building.lv
IEVIETO sludinājumu
Izvieto savu sludinājumu
Izdomā, raksti, maksā ar SMS, gaidi zvanus ! Sludinājums būs redzams building.lv pirmajā lapa un forumā

Praktiskie padomi
Visi, kas nepieciešams radošam cilvēkam
www.diy.lv

Rakstu sadaļas Komercinformācija
Komercinformācija

Izdevīgi metāla konstrukciju risinājumi infrastruktūras objektiem

E-pasts

Pēdējos gados Latvijā strauji pieaugusi dažādu infrastruktūras objektu būvniecība. Lielākā daļa šo projektu tiek īstenota ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu, kas savukārt pasūtītajam ļauj īstenot ieceres ar inovatīvām tehnoloģijām un mūsdienīgiem materiāliem. Daudzu projektu īstenošanā izmantoti arī SIA "Armat" (ViaCon Latvija) īpaši infrastruktūras objektiem paredzētie risinājumi.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 oktobris 2013 14:56
 

Klinkmann noliktavā uz vietas viss nepieciešamais elektrodarbu veikšanai

E-pasts

Veicot jebkāda veida būvdarbus vai remontu, gan darbu izpildītājam, gan pasūtītājam svarīga ir savlaicīga nepieciešamo materiālu piegāde, plaša to izvēle un augsta kvalitāte. Tālab ieguvēji būs tie piegādātāji, kas vienlaikus spēs nodrošināt visus trīs minētos kritērijus. Šajā ziņā uzņēmums "Klinkmann" ir viens no konkurētspējīgākajiem tirgū, jo uzņēmuma noliktavā uz vietas ir viens no plašākajiem dažādu elektromateriālu piedāvājumiem Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 18 oktobris 2013 16:12
 

Iznācis žurnāla "Būvinženieris" oktobra numurs

E-pasts

Ekspertu komanda un piesaistītās specializētas inženiertehniskās izpētes kompānijas izpētījušas A/S "Rīgas starptautiskā autoosta" autobusu platformas reālo nolietojumu un tehnisko stāvokli, izanalizējušas platformas konstrukcijas darba apstākļus un nestspējas rezerves. Esošā būve ir pagājušā gadsimta vidus tradīcijās projektēta būve Kārļa baseina krasta nogāzē. Sākotnējie slodžu pieņēmumi balstīti uz spēkā esošajiem normatīviem un pieņemot 50 gadu ekspluatācijas ilgumu. Autobusu slodzes pieaugušas no 13 t līdz 23 t un projektētais ekspluatācijas beigu termiņš ir 2014. gads.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 14 oktobris 2013 14:57
 

Attālināti kontrolējamas apkures sniegtās ērtības

E-pasts

Junkers iepazīstina ar aplikāciju mobilai apkures kontrolei.

Tagad arī siltums ir kļuvis mobils: Robert Bosch siltumtehnikas zīmols Junkers ienāk mobilo tālruņu pasaulē ar iPhone un Android viedtālruņu aplikāciju Junkers Home mobilai apkures sistēmas kontrolei.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 oktobris 2013 13:50
 

Cramo jauns nomas cenrādis – sortiments paplašināts, cenas nemainās

E-pasts

Cramo publiskojis jaunu nomas cenrādi, kurš papildināts ar vairākām jaunām tehnikas vienībām un ietver cenu paralēlo atspoguļošanu latos un eiro.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 08 oktobris 2013 15:35
 

SIA ONNINEN oktobra akcija

E-pasts

Onninen oktobra mēneša piegādātājs  ir Danfoss

Danfoss piedāvā akciju - pērciet Danfoss akcijas produktus un iegūstiet dažādas dāvanas - Danfoss aptieciņu vai Victorinox kabatas nazi; kino biļešu komplektu; Garmin pulsometru.

Vairāk par akciju uzziniet šeit.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 04 oktobris 2013 14:17
 

SIA KPG - Ūdensvads. Kanalizācija. Drenāža.

E-pasts

Uzņēmums KPG SIA dibināts ar mērķi piedāvāt un piegādāt būvelementus ūdensvada, kanalizācijas un drenāžas sistēmu būvniecībai, kā industriālām būvkompānijām, tā arī privātiem būvētājiem.
Ūdensvada jomā sadarbībā ar Eiropas un vietējiem ražotājiem KPG SIA piedāvā:

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 04 oktobris 2013 13:40
 

Jauna celtniecības tehnika Cramo nomas punktos

E-pasts

Cramo pēdējā kvartāla laikā ir būtiski atjaunojis un papildinājis savu nomas iekārtu parku ar jaunām, modernām iekārtām, kas palielina gan ražību, gan ir ērtas lietošanā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunumiem celtniecības tehnikas kategorijā:

Cramo pēdējā kvartāla laikā ir būtiski atjaunojis un papildinājis savu nomas iekārtu parku ar jaunām, modernām iekārtām, kas palielina gan ražību, gan ir ērtas lietošanā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunumiem celtniecības tehnikas kategorijā:

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 oktobris 2013 13:12
 

ACO Plastmo plastikāta teknes un notekcaurules – ātrākais un ērtākais veids noteksistēmas atjaunošanai

E-pasts

Domājot par sava mājokļa gatavību ziemas sezonai, ir pēdējais brīdis pārbaudīt, vai jumta lietusūdens noteksistēma ir atbilstošā tehniskā kārtībā. Nepieciešamības gadījumā noteku sistēmu var ātri nomainīt paša spēkiem, izmantojot plastikāta materiāla teknes un notekcaurules. Šādu sistēmu piedāvā firma "ACO Nordic", kas lielveikalu ķēdes "Depo" veikalos visā Latvijā, kā arī veikalos "Kurši" Kuldīgā un Daugavpilī piedāvā iegādāties zīmola "Plastmo" lietus noteksistēmu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 02 oktobris 2013 10:31
 

Logu aizsargplēve

E-pasts

Logu aizsargplēve - poliestera plēve, kuras izturība nodrošina ar to pārklāto stikla objektu – logu, vitrīnu, starpsienu, nožogojumu un tml. – aizsardzību.

Jūsu ēkas vai automašīnas stiklus aizsargās logu aizsargplēve.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 septembris 2013 15:43
 
Vairāk rakstu...

Reklāmsaites

www.kamins.lv
>500 Kamīni vienā veikalā!


 

Jaunākais no forumacommodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Ķer preces

Foto galerijas