošina ātru piekļuvi dažādiem datiem un ļauj ātri reaģēt uz iekārtau darbības traucējumiem. Šādiem nolūkiem paredzētas arī uzņēmuma "Klinkmann" automatizācijas un vadības ierīces, rūpnieciskās komunikāciju un bezvadu automatizācijas iekārtas un automatizācijas programmatūra. Visi šie produkti tiek plaši izmantoti dažādos infrastruktūras objektos visā Latvijā, kā arī dzīvojamo, sabiedrisko un ražošanas ēku celtniecībā iekšējos un ārējos inženiertīklos.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 septembris 2013 08:32
 

Roto aksesuāri

E-pasts

Vācu ražotāja Roto gan ārējie, gan iekšējie aksesuāri ideāli papildina jumta logus. Šodien būvmateriālu tirgū tiek piedāvāts aksesuāru plašs klāsts – ārējās ruļļu kasešu žalūzijas, logu aizklāji, vienkāršas žalūzijas vai moskītu tīkliņi, kas atbilst katra lietotāja individuālām prasībām. Aksesuāru izvēlē jāņem vērā funkcijas, kurām katrs no tiem konkrēti paredzēts:

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 27 septembris 2013 09:55
 

Jaunums! Īpaši izturīga difūzijas membrāna par labu cenu!

E-pasts

Jaunums! Īpaši izturīga difūzijas membrāna Topdach® 150 gr/m2 par Topdach® 135 gr/m2 cenu!
Skaits ierobežots!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 23 septembris 2013 10:46
 

Atlaide jaunajiem EGGER dekoriem!

E-pasts

Tikai līdz oktobra beigām – iespēja iegādāties jaunos EGGER dekorus ar 8% atlaidi!

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 septembris 2013 10:06
 

Ar jaunu jumtu jaunā auto!!!

E-pasts

Gribi jaunu auto? Laimē Peugeot 208!
Iegādājies bezazbesta viļņotas jumta loksnes ETERNIT vai fasādes apdares dēļus CEDRAL un visi pirkumi līdz 100 m2 piedalās izlozē.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 19 septembris 2013 13:53
 

Iegādājoties metāldakstiņu jumtu saņem dāvanu!

E-pasts

Iegādājoties metāldakstiņu jumtu 100 m2 un vairāk un saņem antikondensāta plēvi ISOCON dāvanā!

Metāla jumtu segumi patlaban visai plaši tiek izmantoti kotedžas tipa māju segumiem un jaunu daudzstāvu dzīvojamo un sabiedrisko ēku celtniecībā, kā arī ražošanas būvēm, tai skaitā arī sarežģītas formas jumtiem.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 19 septembris 2013 13:00
 

Aizsarglīdzekļi kokam. Kāpēc izvēlēties lineļļu vai lineļļas krāsu? Kokmateriālu pareiza apstrāde.

E-pasts

Kokmateriāls ir  dabiskas izcelsmes polimērmateriāla analogs, kura mikrostruktūra ir sarežģīts dažāda diametra kanālu, eju, poru un dobumu  caurstrāvots kambija audu masīvs, pa kuriem virzās koka sula, minerālvielas, koka barības vielas (stērķeļvielas, olbaltumvielas u.c.). Un tieši koka sula un tajā esošās barības vielas ir visvājākais posms, lai sagrautu koksnes materiālu, tās visvieglāk sāk pūt, vai vismaz dod iespēju attīstīties kaitīgām sēnītēm vai ieviesties koksngraužiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 oktobris 2014 18:31
 

Kamīnkrāsnis un kamīnkurtuves

E-pasts

Ir tumši un vēsi ziemas vakari, saulīte arvien retāk parādās pie apvāršņa, un mēs sēdam ierāvušies dīvāna stūrī drēgnā istabā un blenžam televizorā.... bet gribētos taču kaut ko siltu, patīkamu un īpašu.

 

Bērnu rotaļu māja

E-pasts

Septembris ir īstais laiks, kad iepriecināt savus mazākos ģimenes locekļus un radiniekus. Pateiksim paldies bērniem par veiksmīgi iesākto skolas vai bērnudārza gadu. ZTC piedāvā Jums iegādāties bērnu rotaļu mājiņu. Tai ir auto nojumīte, puķu kastes, karoga masts, putnu būrītis un sētiņa. Bērnu rotaļu māju varam piedāvāt Jums izjauktā vai saliktā veidā. Ja izvēlēsieties iegādāties mājiņu izjauktā veidā, dosim Jums līdz salikšanas instrukciju. Šī ir ātri saliekama koka paneļu mājiņa, kur montāžas laiks neapmācītam cilvēkam ir tikai 20 minūtes.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 septembris 2013 12:12
 

Būvniecības uzņēmums KALNOZOLS UN PARTNERI aicina talantīgas, kvalificētas un profesionālas komandas pievienoties savai komandai

E-pasts

Būvniecības uzņēmums "KALNOZOLS UN PARTNERI" aicina talantīgas, kvalificētas un profesionālas komandas pievienoties savai komandai, lai veiktu demontāžas, bruģēšanas, fasādes, mūrniecības, apmešanas, flīzēšanas, krāsošanas, betonēšanas, metāla konstrukciju montāžas darbus, darbus ar reģipsi, jumiķus un elektriķus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 29 augusts 2013 13:10
 

Celtniecības plēvju tirgū ienāk jaunums – uguns liesmas aizkavējoša plēve

E-pasts

Lai paaugstinātu ēkas ugunsdrošību, tiek izmantotas dažādas ugunsdrošas konstrukcijas un materiāli. Tagad to klāstu papildinājis arī materiāls, ko sākotnēji pēc savām funkcijām grūti iedomāties cīnītāja lomā pret uguns iznīcinošo spēku. Tas ir pasaulē labi zināmā celtniecības plēvju ražotāja DuPont zīmola Tyvek jaunākais izstrādājums – liesmas aizkavējoša, elpojoša plēve Tyvek® FireCurb™.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 augusts 2013 08:55
 

Dizaina un krāsainie paklāji

E-pasts

Berendsen piedāvātie krāsainie un dizaina paklāji ir viens no jaunākajiem kompānijas pakalpojumiem, kas paredzēts, lai vienlaikus nodrošinātu augstu tīrības standartu ievērošanu, kā arī palīdzētu rūpēties par uzņēmuma atpazīstamību un tēlu. Ar šo pakalpojumu Jūsu rīcībā būs spilgti un pamanāmi paklāji, kas lieliski papildinās interjeru, piesaistīs klientu uzmanību, kā arī rūpēsies par to, lai uzņēmuma telpas vienmēr būtu tīras un sausas.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 23 augusts 2013 14:34
 

Droša un ilglaicīga metāla aizsardzība no korozijas – aukstā cinkošana

E-pasts

Firma “AB Baltic” ir Jekaterinburgas zinātniskā ražošanas uzņēmuma “VMP Research & Production Holding JSC” oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, kas ir viens no pasaules mēroga līderiem metāla aizsardzības pārklājumu izgatavošanas jomā. Eiropas valstīs uzņēmuma produkcija vairāk pazīstama ar marku “Fine Metal Powders”.

