building.lv
IEVIETO sludinājumu
Izvieto savu sludinājumu
Izdomā, raksti, maksā ar SMS, gaidi zvanus ! Sludinājums būs redzams building.lv pirmajā lapa un forumā

Praktiskie padomi
Visi, kas nepieciešams radošam cilvēkam
www.diy.lv

Rakstu sadaļas Komercinformācija
Komercinformācija

Spoguļplēve – modes tendence vai nepieciešamība?

E-pasts

Kad saule rada diskomfortu

Lai arī ārā ir rudens, kas jau tradicionāli mūs nelutina ar saulainu un patīkami siltu laiku, tomēr arī pavasaris vairs nav aiz kalniem. Tieši februāris un marta mēnesis pēc vides speciālistu atzinuma ir saulainākie gada mēneši. Kuram gan nepatīk omulīgā sajūta, ko mājoklī rada pirmie siltie pavasara saules stari! Tomēr patīkamais var ātri pārvērsties nevēlamajā, jo pārmērīgi saules piespīdētas un uzsildītas telpas rada diskomfortu un nepatīkamas sajūtas. Lai arī ne tik intensīva kā vasarā, arī pavasara saule spēj īsā laikā telpās radīt neizturamu tveici. Kā rīkoties?

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 02 decembris 2013 20:49
 

Berendsen higiēnas aprīkojuma serviss – Jūsu uzņēmuma "jaunā seja"!

E-pasts

Radot priekšstatu par savu uzņēmumu, tīrs un kārtīgs birojs ir vēl nozīmīgāks nekā pirmā kafijas tasīte, kuru izdzerat kopā ar savu klientu vai sadarbības partneri. Jūsu birojs ir uzņēmuma mājvieta un atspoguļo jūsu attieksmi pret sevi un apkārtējiem, tādēļ iesakam izmantot dažus no Berendsen labākajiem produktiem, kas ofisa labierīcību telpas padarīs mājīgas un akurātas.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 02 decembris 2013 08:51
 

Novatoriski un videi draudzīgi prožektoru masti – Tower Light!

E-pasts

SATEMA BALTIC SIA ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Kā vienīgais pārstāvis Skandināvijas un Baltijas tirgū Satema Baltic SIA piedāvā jaunās paaudzes Tower Light (Itālija) mobilos prožektoru mastus.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 novembris 2013 13:53
 

Schindler piedāvā jaunu, inovatīvu lifta modeli augstākās klases biroju ēkām

E-pasts

Cilvēks pierod pie ērtībām, droša un uzticama komforta, tālab ikviena jauna inovācija, kas ikdienas dzīvi padara vēl patīkamāku, ir tikai apsveicama. Tiem, kas strādā daudzstāvu ēkās, viens no šādiem komforta apliecinājumiem nenoliedzami ir lifts. Arī šajā jomā ir kur tiekties un pasaulē pazīstamā liftu ražošanas kompānija "Schindler" nesen nākusi klajā ar vienu no saviem inovatīvākajiem pacelšanas tehnikas izstrādājumiem – liftu "Schindler 5500™". Šis modelis pasūtāms arī Latvijas vajadzībām.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 27 novembris 2013 10:48
 

Logu aizsargplēves. Esi modrs, var apkrāpt!

E-pasts

Pret ielaušanos paredzētās logu aizsargplēves jau ilgāku laiku ir visiem pazīstams un plaši izplatīts produkts. Tās tiek pielietotas gan dzīvokļu, gan privātmāju, biroja telpu, gan arī lielu industriālu kompleksu logu stiprināšanā. Tomēr pēdējos gados ik pa laikam var dzirdēt par gadījumiem, kad plēve īsti nav palīdzējusi – stikls izsists vai arī caursistā plēve kopā ar stiklu iekritusi telpā. Lai arī kādam varētu šķist, ka peļņas nolūkos ražotāji sākuši taupīt uz produkta kvalitāti, tomēr bieži vien īstais iemesls šādiem gadījumiem ir visparastākā krāpšanās.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 15 novembris 2013 08:36
 

Vai jūsu jumta logi ir sagatavoti ziemai?

