building.lv
IEVIETO sludinājumu
Izvieto savu sludinājumu
Izdomā, raksti, maksā ar SMS, gaidi zvanus ! Sludinājums būs redzams building.lv pirmajā lapa un forumā

Praktiskie padomi
Visi, kas nepieciešams radošam cilvēkam
www.diy.lv

Rakstu sadaļas Komercinformācija
Komercinformācija

Logu aizsargplēves. Esi modrs, var apkrāpt!

E-pasts

Pret ielaušanos paredzētās logu aizsargplēves jau ilgāku laiku ir visiem pazīstams un plaši izplatīts produkts. Tās tiek pielietotas gan dzīvokļu, gan privātmāju, biroja telpu, gan arī lielu industriālu kompleksu logu stiprināšanā. Tomēr pēdējos gados ik pa laikam var dzirdēt par gadījumiem, kad plēve īsti nav palīdzējusi – stikls izsists vai arī caursistā plēve kopā ar stiklu iekritusi telpā. Lai arī kādam varētu šķist, ka peļņas nolūkos ražotāji sākuši taupīt uz produkta kvalitāti, tomēr bieži vien īstais iemesls šādiem gadījumiem ir visparastākā krāpšanās.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 15 novembris 2013 08:36
 

Vai jūsu jumta logi ir sagatavoti ziemai?

E-pasts

Ziema vairs nav aiz kalniem. Ka sagatavot jumta logus aukstam gadalaikam?

Cik patīkami ziemas vakaros dzert tēju mansardā, sēžot pie kamīna pilnā pārliecībā par to, ka nekas netraucēs jūsu mieram un atpūtai. Un šajā ziņā liels nopelns ir jumta logiem, kuri nodrošina mansarda telpas apgaismošanu un regulē tajā siltumapmaiņu. Bet vai jumta logiem nepieciešama arī īpaša kopšana?

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 novembris 2013 13:02
 

Kvalitatīvs pulverkrāsojums – ilglaicīga virsmas noturība pat skarbākajos vides apstākļos

E-pasts

Kvalitatīva apstrāde ar pulverkrāsas pārklājumu aizsargā metāla virsmu no rūsēšanas un cita veida ārējās vides iedarbības. Jo efektīvāka tehnoloģija, jo rezultāts ilglaicīgāks. SIA BRILLIANT ART ir viens no vadošajiem šī pakalpojuma sniedzējiem Latvijā, jo vienlaikus spēj piedāvāt klientiem būtiskas priekšrocības – ātrus pasūtījuma izpildes termiņus un teicamu kvalitāti.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 novembris 2013 08:47
 

UPS SISTĒMA - palīdzēs izglābt dzīvību un uzņēmuma digitālos datus!

E-pasts

Mēdz būt situācijas, kad elektrības zudums var radīt ļoti nopietnus zaudējumus, tāpēc to nedrīkst pieļaut. Uzņēmuma "Olio Komerccentrs" valdes priekšsēdētājs Einārs Rubenis uzsver: "Aprīkojot sabiedriskas iestādes vai privātmājas elektrotīklu ar UPS sistēmu, šāds risks tiek samazināts. Pat, ja zeme grims tumsā, ar UPS aprīkotas elektroierīces noteiktu laiku būs apgādātas ar kvalitatīvu elektroenerģiju."

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 01 novembris 2013 14:45
 

Inovatīvas gaisa apstrādes tehnoloģijas palīdz ietaupīt un paaugstina iekštelpu komfortu

E-pasts

Iekštelpu klimatam ir būtiska nozīme visā kopējā telpas komfortā, no tā ir atkarīga arī fiziskā labsajūta un veselība. Tāpēc arvien vairāk jaunceļamās un renovētās ēkās tiek izvēlēti jaunākās paaudzes energoefektīvi gaisa apstrādes risinājumi, kas ne tikai nodrošina teicamu funkcionālo izpildījumu, bet ļauj ievērojami samazināt izmaksas. SIA "Flakt", kas Latvijā pārstāv pasaulē pazīstamā ražotāja "Fläkt Woods" ražotos izstrādājumus, piedāvātais gaisa apstrādes agregāts eQ Prime ir pārliecinošs arguments tam, ka inovatīva tehnoloģija spēj atpelnīt ieguldītās investīcijas rekordīsā laikā.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 30 oktobris 2013 11:02
 

Kādu sildītāju izvēlēties?