Mēs piedāvājam šā uzņēmuma cinka kompozīcijas plašā sortimentā aukstajai cinkošanai, kā arī dažādus pārklājuma materiālus cinkam, īpaši vecu laku un krāsas pārklājumu remontdarbiem piemērotas krāsas. Mēs nodrošinām pilnīgu tehnisko atbalstu un konsultējam par šo materiālu iespējamo pielietojumu. Pieņemam arī pasūtījumus metāla izstrādājumu apstrādei ar aukstās cinkošanas metodi  gan cehā, tā arī tieši objektos.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 augusts 2013 14:44
 

Labas izredzes enerģijas taupīšanā

E-pasts

Apkures sistēmas mērķis ir nodrošināt siltumu. Princips ir nemainīgs, bet būtiski mainījušās ir iespējas. Tagad jo īpaši svarīgi ir izvēlēties apkures sistēmu, kas darbojas efektīvi un ar patiešām nelielu enerģijas patēriņu.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 22 augusts 2013 08:34
 

Kamīnkrāsnis un kamīnkurtuves

E-pasts

Ir tumši un vēsi ziemas vakari, saulīte arvien retāk parādās pie apvāršņa, un mēs sēdam ierāvušies dīvāna stūrī drēgnā istabā un blenžam televizorā.... bet gribētos taču kaut ko siltu, patīkamu un īpašu.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 16 septembris 2013 07:23
 

Žurnāls Būvinženieris, Nr.33, 2013. gada augusts

E-pasts

Kā vienmēr ik pēc pāris mēnešiem, kārtējā mēneša pašā viducī pie lasītājiem dodas žurnāls „Būvinženieris”. Ko varat lasīt augusta numurā?

Būtiskākā aktualitāte: Saeimā 9. jūlijā trešajā lasījumā pieņemts jaunais Būvniecības likums, kam paredzēts stāties spēkā ar 2014. gada 1. februāri. Līdz tam brīdim jābūt gataviem jauniem Vispārīgajiem būvnoteikumiem, jāsaskaņo un jāmaina citi saistītie likumi, Ministru kabineta un speciālie noteikumi, līdz nākamā gada 1. jūlijam no jauna jāizdod 29 Latvijas būvnoteikumi. Tāpēc žurnālā daudz viedokļu, arī realitātes skaidrojumu.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 16 augusts 2013 11:12
 

BASF Elastospray – universāla izolācijas tehnoloģija plakanajiem jumtiem

E-pasts

Ir pēdējais brīdis ēku apsekošanai, lai noteiktu, kurām konstrukcijām nepieciešami energoefektivitāti uzlabojoši pasākumi, kas paveicami vēl līdz aukstās sezonas sākumam. Šai ziņā īpaša uzmanība vēršama plakanajiem jumtiem, jo tieši jumta segums ir viens no "vājajiem" punktiem, kura dēļ var ciest visa ēka. Izvēloties inovatīvu, kvalitatīvu un videi draudzīgu izolācijas tehnoloģiju, jumta segumu iespējams salabot īsā laikā, iegūstot drošu garantiju vismaz 20 gadu garumā. Šādu materiālu un tehnoloģiju piedāvā SIA "Line-X Baltic", kas Latvijā pārstāv pasaulē pazīstamā koncerna BASF produkciju, tostarp uzsmidzināmās izolācijas putas plakano jumtu segumu renovācijai BASF Elastospray.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 augusts 2013 08:31
 

JAUNUMI SORTIMENTĀ! Glancētas akrila plātnes – izsmalcināta un moderna dizaina mēbelēm!

E-pasts
  • Augsta kvalitāte
  • Perfekti gluds pārklājums
  • Piesātināti toņi
  • Materiālu toņiem atbilstošas, oriģinālās akrila maliņas
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 12 augusts 2013 09:10
 

SIA ONNINEN augusta akcija

E-pasts

Onninen mēneša produkts:

Iegādājoties PIPELIFE kabeļu aizsardzības materiālus saņem noderīgas DĀVANAS

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 06 augusts 2013 20:07
 

Nenokavē Robbie Williams koncertu Tallinā

E-pasts

Lai arī šī nedēļa tiek solīta kā karstākā šīs vasaras nedēļa, labs saimnieks jau laikus padomā par siltumu arī ziemā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 06 augusts 2013 13:52
 

Eurovent COMFORT ļoti izturīga membrāna

E-pasts

Vēlamies Jūs informēt, ka sākot ar šā gada jūliju, tiek paplašināts Eurovent produktu klāsts ar ilgi gaidītu produktu, ko raksturo augsti tehniskie rādītāji savā klasē.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 31 jūlijs 2013 11:59
 

Jauni pacēlāji un iekrāvēji Cramo nomas punktos

E-pasts

Cramo pēdējā kvartāla laikā ir būtiski atjaunojis un papildinājis savu nomas iekārtu parku ar jaunām, modernām iekārtām, kas palielina gan ražību, gan ir ērtas lietošanā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunumiem pacēlāju un iekrāvēju kategorijā:

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 31 jūlijs 2013 08:59
 

Jauna būvniecības tehnika un instrumenti Cramo nomas punktos

E-pasts

Cramo pēdējā kvartāla laikā ir būtiski atjaunojis un papildinājis savu nomas iekārtu parku ar jaunām, modernām iekārtām, kas palielina gan ražību, gan ir ērtas lietošanā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunumiem būvniecības tehnikas un instrumentu kategorijā:

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 23 jūlijs 2013 13:32
 

Koka polimēra kompozītmateriāla iespējas pārspēj dabīgā koka īpašības

E-pasts

Izskatās kā koks, tomēr nav koks, smaržo līdzīgi kokam, ir tikpat praktisks un tomēr – nav koks. Kas tas ir? Tas ir koka polimēra kompozīts (KPK), kas gatavots pēc inovatīvas tehnoloģijas un kam piemīt visas dabīgā kokmateriāla pozitīvās īpašības. Uzņēmums „InoWood” šo materiālu izmanto trīs dažādu sistēmu – terases, fasādes apdares un žogu materiālu izgatavošanā. Ērta montāža, praktiskums, glīts izskats un ilgmūžība – tās ir būtiskākās īpašības, kas piemīt no KPK veidotām konstrukcijām.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 jūlijs 2013 12:06
 

Roto jumta logi ar optimālu siltumizolāciju un hermētiskumu

E-pasts

Siltumizolācijas bloks WD – tā ir jumta logu izgatavošanas procesā, iebūvēta unikāla siltumizolācijas sistēma, kuru izstrādājuši vācu kompānijas Roto speciālisti, domājot par nemitīgi augošajām energonesēju cenām. WD bloks tiek izgatavots no ultravioleto starojumu un ārējās vides iedarbības noturīga elastīga putu polipropilēna vai polietilēna. No praktiskā viedokļa, jumta logi ar WD bloku būtiski atvieglo jumiķa darbu un samazina loga montāžas laiku, bet katram šī loga īpašniekam ļauj samazināt izmaksas telpu apkurei. Designo R8 modeļa logiem ar vērtnes pagrieziena divām asīm un logiem Designo R6 ar centrālo pagrieziena asi, siltumizolācijas WD bloks tiek uzstādīts jau standartveidā pašā ražotnē. Designo R7 modeļa logi ar piepaceltu vērtnes pagrieziena asi ¾ loga augstumā un Designo R4 modeļa logi ir pieejami pēc izvēles – gan aprīkoti ar WD bloku, gan bez tā (standartveida komplektācija).

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 23 augusts 2013 11:15
 

SAICOS pārklājumu sistēmas. Konservējošā koka beice visām koka konstrukcijām ārpus telpām.