E-pasts

Ziema vairs nav aiz kalniem. Ka sagatavot jumta logus aukstam gadalaikam?

Cik patīkami ziemas vakaros dzert tēju mansardā, sēžot pie kamīna pilnā pārliecībā par to, ka nekas netraucēs jūsu mieram un atpūtai. Un šajā ziņā liels nopelns ir jumta logiem, kuri nodrošina mansarda telpas apgaismošanu un regulē tajā siltumapmaiņu. Bet vai jumta logiem nepieciešama arī īpaša kopšana?

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 novembris 2013 13:02
 

Kvalitatīvs pulverkrāsojums – ilglaicīga virsmas noturība pat skarbākajos vides apstākļos

E-pasts

Kvalitatīva apstrāde ar pulverkrāsas pārklājumu aizsargā metāla virsmu no rūsēšanas un cita veida ārējās vides iedarbības. Jo efektīvāka tehnoloģija, jo rezultāts ilglaicīgāks. SIA BRILLIANT ART ir viens no vadošajiem šī pakalpojuma sniedzējiem Latvijā, jo vienlaikus spēj piedāvāt klientiem būtiskas priekšrocības – ātrus pasūtījuma izpildes termiņus un teicamu kvalitāti.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 novembris 2013 08:47
 

UPS SISTĒMA - palīdzēs izglābt dzīvību un uzņēmuma digitālos datus!

E-pasts

Mēdz būt situācijas, kad elektrības zudums var radīt ļoti nopietnus zaudējumus, tāpēc to nedrīkst pieļaut. Uzņēmuma "Olio Komerccentrs" valdes priekšsēdētājs Einārs Rubenis uzsver: "Aprīkojot sabiedriskas iestādes vai privātmājas elektrotīklu ar UPS sistēmu, šāds risks tiek samazināts. Pat, ja zeme grims tumsā, ar UPS aprīkotas elektroierīces noteiktu laiku būs apgādātas ar kvalitatīvu elektroenerģiju."

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 01 novembris 2013 14:45
 

Inovatīvas gaisa apstrādes tehnoloģijas palīdz ietaupīt un paaugstina iekštelpu komfortu

E-pasts

Iekštelpu klimatam ir būtiska nozīme visā kopējā telpas komfortā, no tā ir atkarīga arī fiziskā labsajūta un veselība. Tāpēc arvien vairāk jaunceļamās un renovētās ēkās tiek izvēlēti jaunākās paaudzes energoefektīvi gaisa apstrādes risinājumi, kas ne tikai nodrošina teicamu funkcionālo izpildījumu, bet ļauj ievērojami samazināt izmaksas. SIA "Flakt", kas Latvijā pārstāv pasaulē pazīstamā ražotāja "Fläkt Woods" ražotos izstrādājumus, piedāvātais gaisa apstrādes agregāts eQ Prime ir pārliecinošs arguments tam, ka inovatīva tehnoloģija spēj atpelnīt ieguldītās investīcijas rekordīsā laikā.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 30 oktobris 2013 11:02
 

Kādu sildītāju izvēlēties?

E-pasts

Ir iespējams nodrošināt vēlamo temperatūru teju jebkurā vietā un jebkurā gadalaikā, ja pareizi ir veikti aprēķini un izvēlēts atbilstošs sildītāju veids.

Rudens / ziemas sezonā būtisks ir jautājums par apkures, siltuma nodrošināšanu būvdarbu, apdares darbu, tehnoloģisko procesu laikā, kā arī ārkārtas situācijās. Apskatīsim dažādus sildītāju veidus, to priekšrocības un trūkumus, kurus piedāvā būvtehnikas nomas uzņēmums Cramo.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 24 oktobris 2013 13:42
 
Vairāk rakstu...

Reklāmsaites

www.kamins.lv
>500 Kamīni vienā veikalā!


 

Jaunākais no forumacommodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Ķer preces

Foto galerijas