Rakstu sadaļas Būvnieku mājas lapas www.akvedukts.lv – ūdensapgādes un dārza preču vairumtirdzniecība

www.akvedukts.lv – ūdensapgādes un dārza preču vairumtirdzniecība

E-pasts
www.akvedukts.lv – ūdensapgādes un dārza preču vairumtirdzniecībaUzņēmums Akvedukts Latvija darbojas kopš 1994. gada, specializējoties ūdensapgādes un dārza preču vairumtirdzniecībā. 2004.gada septembrī tika uzsākta "Akvedukts" noliktavu un ofisa telpu būvniecība Ķekavas pagastā pie Rīgas robežas, lielceļa A7 malā.

Jaunajās telpās noliktavām un palīgtelpām tiks atvēlēta 2200m2 platība, ofisu un ekspozīcijas telpām- 1600m2. Asfaltēto laukumu un piebraucamo ceļu platība (3700m2) nodrošinās ērtu, netraucētu transporta kustību un stāvvietas vieglajam un smagajam autotransportam.

Zemes gabala teritoriālais plānojums ir izveidots tā, lai nākotnē varētu tikt paplašināta noliktavu telpu platība. Pēc pirmā būvniecības etapa šī rezerves teritorija tiks apzaļumota un kopā ar apstādījumiem sastādīs 12000m2 lielu teritoriju.

Uzņēmuma mājas lapa www.akvedukts.lv ir ērti pārskatāma, piedāvājot izsmeļošu informāciju par pieejamiem produktiem, kas papildināta ar bagātīgu ilustratīvo materiālu. Apakšsadaļas ir izvietotas pirmās lapas augšēja daļā – E-NOLIKTAVA, DISKUSIJA, PARTNERI, PAR FIRMU, KONTAKTI, INFORMĀCIJA, ZIŅU ARHĪVS, TEHNISKĀ INFORMĀCIJA.

Lapas kreisajā slejā savukārt tiek piedāvāts uzdot elektroniski jautājumu uzņēmuma speciālistiem vai arī saņemt atbildi uz jautājumu – kā kļūt par e-noliktavas klientu.

Tas ir samērā vienkārši – ir jāaizpilda pieteikuma anketa un tā jānosūta uzņēmumam Akvedukts. e-noliktavas piedāvājums savukārt aplūkojams atbilstošajā sadaļā. Produktu katalogs ietver gan attēlu, gan galvenos produkta parametrus, gan cenu.

Ar interesi noteikti ir pārskatāma sadaļa ZIŅU ARHĪVS, kurā sniegta ne vien informācija par akcijas cenām, bet arī pilsētvidei nozīmīgu objektu uzstādīšanu, kas notikusi ar "Akvedukts" speciālistu palīdzību. Balvos, piemēram, ir uzstādīta strūklaka "Plaukstošā ūdensroze", kuras tehnoloģiskais risinājums tika izstrādāts uzņēmumā "Akvedukts".

Laipni aicināti apmeklēt mājas lapu www.akvedukts.lv
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 17 jūnijs 2008 14:29  
Kā gāzes apkuri padarīt ekonomiskāku
Mājokļa apsilde, izmantojot gāzi, ir viens no populārākajiem apkures veidiem. Gadu no gada sadārdzinoties šī energoresursa cenai, tiek rasti arvien jauni veidi ekonomiskākai gāzes apkurei. Praksē tas ir iespējams un, kā liecina kompānijas "Robert Bosch" siltumtehnikas preču zīmola...  
   
 

jaunākais no foruma


Building Tv

Foto galerijas