E-pasts

Priekšrocības:
SAICOS Konservējošā koka beice (SAICOS PRESERVATIVE WOOD STAIN) ir zīdaini matēta puscaurspīdīga koka beice visiem ārpustelpu koka izstrādājumiem, kas nodrošina tiem augsta līmeņa aizsardzību pret ultraviolētajiem stariem un ārējās vides laika apstākļiem.
Beice izstrādāta un tiek ražota saskaņā ar jaunākajiem rezultātiem zinātniskajos pētījumos par labākajiem koku pārklājumiem un aizsardzību.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 jūlijs 2013 15:04
 

Zemā energopatēriņa māja

E-pasts

Sāremā, Kuresārē, tika uzbūvēta māja izmantojot AEROC produkcijas komplekso risinājumu, kas ir ļoti energoefektīva un pieder pēc enerģijas patēriņa pie visenergotaupīgākās A – klases. Visa virszemes ēkas daļa pilnībā tika uzbūvēta no AEROC produkcijas, bet papildus siltināšana tika izmantota vienīgi grīdas un jumta konstrukcijās. Ārsienas tika izbūvētas no AEROC EcoTerm Plus 500 blokiem ar plānkārtas apmetuma apdari.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 jūlijs 2013 09:22
 

Dabiskais akmens – praktiskums un elegance

E-pasts

Kopš senseniem laikiem ir zināmi dažādi dabiskā akmens materiāli, kas tika izmantoti celtniecībā un arhitektūrā. Arvien lielāku popularitāti akmens iekaro arī mūsdienās, tāpēc ielūkosimies tā īpašībās un pielietojumā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 jūlijs 2013 09:13
 

Roto Designo jumta logu funkcionālā daudzveidība

E-pasts

Jumta loga atvēršanas veids ir viens no noteicošiem faktoriem, kurš iespaido lēmuma pieņemšanu, izvēloties pirkumu. Atkarībā no patērētāja vajadzībām, logam izvirzītajām prasībām un tā uzstādīšanas vietas ieteicams izvēlēties tādu loga modeli, kurš vislabāk piemērots konkrētajiem apstākļiem un līdz ar to būs ērti lietojams. Vācu firmas Roto – jumta logu ražotājs – piedāvā logus ar trim dažādiem atvēršanas veidiem, tādejādi apmierinot klientu visdažādākās vajadzības. Katrs Roto jumta logs ir aprīkots ar daudzfunkcionālu rokturi, kas nodrošina vieglu un vienkāršu piekļuvi augstāk izvietotiem logiem.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26 jūlijs 2013 09:26
 

Ar apgaismes mastiem gaismu iegūs pat meža vidū

E-pasts

Vasara ir dažādu pasākumu laiks – festivāli, koncerti, gadatirgi, zaļumballes, sporta spēles u.c. Bieži vien tie norisinās līdz vēlām vakara stundām vai pat visu nakti. Iestājoties tumsai, teritoriju nepieciešams apgaismot. Ja pieejams elektropieslēgums, problēmu nav, bet, kā rīkoties, ja pasākums plānots "zaļā pļavā", kur elektrība nav pieejama. Šādos gadījumos noderēs ar ģeneratora palīdzību darbināmi autonomās apgaismes masti. Tad apgaismojumu iegūstiet pat meža vidū.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 19 jūlijs 2013 11:45
 

Logu aizsargplēves drošībai. Plašs lauks manipulācijām.

E-pasts

Logu aizsargplēve pret ielaušanos ir jau sen zināms un plaši izmantots drošības paaugstināšanas līdzeklis. Un tas kļūst arvien pieprasītāks – jo īpaši ar šī gada grozījumiem Krimināllikumā. Bet pēdējos gados bieži var dzirdēt arī sūdzības: "Tā nepalīdzēja. Ielauzās caur logu. Aizsargplēvi izsita, tā kopā ar stiklu iegāzās telpā." Krāpšanās? Labāk noskaidrosim, kas un kā!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 13 jūnijs 2013 14:35
 

Alumīnija radiatori FERROLI!

E-pasts

Itāļu uzņēmums FERROLI tika dibināts 1955 gadā. Uz to brīdi tas bij mazs uzņēmums, kas ražoja gāzes apkures katlus nelielā apjomā. Uz šodienu FERROLI sevī iekļauj virkni uzņemumu ( FERROLI GROUP ), kas nu jau ir starptautiski atpazīstama. Alumīnija, sekciju, radiatori ir piemēroti gan daudzīvokļu namiem, gan privātmājām, aizvērtā tipa apkures sistēmā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 20 jūnijs 2013 15:00
 

Žurnāls Būvinženieris 2013. gada jūnijā

E-pasts

Jūnija numurs mudina satikt dzīves gudros un orientēties uz attīstību.
Lasot žurnālu, uzzināsiet par to kādus objektus Londonā apmeklēja konkursa „Būvindustrijas gada balva” laureāti. Lūk, daļa no tiem: Olimpiskais parks, „The O2”, Londonas Nacionālais teātris. Viņiem bija tikšanās arī Latvijas vēstniecībā, Vestminsteres pilsētvaldē.
Turpinot publicēt ceļu būves inženiera Aivara Treiča piedāvāto pētījumu par Rīgas bruģa attīstību, esam nonākuši līdz mūsdienīgiem ielu segumiem.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 12 jūnijs 2013 08:43
 

Saicos pārklājumu sistēmas – uztur Jūsu dārza koka klājus un mēbeles skaistas un ilgi kalpojošas

E-pasts

SAICOS Speciālā eļļa kokam (SPECIAL WOOD OIL) ir speciāla eļļas beice kokam, kas izstrādāta atbilstoši pēdējiem zinātnisko pētījumu rezultātiem, lai aizsargātu un saglabātu dārza koka klājus un dārza mēbeles, it īpaši no cietkoka, ar spiedienu impregnēta mīksta koka vai termokoka.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 jūlijs 2013 15:02
 

Dušas kabīņu jaunumi

E-pasts

Sveiki, mīļie Buliding.lv lasītāji!
Šajā rakstā iepazīstinām Jūs ar “Baltijos Brasta” izgatavoto dušas kabīņu un sienu jaunumiem, kā arī populārākajiem izstrādājumiem.
Strādājam, vadoties pēc pārbaudītām vērtībām, un īstenojamtās jau kopš dušas kabīņu ražošanas sākuma 2002. gadā.
Uzticamies kvalitātei, dizainam, funkcionalitātei un labai apkalpošanai. Pircēji tāpat arī slavē mūsu dušas kabīnes, to konstrukcijas, hermētiskuma un vienkāršās apkopes dēļ.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 21 jūnijs 2013 09:55
 

Kā nopirkt kvalitatīvu jumtu?