E-pasts

Ir iespējams nodrošināt vēlamo temperatūru teju jebkurā vietā un jebkurā gadalaikā, ja pareizi ir veikti aprēķini un izvēlēts atbilstošs sildītāju veids.

Rudens / ziemas sezonā būtisks ir jautājums par apkures, siltuma nodrošināšanu būvdarbu, apdares darbu, tehnoloģisko procesu laikā, kā arī ārkārtas situācijās. Apskatīsim dažādus sildītāju veidus, to priekšrocības un trūkumus, kurus piedāvā būvtehnikas nomas uzņēmums Cramo.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 24 oktobris 2013 13:42
 

Pelējuma sēne – kā ar to cīnīties?

E-pasts

Kas ir pelējums?

Pelējums ir mikroskopisku sēnīšu kopums, kas ar sporām izdalās pa gaisu, izraisot cilvēkiem alerģiskas elpošanas ceļu saslimšanas, tādas kā hroniskās iesnas, bronhīts, astma un pat plaušu karsonis.

Toksiskais melnais pelējums, kas parādās mājokļos, ir cilvēkam tik ļoti bīstams, ka rada ne tikai elpošanas ceļu problēmas, bet var izraisīt arī ādas iekaisumus, asinsizplūdumus, kairinājumus un tamlīdzīgi. Tāpat atrašanās pelējuma skartās vietās rada sliktu dūšu un nogurumu, kā arī nomāc cilvēka imūno sistēmu un bojā iekšējos orgānus.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 02 oktobris 2014 10:58
 

Kokvilnas un gumijas paklājs rudens sezonai

E-pasts

Par rudens sezonas iestāšanos liecina ne vien gaisa temperatūras krišanās un citas pārmaiņas dabā, bet arī slapjas kājas un piepēdotas telpas. Lai izvairītos no situācijām, kad rudens nes līdzi dubļus, mitrumu un netīras grīdas jūsu uzņēmuma telpās, piemērots būs kokvilnas un gumijas paklājs, kas efektīvi savāc dažādus netīrumus un mitrumu.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 oktobris 2013 19:50
 

Izdevīgi metāla konstrukciju risinājumi infrastruktūras objektiem

E-pasts

Pēdējos gados Latvijā strauji pieaugusi dažādu infrastruktūras objektu būvniecība. Lielākā daļa šo projektu tiek īstenota ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu, kas savukārt pasūtītajam ļauj īstenot ieceres ar inovatīvām tehnoloģijām un mūsdienīgiem materiāliem. Daudzu projektu īstenošanā izmantoti arī SIA "Armat" (ViaCon Latvija) īpaši infrastruktūras objektiem paredzētie risinājumi.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 oktobris 2013 14:56
 

Klinkmann noliktavā uz vietas viss nepieciešamais elektrodarbu veikšanai

E-pasts

Veicot jebkāda veida būvdarbus vai remontu, gan darbu izpildītājam, gan pasūtītājam svarīga ir savlaicīga nepieciešamo materiālu piegāde, plaša to izvēle un augsta kvalitāte. Tālab ieguvēji būs tie piegādātāji, kas vienlaikus spēs nodrošināt visus trīs minētos kritērijus. Šajā ziņā uzņēmums "Klinkmann" ir viens no konkurētspējīgākajiem tirgū, jo uzņēmuma noliktavā uz vietas ir viens no plašākajiem dažādu elektromateriālu piedāvājumiem Latvijā.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 18 oktobris 2013 16:12
 
Vairāk rakstu...

Reklāmsaites

www.kamins.lv
>500 Kamīni vienā veikalā!


 

Jaunākais no forumacommodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Ķer preces

Foto galerijas