E-pasts

Ruukki ir Somijas uzņēmums ar vairāk kā 50 gadu pieredzi jumtu segumu un tērauda konstrukciju ražošanā. Lai uzturētu konkurētspēju starptautiskajā tirgū, Ruukki veic lielus finansiālus ieguldījumus tehnoloģiskajā un kvalitātes attīstībā kā arī seko līdzi jaunākajām modes tendencēm jumtu sektorā veicot nepieciešamās modernizācijas.
Ruukki darbības pamatā ir augstas kvalitātes produktu ražošana, ko nodrošina modernākie zinātnes sasniegumi apvienojumā ar ilggadēju pieredzi tērauda apstrādes jomā.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 maijs 2013 14:34
 

Pretsaules logu plēves mājai, dzīvoklim vai birojam

E-pasts

Līdz ar gada silto un saulaino mēnešu iestāšanos aktuāls kļūst jautājums arī par iespēju paslēpties no saules telpās. Lai stiklotās ēkās saule pārlieku nenomocītu iemītniekus, lielisks risinājums ir pretsaules logu plēves, ko piedāvā www.logutonesana.lv.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 maijs 2013 09:27
 

Ekskluzīva pasaulslavenu zīmolu santehnika par pieņemamām cenām tagad arī Latvijā

E-pasts

Ekskluzīva santehnika nozīmē ekskluzivitāti visos tās parametros – sākot no augstākās kvalitātes izejvielām, ražošanas procesa, kas pakļauts visstingrākajai kontrolei, premium klases apdares līdz izcilai funkcionalitātei un ilgmūžīgai lietošanai. Nenoliedzami, cena šādiem izstrādājumiem ir augsta, taču ne tik augsta, lai sapnis par skaistu vannas istabu nepārvērstos īstenībā. To pierāda uzņēmuma SB Siltumtehnika pārdomātā un tālredzīgā tirdzniecības stratēģija. SB Siltumtehnika šobrīd ir vienīgie Baltijā, kas pārstāv vairākus ekskluzīvus Eiropas santehnikas ražotāju zīmolus, turklāt par ļoti vilinošām cenām.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 25 oktobris 2013 15:13
 

Dabiskais akmens – praktiskums un elegance

E-pasts

Kopš senseniem laikiem ir zināmi dažādi dabiskā akmens materiāli, kas tika izmantoti celtniecībā un arhitektūrā. Arvien lielāku popularitāti akmens iekaro arī mūsdienās, tāpēc ielūkosimies tā īpašībās un pielietojumā.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 maijs 2013 13:09
 

Apdares krāsas - vēl draudzīgākas videi un veselībai

E-pasts

Ja vēl pirms vairākiem gadiem videi draudzīgs un veselīgs dzīvesveids sabiedrībā tika dēvēts par savdabīgu modes tendenci, tad šobrīd neviens vairs nešaubās par tā pozitīvo ietekmi un priekšrocībām. Arī daudzu ķīmisku produktu ražotāji arvien vairāk meklē risinājumus, kā mākslīgi radītās sastāvdaļas aizstāt ar tuvāk dabai esošām. To vidū arī apdares krāsu ražotāji, kas cenšas radīt videi draudzīgus produktus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 09 maijs 2013 08:25
 

Inovatīvas tehnoloģijas no Saint - Gobain Weber!

E-pasts

Jaunie FIBO starpsienu bloki

Saint-Gobain Weber koncerna ietvaros pastāvīgi tiek radīti un ražoti inovatīvi produkti. Šā gada martā Latvijas tirgū tiek ieviests uzņēmuma jaunais izstrādājums – FIBO starpsienu bloki, kuru unikālā forma paredzēta gan vienkāršiem, gan sarežģītiem risinājumiem. Bloki tiek ražoti Saint –Gobain Weber rūpnīcās no keramzīta un cementa javas speciāla maisījuma pēc vācu tehnoloģijām instalētajās formās izmantojot vibrējošās presēšanas tehnoloģiju.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 03 maijs 2013 14:55
 

Cietais vasks – eļļa

E-pasts

Ļoti īpašs koka pārklājums uz dabīgu eļļu un vasku bāzes.

Priekšrocības:
SAICOS CIETAIS VASKS – EĻĻA ir radies pēdējo zinātnisko pētījumu rezultātā par vislabāko koka apstrādi. Tas ir profesionāls un viegli kopjams dabīgs pārklājums koka grīdām un citām koka virsmām iekštelpās.
SAICOS CIETAIS VASKS – EĻĻA ir videi draudzīgs un tam ir mikroporaina struktūra.
SAICOS CIETAIS VASKS – EĻĻA nodrošina koka virsmai lielu kalpošanas ilgumu un skaistu izskatu. Tas ir bezkrāsains (caurspīdīgs), un kad nožuvis sauss, tam nav smaržas.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 28 maijs 2013 09:47
 

Roto jumta logu priekšrocības

E-pasts

Roto izgatavo augstvērtīgus jumta logus, kuri atšķiras no citiem būvmateriālu tirgū pieejamiem līdzīgiem izstrādājumiem ar pārsteidzoši efektīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, kas daudzās ziņās ir pārāki par konkurentu piedāvājumiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 jūnijs 2013 13:38
 

Lielisks mērinstrumentu komplekts meistaram

E-pasts

Kurš gan sevi cienošs meistars nav vēlējies savai instrumentu kolekcijai pievienot dažus precīzus mērinstrumentus, lai vieglāk un precīzāk veiktu darbus mājās, garāžā, vai darba vietā? Mums ir kaut kas tieši jums.

Perfekts komplekts no PREXISO īstam meistaram tikai par 150 Ls.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 16 aprīlis 2013 10:39
 

Visām SDMO portatīvajām iekārtām 10% atlaide!

E-pasts

Laiks iegādāties ģeneratoru!

Tikai līdz 10. maijam, SIA Energolukss piedāvā visām noliktavā esošajām SDMO portatīvajām iekārtām 10% atlaidi! 22 ģeneratoru modeļi, 4 ūdens un dubļu sūkņu modeļi, kā arī 2 modeļu metināšanas elektrostacijas! Atlaide pat līdz 200Ls!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 aprīlis 2013 14:08
 

Žurnāla „Būvinženieris” aprīļa numurā meklējiet...

E-pasts

Aprīļa vidū pie lasītājiem nonāk Latvijas Būvinženieru savienības žurnāla „Būvinženieris” jaunais - aprīļa numurs, šoreiz biezāks kā ierasts un pārbagāts ar spilgtiem būvindustrijas notikumiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 09 aprīlis 2013 09:17
 

SIA ONNINEN aprīļa akcija

E-pasts

Onninen  mēneša produkts - ORAS maisītāji:
Dušas komplekts 500 ORAS NATURA tikai 43.68 Ls*
Termostata dušas maisītājs 7140Y ORAS OPTIMA - 87.85 Ls*
Izlietnes maisītājs ORAS SAFIRA 35.63 Ls*

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 aprīlis 2013 21:28
 

PERI Domino veidņu pielietojums privātmājas pamatu betonēšanai, optimizējot nomas laiku un transporta izmaksas.

E-pasts

Šis pamatu izbūves projekts septembrī ir realizēts Olainē, Rīgas rajonā. Betonēšana tika veikta vienā ciklā, izmantojot 220 kvadrātmetrus 1.25 m augstus PERI Domino veidņu paneļus.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 aprīlis 2013 13:54
 

Tulikivi keramikas krāsnis

E-pasts

Šķiet, ka par pašu dabiskāko un noteikti pašu senāko apkuri var saukt malkas apkuri. Krāsns apkure ir ievērojami lētāka nekā citi mūsdienīgāki apkures veidi (gāze, elektrība, centrālapkure).  Pie tam malka ir atjaunojams energoresurss.  Mūsdienu būvniecības tehnoloģijas paredz samazināt ēku siltuma zudumus līdz minimumam, kas palīdz ievērojami samazinat ēkas apkures izmaksas un nodrošina veiksmīgu malkas apkures izmantošanu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 24 aprīlis 2013 09:52
 

Zemgales tehnoloģiskā centra koka paneļu mājas

E-pasts

Kuram gan negribas dzīvot savā mājā? Iespējams, ka tajā pavadīsiet visu savu dzīvi, tāpēc pirms izlemjat par tik nopietnu soli, jāizpēta visas iespējas. Protams, var nopirkt jau gatavu, bet patīkamāk un drošāk, ja var dzīvot mājā, kuras radīšanā piedalījies pats saimnieks. Tā būs tieši jūsu vajadzībām piemērota.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 marts 2013 16:18
 

Tirgū ienāk pēc SIA AFI pasūtījuma Zviedrijā ražotas smērvielas

E-pasts

Lai tehnika kalpotu bez problēmām, tai nepieciešama regulāra un atbilstoša kopšana. Kvalitatīvas smērvielas izvēle ir viens no priekšnoteikumiem, lai gultņi, zobrati, bukses, citas detaļas un konstruktīvie mezgli pilnībā pildītu savas funkcijas. Tieši tālab SIA AFI, kas pazīstams kā dažāda veida lauksaimniecības tehnikas un aprīkojuma rezerves daļu tirgotājs, šajā pavasarī uzsāk piedāvāt jaunākās paaudzes smērvielas, kas ražotas Zviedrijā pēc īpaša AFI pasūtījuma.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 marts 2013 12:24
 

Jaunums Latvijas tirgū! Lāzera tālmērs Leica Disto D510.

E-pasts

Jaunais Leica Disto D510 - ir rokas lāzera tālmērs ar iebūvētu krāsu displeju, digitālo vizieri un digitālo līmeņrādi 360 grādiem. Lāzera tālmēra mērīšanas attālums ir līdz 100 metriem uz jebkādu virsmu un 200 metru uz atstarojošu virsmu ar precizitāti +/- 1.0 mm. Iebūvēts Bluetooth datu interfeiss datu nosūtīšanai uz datoru reālā laikā. Lāzertālmēru ir iespējams lietot arī uz fottostatīva, kas padarīs mērīšanas darbus vēl vienkāršākus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 04 jūlijs 2013 10:50
 

SIA ONNINEN marta akcija

E-pasts

Onninen  mēneša produkts

Pērc UPONOR PEX starta komrtaplektu - instruments M12 dāvanā

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 08 marts 2013 12:41
 

ALPICAIR inverter tipa kondicionieri

E-pasts

Apkures izvēle vasarnīcai vai lauku mājai ir ļoti svarīgs jautājums, kas prasa plašu tehnisku sagatavotību. Šādai apkurei jādarbojas automātiskā režīmā. Ļoti svarīgi izvērtēt tuvumā esošās komunikācijas, vai tuvumā ir gāzesvads vai ir tikai elektrības pieslēgums. Ja tuvumā nav gāzes vada, tad gāzi kā apkures risinājumu izslēdzam uzreiz, jo tas prasīs lielus naudas ieguldījumus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 februāris 2013 10:00
 

Kādēļ tērauda jumts?

E-pasts

Ceļot jaunai ēkai jumtu vai renovējot esošo, jāizdara pareizā izvēle, kāds jumta seguma veids būtu vislabākais. Tirgotāji piedāvā daudz dažādu jumtu segumu, piemēram, tērauda, māla dakstiņu, bezazbesta šīfera, bitumena šindeļa vai kādu cita materiāla jumta segumu. Ja ikdienā nav cieša saskare ar jumtu materiāliem, tad tā ir grūta izvēle, kuram dot priekšroku, un bieži nākas uzticēties nepārbaudītiem ieteikumiem, īsti nesaprotot, vai izvēle ir izdarīta pareizi.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 februāris 2013 15:54
 

Jaunākās paaudzes mobilo prožektoru masti

E-pasts

SATEMA BALTIC SIA ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Kā vienīgais pārstāvis Skandināvijas un Baltijas tirgū Satema Baltic SIA piedāvā jaunās paaudzes Tower Light (Itālija) mobilos prožektoru mastus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 21 februāris 2013 21:59
 

Piedāvā būvgružus lielā apjomā

E-pasts

SIA, "Žaņa Lagzdiņa maizes fabrika" bez maksas piedāvā būvgružus lielā apjomā (ap 11 tūkst. kub.m.).
Atrašanās vieta: Rīgas centrā Bruņinieku ielā 73 un Bruņinieku ielā 101/103.
Tehniku būvgružu izvešanai jāsagādā pašiem.
Papildus informācija pa tālr. 29401136 vai 29265404

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 18 februāris 2013 10:41
 

Iznācis žurnāls „Būvinženieris” Nr.30

E-pasts

Februāra numurā lasiet:

  • Ko pirms LBS XXV kongresa saka LBS biedri, kuru biedra kartes numuri ir 1, 100, 300, 300, 500, 700, 800, 900.
  • Konkurss „Būvindustrijas gada balva” finišē.
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 14 februāris 2013 09:33
 

SIA ONNINEN februāra akcija

E-pasts

Onninen  mēneša produkts ir  ISOVER KK-AL izolācijas čaulas.
Februārī mēs piedāvājam papildus* 10% atlaidi noliktavas sortimenta ISOVER KK-AL izolācijas čaulām
* papildus esošai atlaidei

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 05 februāris 2013 14:35
 

BASF Elastospray poliuretāna izolācijas sistēmas

E-pasts

Ārsienas – iekšējā izolācija, ārējā izolācija zem dekoratīvā apmetuma, ārējā izolācija starp ķieģeļu mūrējumiem, ārējā izolācija starp mūrējumu un apšuvumu, koka karkasa konstrukcijas sienu iekšējā izolācija.

Slīpie jumti – iekšējā izolācija starp sijām, jumta ārējā izolācija virs sijām, slīpo jumtu izolācija ar viengabala pamatni.

Plakanie jumti – plakano jumtu izolācija ar viengabala pamatni, rūpniecisko plakano profilētā seguma jumtu izolācija.

Grīdas – bēniņu stāva siltumizolācija, apsildāmo grīdu izolācija.

Griesti – pagrabtelpu griestu izolācija.

Lauksaimniecības ēku iekšējā izolācija un rūpniecisko plakano jumtu izolācija no ārpuses.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 09 janvāris 2013 15:15
 

Iznācis žurnāla "Būvinženieris" decembra numurs

E-pasts

Decembra vidū klajā nācis Latvijas Būvinženieru savienības žurnāla „Būvinženieris” jaunais - decembra numurs. Tajā lasiet Latvijas Republikas Ekonomikas ministra Daniela Pavļuta  ceļa vārdus konkursa „Būvindustrijas gada balva” dalībniekiem un informāciju par to, kāda tad būs galvenā balva, ko saņems konkursa laureāti.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 17 decembris 2012 11:41
 

AM Furnitūra ievieš sortimentā jaunus produktus

E-pasts

Balstoties uz klientu atsauksmēm un ierosinājumiem, ieviešam sortimentā jaunus produktus, kas piedāvā vēl nebijušus tehniskos risinājumus un paplašina dizaina iespējas.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 novembris 2012 16:31
 

Bēniņu kāpnes ērtībām un drošībai

E-pasts

Gan privātmājās, gan sabiedriskās ēkās bieži vien ir nepieciešams nokļūt neapdzīvotās bēniņu telpās. Šim nolūkam var izmantot bēniņu kāpnes. Visoptimālākais un vispraktiskākais risinājums ir salokāmās vai sabīdāmās bēniņu kāpnes. Svarīgākā priekšrocība – aizvērtā stāvoklī kāpnes noslēptas griestos, atbrīvojot telpu zem tām.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 20 novembris 2012 15:40
 

Ūdens, kuru Jūs vēlaties!

E-pasts

Par to, cik svarīgs ir tīrs un svaigs dzeramais ūdens mūsu ikdienā, visiem ir zināms.
Bet kādu ūdeni mēs dzeram?
Vai mūsu mājās un darba vietā vienmēr ir pieejams tīrs un svaigs ūdens?
Iespējams, mēs pērkam ūdeni dažāda tilpuma plastmasas pudelēs, bet cik par to maksājam?
Cik pārmaksājam un cik daudz plastmasas pudeles mēs ikdienā izmetam, no kurām lielākā daļa tā arī netiek pārstrādātas?
Vai ir kāda alternatīva?

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 03 decembris 2012 10:33
 

Izvēlies kvalitatīvus ugunsdrošus siltumizolācijas materiālus!

E-pasts

Uzņēmums Keramserviss jau 13 gadus ir viena no vadošajām industrijas servisa kompānijām Baltijā. Uzņēmums strādā nozarēs, kurām ir aktuāli termoapstrādes un siltumtehnikas jautājumi.

SIA KERAMSERVISS plašā klāstā piedāvā kvalitatīvus ugunsdrošus siltumizolācijas materiālus, kas izceļas ar izcilām siltumizolējošām īpašībām paaugstinātu temperatūru vidē.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 novembris 2012 12:38
 

Akcija, no 22. oktobra līdz 30. Novembrim GENEO logiem!

E-pasts

Īpašs piedāvājums privātpersonām!

Vai gaidījāt būvniecības izstādi, jo vēlaties īpaši izdevīgi iegādāties modernus pakešu logus savai privātmājai?

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 25 oktobris 2012 08:15
 

Klāt pēdējais brīdis Ziemassvētku dekoratīvā apgaismojuma iegādei

E-pasts

Ir kāda vieta Rīgā, kur Ziemassvētku sajūtas valda visu gadu, neatkarīgi no gadalaika. Tas ir Adam Decolight Latvia birojs, kur plašā izvēlē tiek piedāvāti visdažādākie gaismas dekori pašvaldību un uzņēmumu vajadzībām. Adam Decolight Latvia vecākais menedžeris Vilnis Burtnieks atgādina – lai arī kalendārs rāda, ka Ziemassvētki vēl tālu, ir pats pēdējais brīdis padomāt par gaismas rotām savai pilsētai, ciemam vai uzņēmumam.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 29 janvāris 2013 11:31
 

Zanda Protector - Ļaujiet savai mājai uzmirdzēt!

E-pasts

Iepazīstinām jūs ar PROTECTOR virsmas pārklājuma dakstiņiem, kas eleganti izcels jūsu jauno jumtu un ilgāk saglabās jauna jumta efektu. PROTECTOR pārklājums padarīs jumta krāsu daudz piesātinātāku un ilgnoturīgāku. Zanda Protector dakstiņš pārliecinoši sāk iekarot tirgu!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 11 oktobris 2012 10:32
 

Iznācis žurnāla „Būvinženieris” oktobra numurs

E-pasts

Oktobra numurā Latvijas Būvinženieru savienības žurnāls „Būvinženieris” piedāvā:

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 oktobris 2012 09:03
 

Vēl ērtāka un izturīgāka membrānu savienošanas sistēma – Eurovent SISTĒMA SK2.

E-pasts

Domājot par Jūsu ērtībām un komfortu esam izstrādājuši īpašu produktu līniju – membrānas ar divām pašlīmējošām līmlentēm. Jaunā SK2 programma ir pieejama plašam Eurovent membrānu klāstam.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 24 septembris 2012 13:52
 

Atraktīva ēka – jumta un fasādes ēnu spēles!

E-pasts

Jaunais jumta un fasādes panelis izceļas ar neparastu virsmas struktūru. Plakne ir lauzta un tās neregulārās šķautnes rada mijiedarbību starp gaismu un ēnām, līdz ar to panākot virsmas toņu maiņu atkarībā no saules novietojuma. Ar FX.12 paneļiem māja kļūst „dzīva”.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 24 septembris 2012 13:02
 

PERI Domino veidņu pielietojums privātmājas pamatu betonēšanai, optimizējot nomas laiku un transporta izmaksas.

E-pasts

Šis pamatu izbūves projekts septembrī ir realizēts Olainē, Rīgas rajonā. Betonēšana tika veikta vienā ciklā, izmantojot 220 kvadrātmetrus 1.25 m augstus PERI Domino veidņu paneļus.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 septembris 2012 14:17
 

Kā pareizi izvēlēties jumta logu

E-pasts

Vēl pirms apmēram desmit gadiem jumta logu izvēle nebija tik plaša. Tagad ir iespēja izvēlēties atbilstošāko jumta logu veidu konkrētajai ēkai un tās īpašnieku vajadzībām. Tāpēc svarīgi zināt gan nosacījumus, kad var izbūvēt jumta logus, kā arī iegādāties atbilstošāko modeli, kas palīdzēs veidot telpu komfortablāku un ievērojami gaišāku.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 04 septembris 2012 09:09
 

CerapurSmart – ideāls apkures risinājums

E-pasts

Vasaras beigas ir pēdējais brīdis sākt domāt par privātmāju apkures sistēmu sakārtošanu vai izbūvi. Lai rosinātu ātrāku lēmuma pieņemšanu par gāzes apkures katla iegādi, vadošā Vācijas apkures iekārtu ražotāja Bosch pārstāvniecība Baltijas valstīs augusta beigās sāk JUNKERS kondensācijas tipa iekārtu CerapurSmart popularizēšanas kampaņu.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 augusts 2012 11:26
 

Pisuāri – vai tiešām ir nepieciešams ūdens skalošanai?

E-pasts

Ierastiem ar ūdeni skalojamajiem pisuāriem ir nepieciešami trīs, četri vai pat vairāk litru dzeramā ūdens vienai skalošanas reizei. Bet tas ir iespējams arī bez ūdens, elektrības un bez  ķīmijas.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 31 augusts 2012 07:04
 

SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLS SPU – klāj plānu kārtu, gūsti lielāku siltumnoturību!

E-pasts

SPU siltumizolācijas poliuretāna lokšņu materiālu var izmantot visur, kur vien nepieciešama siltumizolācija. Materiāls ir pietiekami ciets, tādēļ to droši var klāt arī terasei, balkonam,  jumta segumam, siltinot betonu u.c.

 

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 13 septembris 2012 22:01
 

Iznācis žurnāla „Būvinženieris” augusta numurs Nr.27

E-pasts

Latvijas Būvinženieru savienības žurnāls „Būvinženieris” tas jau sen no žurnāla LBS biedriem pārvērties par lielisku nozares žurnālu, kurā atrodama visplašākā spektra informācija esošajiem un topošajiem inženieriem. Nu jau žurnālu lasa ne tikai LBS biedri, bet daudzi citi, kas novērtējuši mūsu izdevumu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 10 oktobris 2012 08:31
 

TEMPSI un CETRIS

E-pasts

Būvmateriālu vairumtirgotājs SIA „Krimelte Latvia”, Latvijas būvmateriālu tirgū piedāvā jaunu produktu TEMPSI un CETRIS plāksnes iekšdarbiem un fasādes apdares darbiem.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 24 septembris 2012 13:32
 

DZERAMAIS ŪDENS no gaisa - ražots ar atmosfēras ūdens ģeneratoru!

E-pasts

Atmosfēras ūdens ģenerators vienmēr nodrošinās ar garšīgu, dzeramā ūdens kvalitātes prasībām atbilstošu ūdeni, kas turklāt tiek ražots no telpā esošā gaisa mitruma. Īpaši noderīgs tas ir ofisā vai mājā!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 jūlijs 2012 11:12
 

Ūdenssaimniecības attīstība un ūdens atdzelžošanas iekārta

E-pasts

Jau gandrīz desmit gadus Latvijas pilsētās un ciemos ar Eiropas līdzfinansējumu tiek būvētas un rekonstruētas ūdenssaimniecības. Ar katru gadu jūtama kvalitātes uzlabošanās attiecībā uz ūdens atdzelžošanas tehnoloģiju un iekārtu pielietošanu ūdenssaimniecību attīstības projektos. Tas, pateicoties pasūtītāju pieredzei, kas veidojusies šo gandrīz desmit gadu laikā, mācoties no savām un citu kļūdām. Taču nereti vēl sastopami nepārdomāti iepirkumi, kā rezultātā klients tiek pie nekvalitatīvas iekārtas un aplamas tehnoloģijas.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 28 jūnijs 2012 10:12
 

Ko darīt ar kanalizācijas notekūdeņiem un lietusūdeņiem?

E-pasts

Jaunums Latvijā – kvalitatīvi un efektīvāki infiltrācijas tuneļi

Šā brīža novitāte, kas ļauj veiksmīgi risināt lietusūdeņu un kanalizācijas notekūdeņu problēmas gan privātmājām, gan lieliem komercobjektiem, ir «GRAF» infiltrācijas tuneļi. Tos Latvijā izplata SIA «ARX», kura viens no gavenajiem pamatvirzieniem ir notekūdeņu attīrīšanas iekārtu tirdzniecība un uzstādīšana. Uzņēmuma veiksmīgā attīstība ļauj piedāvāt klientiem aizvien jaunus un lielākus apjomus aptverošus produktus.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 jūnijs 2012 11:08
 

JAWAR Dūmvadu sistēmas

E-pasts

Dūmvadu serviss, SIA piedāvā augstas kvalitātes keramiskās dūmvadu un ventilācijas sistēmas, kā arī dažādus dūmvadus no nerūsējošā tērauda tai skaitā gofrētos dūmvadus.

JAWAR dūmvadu sistēmas, tas ir dūmu izvadīšanas gatavs risinājums jaunbūvēm. Sistēmā ietilpst visi nepieciešamie elementi, kas nepieciešami dūmvada būvniecībai - elementi, kas veidoti no skābju noturīgas šamota keramikas, keramzītbetona bloki, aksesuāri no metāla, ka arī izolācijas materiāli no minerālās vates.
Dūmvadu serviss, SIA ir Polijas ražotāja JAWAR ekskluzīvais pārstāvis Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 jūnijs 2012 12:42
 

SILTUMAKUMULĒJOŠĀS PLĀKSNES

E-pasts

Minimāls energoresursu patēriņš un maksimāla enerģijas atdeve ir viens no galvenajiem rādītājiem, kas tiek vērtēts, izvēloties piemērotāko apkures veidu (sistēmu) jaunbūvēs, vai domājot par esošās apkures uzlabošanu, papildināšanu vai nomaiņu. Saskaņā ar minēto principu, galvenais mērķis ir panākt maksimālu siltuma atdevi ar minimālu energoresursu patēriņu. Šajā aspektā svarīgi ir ne tikai tas, cik efektīvi attiecīgo energoresursu (piemēram, malku) spēj izmantot attiecīgā iekārta (piemēram, krāsns, kamīns vai cita apkures iekārta), bet arī tas, kā iegūtā siltumenerģija tiek izplatīta telpā. Proti, būtisks ir veids, kā iegūtā siltumenerģija tiek uzkrāta (akumulēta), lai to izplatītu telpā vienmērīgi ilgākā laika periodā (šis princips ir izmantots, piemēram, krāšņu darbībā).

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 jūnijs 2012 09:17
 

Cedral fasādes paneļi – ilgmūžīgs un videi draudzīgs risinājums

E-pasts

Fasādes apšūšana ar paneļiem jeb saidings ir viens no ērtākajiem un parocīgākajiem dekoratīvās apdares veidiem ēkām, kam paredzēta ventilējamās fasādes konstrukcija. Salīdzinoši nesen apšuvuma materiālu klāsts Latvijas tirgū papildināts ar šķiedrainā cementa jeb fibrocementa paneļiem Cedral. Tas ir jauns risinājums, ko Latvijā piedāvā SIA Latroof Ltd, kas ir Lietuvas ražotāja ETERNIT Baltic ekskluzīvais pārstāvis Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 maijs 2012 08:44
 

Saliedēti darbinieki - pamats tālākai uzņēmuma veiksmei

E-pasts

Jebkurā uzņēmumā svarīga loma ir darbinieku motivēšanai, lai stimulētu viņus kvalitatīvāk strādāt un veicinātu uzņēmuma attīstību, kā arī saliedētu darba kolektīvu. Atpūtas centrs „Spāre” tagad piedāvā lielisku iespēju – kopīgu darbinieku boulinga spēli, jo arī firmas apmaksāta atpūta var būt ļoti labs motivējošais pasākums.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 29 maijs 2012 11:10
 

Balkona logs un citi jaunumi FAKRO sortimentā

E-pasts

Kompānija FAKRO, kuras galvenie darbības virzieni ir jumta logu un bēniņu kāpņu ražošana, 2012.gadā Latvijas tirgū sāks jaunu produktu tirdzniecību. Jau šā gada martā būvmateriālu izstādē MĀJA I 2012 tika demonstrēti jauni inovatīvi produkti: balkona logs FGH-V P2 Galeria un jumta logi ar paaugstinātu energoefektivitāti FTT U6 un FTT U8 Thermo.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 16 maijs 2012 20:01
 

“Caurules rosina domāt stratēģiski”

E-pasts

Pēdējā laikā masu medijos izskan pārmetumi centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem par lielajiem apkures rēķiniem. Galvenais tarifu pieauguma iemesls ir kurināmā sadārdzināšanās, sevišķi gāze, un pateicoties “Latvijas gāzei” par gāzi mums jāmaksā tik, cik maksā Eiropā – neskatot uz to, ka Latvija ir blakus Krievijai, ka gāze uz Latviju nav jātransportē tūkstošiem kilometru tālu un ka mums arī ir Inčukalna gāzes krātuve (kura, starp citu, nodrošina kaimiņu valstis, ieskaitot Krieviju). Vienīgais glābiņš, pieaugot dabas gāzes cenām, ir ceļš uz energoefektīvāku tehnoloģiju izmantošanu, un par to mēs šodien runājam ar SIA Bek Konsult direktoru un inženieru zinātnes doktoru Ivaru BEKMANI.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 maijs 2012 12:32
 

Rīgas koučinga skola piedāvā apmeklēt kursu "IEVADS KOUČINGĀ"

E-pasts

Rīgas koučinga skola piedāvā 10. un 11.maijā no plkst. 18:00 – 22:00 apmeklēt kursu "IEVADS KOUČINGĀ".

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 07 maijs 2012 10:42
 

SIA "AVEMAR LTD" piedāvā

E-pasts

Mūsu uzņēmums SIA "AVEMAR LTD" vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā piedāvā vadošā vācu koncerna FEIDAL ražotos apdares materiālus.

Kompānija FEIDAL ražo vairāk nekā 500 veidu augstas kvalitātes profesionālas krāsas un lakas.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 02 maijs 2012 09:52
 

Izdevīgi un kvalitatīvi logi – ātri, droši un uzticami!

E-pasts

Mūsdienās iespējams iegādāties daudz un dažāda veida logus. Diemžēl to piedāvātāji nereti nespēj pierādīt savu izgatavojumu drošumu un uzticamību, jo netiek piedāvātas garantijas, nav nepieciešamo sertifikātu. Turklāt vairumā gadījumu uzsvars tiek likts uz zemāku cenu, tādējādi atstājot kvalitāti otrā plānā. Tomēr arī Latvijā ir logu ražotāji, kas veiksmīgi spēj apvienot kvalitāti un izdevīgumu, piedāvājot dažāda veida augstas kvalitātes logus. To piedāvā SIA EUROLOGI.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 25 aprīlis 2012 09:57
 

Enerģiju taupošie jumta logi

E-pasts

Pēdējo gadu aukstās ziemas vēlreiz pierāda, ka mēs dzīvojam ziemeļu zemēs, kur siltumu saglabā pajumtē un pareiza telpu ventilācija ir viena no galvenajiem dzīvojamās telpas komforta prioritātēm. Tiem, kas taupa enerģiju, piedāvājam daudzfunkcionālos jumta logus ar tālvadības kontroli, kā arī plašu aksesuāru piedāvājumu ... Ko mums vēl var piedāvāt mūsdienu jumta logu ražotāji?

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 23 maijs 2013 08:53
 

Skaidu jumta izbūves un ekspluatācijas specifika, kvalitātes garantija

E-pasts

SIA „Līcīši un partneri” ar jumta skaidu izgatavošanu un jumtu klāšanu nodarbojas no 1991. gada. Sadarbībā ar Latvijas Jumiķu biedrību apzināta un izvērtēta visu Latvijas novadu jumiķu tradīcijas un pieredze.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 aprīlis 2012 15:25
 

Seminārs par PERI sastatņu pielietojumu gūst plašu celtnieku atsaucību!

E-pasts

Šī gada 5. aprīlī PERI organizētais seminārs par sastatņu pielietojumu guva plašu celtniecības nozares speciālistu atsaucību, pulcinot kopā 70 dalībniekus. Seminārs notika PERI apmācību centrā, PERI biroja un noliktavas kompleksā Rudeņi 6, Salaspils novadā.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 20 aprīlis 2012 15:27
 

Žogu un vārtu sezona ir sākusies!

E-pasts

Ir sācies pavasaris, tas nozīmē, ka arī žogu un vārtu sezona ir sākusies.  Klientu ērtībai tagad “Alfa žogi” birojs atradīsies jaunā adresē: Dārzciema ielā 60, Rīgā.
Tas ir pavisam netālu no Slāvu apļa, kur ir gan ērta piebraukšana, gan autostāvvieta.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 11 aprīlis 2012 11:17
 

Junkers CERAPURMODUL – energotaupoši gāzes apkures katli

E-pasts

Tuvojoties apkures sezonas beigām, ir laiks padomāt vai Jūsu esošās apkures iekārtas darbība Jūs apmierināja, vai nebūtu laiks padomāt par jaunas, modernākas iekārtas uzstādīšanu.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 03 aprīlis 2012 11:59
 

Bezazbesta viļņotās loksnes ETERNIT – teicams risinājums jumta klājumam.

E-pasts

Domājot par jumta segumu savai mājai, ikviens saimnieks vēlas izmantot kvalitatīvus un ilgmūžīgums materiālus, kas laika gaitā nezaudē savas tehniskās īpašības un saglabā pievilcīgu vizuālo izskatu. Viens no šādiem risinājumiem ir ETERNIT bezazbesta viļņotās loksnes, ko ražo Lietuvas uzņēmums Eternit Baltic.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 03 aprīlis 2012 09:22
 

Laiks domāt par siltumnīcu!

E-pasts

SIA ZTC jau trešo gadu piedāvā saviem klientiem siltumnīcas ar arkveida koka rāmi, kas pārvelkams ar plēvi. Mūsu ražotās siltumnīcas ir veiksmīgi pārlaidušas bargas ziemas ar biezu sniegu un lielu vēju.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 marts 2012 11:52
 

Gatavi sagaidīt pavasari

E-pasts

Līdz ar pavasara iestāšanos cilvēkiem parādās vēlēšanās apkārtējo vidi redzēt vizuāli baudāmu un sakoptu. Te labs palīgs Jums būs būvmateriālu interneta veikals - akolat.lv

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 marts 2012 16:46
 

Lineļļas koka krāsa – ekoloģija, skaistums un aizsardzība

E-pasts

Koki augot var sasniegt ievērojamu vecumu, taču koksne, ko izmanto būvniecībā pēc koka nociršanas, kā jebkurš organiskas dabas materiāls, noteiktos apstākļos var zaudēt izturību un nenodrošināt paredzēto kalpošanas laiku.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 20 marts 2012 15:25
 

Koka žogi "ThermoWood"

E-pasts

Galvenās termiski apstrādātas koksnes priekšrocības:
- visai izturīga pret sēnītēm un pūšanu, apstrādātas koksnes ilgmūžība vairākas reizes lielāka
- mitruma uzsūktspēja vairākas reizes mazāka
- izturīga un stabila, uz pusi mazāk „staigā”, salīdzinot ar ziemeļu priedes koksni
- izmantojot speciālu iekārtu, pārklāta ar glazūru, kas izturīga pret UV starojumu
- koka žogi tiek izgatavoti, izmantojot cinkotus profiles

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 marts 2012 15:00
 

VAR DZERT!

E-pasts

Diemžēl nav neviena cilvēka, kurš kaut reizi nebūtu saskāries ar akūtu zarnu infekciju. „Vēdera gripa” izraisa gremošanas traucējumus, vemšanu, caureju, drudzi. Tās izraisītāji (rota- un narovīrusi) ir ļoti bīstami un ārkārtīgi dzīvotspējīgi mikroorganismi- tiem nav bīstama izžūšana un izdzīvo gan pie augstām, gan zemām temperatūrām.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 12 marts 2012 11:38
 

AGP Serviss akcijas laikā aicina savlaicīgi nokalibrēt mērinstrumentus

E-pasts

Vēl pāris nedēļas un sāksies jaunā būvdarbu sezona. Ir pēdējais laiks pārskatīt savu darbarīku un aprīkojuma klāstu, vai viss ir sagatavots darbam. Tostarp, vai „kaujas gatavībā” ir visi ģeodēzijas un mērniecības darbiem paredzētie instrumenti. Iespējams, jums noderēs SIA AGP Serviss šī pavasara akcijas piedāvājums – iespēja nokalibrēt jebkura modeļa optiskos nivelierus par patiesi pievilcīgu cenu – tikai 17.69. Ls (ar PVN).

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 15 marts 2012 11:09
 

"Īpašo cenu diena" Tulikivi kamīnkrāšņu salonā

E-pasts

Ziema arī šogad, lai gan īsa tomēr bija pietiekami barga. Tuvojas pavasaris un beidzot būs iespējams atpūsties no sala un sniega, un kaut nedaudz atpūsties no rēķiniem par apkuri un iztērēt naudu citām vajadzībām. Ņemot vērā, ka pavasarī laika apstākļi ir mainīgi, bet rudens vienmēr atnāk negaidot, rēķini par elektrību, gāzi un citiem apkures veidiem var sabojāt jebkuru jauko noskaņojumu. Bet, ja tam vēl pievienojas energopadeves pārrāvumi, kas mūs “lutināja” pavisam nesen, tad paliek pavisam skumīgi. Nepatīkams pārsteigums jaunajā gadā bija arī gāzes cenu pieaugums, raisot pārdomas, vai par siltumu ir jāmaksā tik daudz?

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 februāris 2012 12:41
 

Reklāmsaites

www.kamins.lv
>500 Kamīni vienā veikalā!


 

Jaunākais no forumacommodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Ķer preces

Foto galerijas